2 fully? A naco by mi boli? Terajsieho Santu aj tak velmi nevyuzijem. Par dni na Garde, prip. v Alpach a to je tak vsetko. Trochen som presiel na iny typ jazdenia.
29.11.2011 - 20:03:02
00
aby si mohol servisovat dva tlmice, a kupovat loziska dvojmo :lol:
tusim sa tema sa preklapa, a uz neriesime zanelliho bike :lol:
29.11.2011 - 20:06:37
00
ked je taky nerozhodny :-P
Ale aspon ja som sa konecne rozhybal a asi zaveli srdce ;-) Uz som povyberal aj komponenty a bude to dobre.
29.11.2011 - 20:10:20
00
romanx: jednoznacne XC blur :!: .. a mne sa zase paci ten Tvoj Santiak :lol: tiez som zmenil jazdenie :lol:
silva: zanelli vysiel z kurzu :D .. ale mozno mu pomoze, ak sa budu riesit ine bajky, ked sa nevie rozhodnut :devil:
29.11.2011 - 20:11:34
00
Roman vezmi Santu. Iné riešenie by ťa neskôr škrelo. :)
29.11.2011 - 21:46:12
00
No, v tomto pripade nejde ani tak o oblubenu znacku, aj ked samozrejme je to dost velky dovod, ale skor to, ze rozdiel medzi SC Blur a hentym nemeckym cudo-judom je obrovsky ...
29.11.2011 - 23:22:52
00
neviem sa rozhodnut a vobec mi to neulahcujete :D :D :D
asi bude lepsie priplatit si 400 eur a ist do Epica ako do tohto nemeckeho cuda-juda...
Pozeram hladam sice aj medzi takymito znackami no vobec ma to nelaka pripadnu reklamaciu riesit cez polovicku europy.
Ta som nerozhodny... je to kopa penazi a kym som ich nasetril tak som sa namakal cize nechcem potom lutovat ;)
30.11.2011 - 14:18:51
00
Epic by mohl byt fajn, ale osobne sa mi nepacia akekolvek propietarne systemy, kde je clovek odkazany na specializovany servis a ked sa nieco pototo, tak aby mal druhy ram, alebo tlmic. Naviac tolko problemov co Epic mal s tlmicmi, tak dakujem pekne :( ..esteze toto uz nemusim riesit.
30.11.2011 - 14:42:45
00
epic mal problemy aj s tymi foxackymi tlmicmi? Viem o tecuchich tlmicoch so znackou specialized ( mame taky jeden doma :)
Myslim ze Zanelliho baziaceho po zavodeni bude prave ten brain vyhoda. Servis tlmica aj tak vacsina riesi cez slovkolex. Neviem ci tie s brainom sa neposielaju kdesi do Prahy.
Zanelli pozicaj si epica v predajni a pojazdi, uvidis.
30.11.2011 - 15:45:17
00
S tlmicmi ako takymi myslim nie, ale brain sa kazil, najprv problemy s tesnenim potom co to dali robit do Ciny, ci kde, a tentorocny brain som videl na vlastne oci ako vytiekol :lol:
Inak tusim ano, do Prahy to posielaju...a hlavne najvacsi problem ja vidim v tom, ze vytecie tlmic a povedia v predajni pri reklamaci, ze "Coze?! Vy s te s tym jazdili?? Ale s tym sa nema jazdit!"

Ja osobne brain nepotrebujem .. fully ktore jazdim sa mi nehupu (ani postojacky s vynimkou AM/EN bajku s cistym pruzinovym tlmicom) a pruzia/tlmia tako ako maju. Na zavodenie nie je potrebne mat nijak zvlast velky zdvih a tam to nie je problematicke s hupanim.

ps: moj tlmic nemoze vytiect :P
30.11.2011 - 15:55:15
00
to lto:
hej s tym hupanim je to tak , pre nas "beznych" jazdcov to je v pohode, len som mala pocit ze zanelli chce jazdit na bednu a dokonca uvazuje o HT, tak sa mi zdalo ze ten epic by mal k tomu najblizsie.
Zas na druhej strane je otazka preco Kamrla predava ten soj drahy epic a vraj jazdi na kanone ako som sa tu docitala. :lol:
30.11.2011 - 16:02:40
00
Zanelli napísal: .. je to kopa penazi a kym som ich nasetril tak som sa namakal cize nechcem potom lutovat

Poviem ti jedno, ked to kúpiš, chvíľu na tom pojazdíš a budeš najspokojnejší človek na zemi a potom príde vytriezvenie, že načo som ja dal to toho toľko veľa penazí, na ktoré som sa namakal jak blázon, ked výsledný efekt je skoro taký istý ako pri omnoho lacnejšom bajku...
:handshake:
30.11.2011 - 16:37:01
00
ked tlmic nabombujem na 100kg, tak sa hupat nebude :-P Platformy su dobra vec, ale odtal-potal. Tlmic ma "tlmicovat" a nie sa tvarit ako kol v rame :lol:

A ja teda pojdem do Santica, srdecko rozhodlo :-)
30.11.2011 - 16:37:26
00
Hmm, to je tazko .. u nas asi neexistuju maratony, kde by sa full dal realne vyuzit v zavode. Ako myslim tym vyhody odpruzenia vzadu (nabuseni mladi zdravi jedinci zvladnu byt vytraseni aj na paradnych korenoch). Preto vlastne kupovat sa tisic $$$ ram, ktory treba servisovat a vazi o kilo viac asi nebude velka vyhoda. A tiez aj to, ze sa roky (Spesl) busil do prs, ako vyriesili definitivne hupanie a neviem co a jedine co robili bolo, ze kazdy rok prisli s prevratnou novinkou :lol: .. az nakoniec skoncili u klasickeho zavesenia zadnej stavby a prepakovania tlmica, ktory sa pouziva na XC fulloch uz hadam 15 rokov :D

Osobne si myslim uz vela rokov, ze Canondale Scalpel je idealne XC fulloidne chrtitko, aj ked treba povedat, ze im praskali karbonove vzpery, ci vahadla a servis ich spesl vidlice tiez nebude mozny u "invalidneho mechanika".
Ak clovek nevie, asi najlepsie bude si pozicat kadejake bajky v obchode a skusat .. ist na vystavu eurobike a skusat a skusat. Ja som k tomu, co mi najviac vyhovuje dosiel ako slepe kura k zrnu :D A samozrejme zase spekulujem s niecim inym, pretoze chcem jazdit nieco ine, nez som zvykol jazdit a nemam na to idealne vybavenie. Ale na druhu stranu, treba hlavne jazdit :D

Zanelli: za kazdy prispevok do temy odjazdi 100km a 3000 vyskovych a uvidis ako lepsie ti pojdu maratony :lol:

romanx: :y:
30.11.2011 - 16:39:14
00
Myslim ze Zanelliho baziaceho po zavodeni bude prave ten brain vyhoda.

Vzhľadom na jeho 2. príspevok to až tak o závodení nie je.

Chcem jazdit na casy nie na bedne cize viac menej sam pre seba. Ked pridem v prvej 20 som rad cize aj mala placka je sem tam moj kamarat


Roman, múdre slová. By som sa hanbil ísť s tebou, keby si sedlal Radona. :-D
30.11.2011 - 17:02:14
00
keyboard_arrow_up