ahojte, frajerku som nahovoril na jazdenie, kupila si bike a chytila sa co ma velmi tesi.
chce si kupit prve oblecenie na bike, necudujem sa jej pretoze ani ja by som uz nesiel na bike v obycajnych kratasoch, teplakoch a tricku. pocit jazdit v drese je pre mna neopisatelny, pripadam si ako zavodnik co ma hecuje a taha ma to na dalsie rekracne jazdy :)

radil som jej kupit neutralne farby ale jej sa viac pacia zavodne farby profi tymov a ma zalusk na set dresu Leopard-Trek http://www.suncycle.sk/sk/produkt/set-leopard-trek-2011/3385
tento dres je pansky? pre dievcata strih neexistuje? moze si ho kupit aj ked je pansky bude jej sediet? alebo radsej nekupovat?

chcem sa spytat ale su vlastne moznosti pre dievcata, ci sa musi uskromnit a kupit si original dievcenske dresy typu napriklad tento http://www.suncycle.sk/sk/produkt/dres-craft-performance-glow-damsky/3233

kupuju si vobec dievcata kratase na traky? ja mam na traky ine by som nechcel ale neviem ake si kupuju baby, frajerka sa najprv divala bez trakov ale to este nechcela zavodne farby pri ktorych je povinnost traky. ake su nevyhody kratasov bez trakov napriklad tieto http://b2c.vavrys.sk/%5B10572%5Dw-cyklonoha-craft-active-basic/151

_____ANKETA_____ vase baby, kamaratky sa ako obliekaju na leto? nezavodne farby? kratase s trakmi alebo bez?
27.12.2011 - 01:39:07
00
http://www.wiggle.co.uk/ladies/road/short-sleeve-cycling-jerseys/
http://www.wiggle.co.uk/ladies/road/lycra-cycling-shorts/
27.12.2011 - 06:35:08
00
No rozdiel medzi babskymi a chlapskymi kratasmi s trakmi je v tom, ze zenska verzia ma vpredu len jeden pruh, ktory sa rozdeluje az hore nad prsiami, tj pas nejde cez prsia, ale stredom hrudnika.

Vyhoda gati s trakmi je jasna, netlacia na bruchu, lebo tam nemaju ziadnu gumicku, navyse clovek nikdy nejazdi s holymi krizami. Nevyhoda je takisto jasna, kazde odskocenia na potrebu znamena vyzliekanie dresu.

Rozhodnutie, ktorou cestou sa vydat, je po zvazeni vyhod a nevyhod na Tvojej priatelke.
27.12.2011 - 14:24:05
00
Keď jej chceš kúpiť trakové gate (aj podľa môjho názoru sú lepšie ako beztrakové), tak babenke musíš kúpiť dres so zipsom po celej dlžke prednej časti (rozopínací). S krátkym zipsom po prsia bude mať pri potrebe cvrknúť si určite väčšie problémy.
27.12.2011 - 21:46:49
00
pozri http://www.bike-discount.de
www.profirad.de
www.bike24.de
www.hibike.de
urcite si nieco vyberies
31.12.2011 - 18:12:41
00
A zabudol sa este na jeden zasadny rozdiel pri gatiach. Damske gate maju inac tvarovanu vlozku. Gate bez trakov su praktickejsie pri vyzliekani ( nic dvojzmyselne v tom nehladajte :-) ) ale ja osobne radsej nosim s trakmi. Ak bez trakov tak hladat nejaky model kde je pas vyssi, pretoze ked ti kuka z gati pol zadku je to minimalne komicke :-) Co sa tyka designu a farieb je to asi individualne. Hlavne nech sa v tom sama dobre citi.
01.01.2012 - 06:48:20
00
... ci sa musi uskromnit a kupit si original dievcenske dresy ...

