ten impact je celkom dobra volba v danej cene ;)
04.01.2012 - 13:57:09
00
už sa neviem dočkať,mal som ctmko zephyr a bol som celkom v terene snim spokojny horsie to bolo na ceste ale v terene fajn tak dufam že aj tennto bike ma poteši v terene lebo najviac jazdím v lese :)
04.01.2012 - 19:28:29
00
Full je v teréne neporovnatelný z Ht, potom napíš ako sa chová zadná stavba toho Haiu
04.01.2012 - 19:57:31
00
Rovnako ako HT s fullom a pod. :-)
05.01.2012 - 18:27:07
00
zravím bikeri ešte by som sa chcel spýtať že či ten bicyklik haibike impact sl nieje vyslovene cross country?Prave čítam na oficialnej stranke Haibiku že to je cc marathon bike tak teraz neviem či to bude premňa vhodné :( Neviem či nieje lepší all moutain bike ja jazdím vačšinou les,lesne cesty, aj take trošku naročnejšie ako su menšie kamene,korene,daky ten zjazdik a vážimn 95 kíl že či aj konštrukčne pod mojou váhou vydržín a či mi ten zdvih bude dostatočný.Nejazdím každý deň.Bike už ale mám objednaný čiže asi už je to jedno :( ale aj tak rad by som si prečítal vaše názory. vopred dakujem.
07.01.2012 - 17:58:40
00
Neboj čo to sa na tom bude dať prejsť. Sám jazdím 120 zdvihy a dá sa na to kdečo sprasiť. A pojem XC je široký, nektoré Xc závody sa dajú prejisť aj na Cyclokrosse a niektoré sú oriešok aj pre 120 fully.
07.01.2012 - 19:43:42
00
A pojem XC je široký, nektoré Xc závody sa dajú prejisť aj na Cyclokrosse a niektoré sú oriešok aj pre 120 fully.

Len si netreba mýliť preteky v XCO a XCM. By som chcel vidieť taký XC okruh, ktorý by niekto (normálne) odjazdil na cyklokrose.
07.01.2012 - 19:47:49
00
na to presne je ,mam trosku vyssiu vybavu 2010, epicony som nejazdil, ale na jazdenie po horach pohodicka ...nie je to ziadny downhill ale co to zvladne - skoky nie samozrejme ,vahu mam podobnu aj ked pocas roka klesa k 86 ;)
tu je recka mojho modelu ak by pomohla:
http://cykl.cz/item/haibike-impact-test-kola
07.01.2012 - 19:47:52
00
na to presne je ,mam trosku vyssiu vybavu 2010, epicony som nejazdil, ale na jazdenie po horach pohodicka ...nie je to ziadny downhill ale co to zvladne - skoky nie samozrejme ,vahu mam podobnu aj ked pocas roka klesa k 86 ;)
tu je recka mojho modelu ak by pomohla:
http://cykl.cz/item/haibike-impact-test-kola



dakujem pekne za link,a teda teším sa nanho cez týžden mi má dorazit tak som zvedavý :) :) :) a skoky neskačem len sem tam ked sa v zjazdiku naskytne nejaky skor hrbol do 30 cm tak do jumpnem hehe ale tak mal som doteraz ctm zephyr plus disc a stym som to zvladal vsetko spokojny som snim bol len som chcel fullko uz tak snad mi ho dobre nahradí ten hai :)
07.01.2012 - 20:36:17
00
hrbole, jarceky ,zlaby,kamene mozes v pohode "hopkat" ,len ziadne rampy, a pod.
09.01.2012 - 10:28:52
00
hrbole, jarceky ,zlaby,kamene mozes v pohode "hopkat" ,len ziadne rampy, a pod.



rampy nie bože chráň to ma nikdy nelákalo ja len prírodu a tak super tak si ma upokojil teším sa už sa neviem dočkať keby som nemal tu žilinu tak daleko tak tam už dnes letííím hehe ale musím počkať až mi ho kurier dovezie :) ale tak sa teším že ani spať nemožem :D ešte nejaku výbavičku musím doobjednať nejaku tú podsedlovu kapsicku a tak :) a fakt díky za rady potom hned napíše moje poprvééééé :D
09.01.2012 - 11:17:48
00
este doporucujem male priehladne nalepky na kostru pod bowdeny tie mozu osuchavat farbu pod hlavovym a sedlovkou v rohoch...
09.01.2012 - 12:08:42
00
tak bike je doma pred dvoma hodinami prisiel uz som bol aj vyskusat trosku,som prekvapeny robustnou kostrou milo prekvapeny.Na foto vyzeral štíhlejší no takto sa mi to páči viac je super ale to je zatial moj prvy dojem :)este sa snim pohram vymenim rajdy ale vsetko casom zatial som spokojny a ide ako raketa ale nebol som este v terene pak napisem :)
12.01.2012 - 16:06:31
00
zdravím Váš bikeri a bikerky:) Tak dnes som bol v teréne konečne prišiel som cely zablatený ale stálo to zato :rofl: čo sa týka chovanie zadnej stavby no je to moj prvý full čiže moc porovnavat a hodnotit to neviem každopádne som zatial spokojný.Nedá sa to porovnať s ht...A necítim žeby sa to dáko pohupovalo je to ok aj vidla ma príjemne prekvapila len je dosť akoby moc nafukana poradte ako si ju nastelujem pls :) a dal som aj pár menšich jumpov cez jarky akorene a pohodka ten tlmič nahodou ale bol som len hodinku a pol viac napisem po celodennej jazde :)Ale čo je des to su plášte no to ej des sorry ak niekto ich preferuje no mne nevyhovuju musim kupit iné a čo najskor nejake s vačšim dazenom ktore lepsie sedia tieto nic moc dokonca sa bojim snimi cez daky kamen prejst :D poradte prosim nejake dobre plášte tak od 2.10 vhodne do terenu ako su kamene korene ,,skalky,, blato sotolina atd. zatím diky a pekný den Vám všetkým prajem ;)
20.01.2012 - 16:26:47
00
keď už chceš vymenit gumy tak skús tam hodit nejake maxxisy či uz wet screamy alebo nejake miniony.Ja osobne jazdím michelinky HOT 2,5ky a som s nimi mimoriadne spokojnyy.Držia dobre či už na ceste alebo na snehu ale aj v blate!!fakt! :)
20.01.2012 - 19:13:15
00
keyboard_arrow_up