_____ANKETA_____ vase baby, kamaratky sa ako obliekaju na leto? nezavodne farby? kratase s trakmi alebo bez?[/quote]


Ked je nieco dievcenske neznamena ze to je horsie, je to len stavane na baby (ine vlozky). Su aj profi babske veci, nemusia mat zavodny design. Kvalita je hlavne v strihu a v materiale, design je na poslednom mieste. Ak chce frajerka zavodny design skus Castelli, oni maju aj mensie vlozky, cize ani babam nevadia a aj dresy su male - ako asi vsetky Talianske strihy. Moj nazor na traky je taky, ze okrem na 3 hodiny na preteky by som trakove gate nikdy nechcela. Neda sa v nich chodit v lese na malu bez vyzlecenia dresu co je velmi ale velmi neprakticke, dalsia vec, ze by som nechcela mat na ramenach aj ramienka z podprsenky aj traky z gati a nedajboze na drese aj batoh, to by asi dost tlacilo podla mna. Hlavne je aby jej to sedelo, kupovat cykolo gate a dres naslepo je velky velky risk.
03.01.2012 - 17:08:08
00
píše sa kraťasy a nie kratase...ja mám teda u baby radšej bez...

...a casteli nech neskúša šijú to maďari a má to otrasné babské vložky.(aspoň baby tak hovorili).Vraj sa to krčí.
03.01.2012 - 18:25:13
00
Toto nie je stranka jazykovedneho uradu, z prispevku si treba zobrat podstatu a myslim, ze kratasy/e aj tak nie je spisovne slovo cize sa moze pisat hocijako.
Castelli ma rozne "made in" staty, nie je pravidlom, ze to siju Madari. A aj keby neznamena to ze ked je nieco z Madarska je to automaticky zle :) Ohladom Castelli som reagovala na "zavodny" design a teda na Cervelo modely a tie sa aj tak babske gate nerobia. Ja neviem vlozky Castelli posidit, mne najlepsie sedi Gore mam od nich dvoje damske gate a su na 100% ok a na dlhe jazdy si nedavam nic ine, potom mam Scott tie su celkom fajn na kratsie vylety do 30km, potom mam Enduru a tam su velke vlozky a este mam Bionic a tie ma odieraju ajo je pripojena vlozka na pravej strane. To ci gate sedia pri bicyklovani nezisti nikto v obchode, to treba nosit cize pravidlo jedna babka povedala ze Castelli su na p... tiez neni smerodajne, niekomu sedia niekomu nie. Na Bionic su same najlepsie recenzie vsade a uz by som ich nechcela ani zadarmo.
04.01.2012 - 15:15:43
00
Ja som len písal čo mi bolo dvoma ženami nezávisle na sebe prezentované na kraťasy casteli a ich krčiace sa vložky.A tie jazdia ročne pár tisíc km ročne tak len preto..Ja by som hľadal orig.italskú vložku.
04.01.2012 - 20:41:46
00
Zeby Nalini? Neviem ake to je made in ale oni mali jelenicove vlozky, bolo ich treba mazat no vela ludi nechce inu. Castelli potom robi jeden damsky model kr.gati aj s ich top vlozkou ProgettoX2. Kazdopadne mne Castelli nesedi tak sa nemozem vyjadrit z praxe.
05.01.2012 - 13:05:44
00
jelenicová vložka dnes?No určite nič netreba natierať.
05.01.2012 - 18:51:56
00
jelenicová vložka dnes?No určite nič netreba natierať.


vlozku netreba natierat, obcas ale zadok treba :D :D
05.01.2012 - 20:47:07
00
...aj umyť sem tam.
05.01.2012 - 21:00:59
00
Jelenica bola dobrá... Dosť som sa ju najazdil. V súčasnosti to asi nie je len do gatí našitá jelenica, ale vrch vložky je potiahnutý jelenicou. Len neviem, aký by to malo význam. Antibakteriálne vlastnosti by taká vložka určite nemala a po vypratí (navlhnutí) a vyschnutí by sa naozaj musela mazať, aby zmäkla.
05.01.2012 - 21:18:27
00
keyboard_arrow_up