Nevie niekto ako to vyzera s bezkovanim v Cigli?
Je tam nejaka trasa? Zeby nad vlek po trase Pochodu vdaky ???

Btw. v sobotu som videl nejakych bezkovat pri N.Pravne na poliach.
Neviete niekto ci okolo Bojnic nie je nejaka stopa?
30.01.2012 - 15:17:10
00
Ja som už dobežkoval, takže to tu už plniť nebudem - ale k bicyklovaniu momentálne fakt nemám čo pridať :(
Je pravda, že tématicky sa stále vraciam k stavu stopy na F. sedle - ale momentálne čo sa týka výhľadov, terénu, kvality a dostatku snehu je to zaručene príjemne strávený deň.
30.01.2012 - 15:57:49
00
No bikovaniu veru počasie nepraje. Vraj má cez víkend nakydať a do polky februára zima ako v ruskom filme :tmi:
30.01.2012 - 16:27:46
00
Ahojte chalani len tak sa predom pýtam je možné alebo skôr poznáte niake mimo cesty cestičky tak aby som sa dostal z Prievidze do Žiaru nad Hronom no pred žiar kúsok
lebo na leto plánujem od nás Nemšovej si spraviť menší výlet po PD mám cestu cez homolku aj po ceste to by nevadilo lebo to nie je I.Trieda ale od PD Ďakujem aspoň niake rady
30.01.2012 - 16:53:30
00
Doporučujem pre bežkárov Kúty a okolité polia, dá sa korčulovať krížom-krážom...

Prílohy:

kúty.JPG
kúty.JPG 43.87 KiB thumb_up0thumb_down

IMAG0313.jpg
IMAG0313.jpg 312.44 KiB thumb_up0thumb_down

30.01.2012 - 17:24:32
00
Eugen, dík za typ.
ešte tak vedieť korčulovať, to už potom budem v inom levely :)
Ale na nejakú hodinku to možno pôjdem niekedy skúsiť - trochu sa potrápiť, ak sa mi ešte podarí.
30.01.2012 - 17:47:10
00
Ahojte chalani len tak sa predom pýtam je možné alebo skôr poznáte niake mimo cesty cestičky tak aby som sa dostal z Prievidze do Žiaru nad Hronom no pred žiar kúsok
lebo na leto plánujem od nás Nemšovej si spraviť menší výlet po PD mám cestu cez homolku aj po ceste to by nevadilo lebo to nie je I.Trieda ale od PD Ďakujem aspoň niake rady


s chalanmi chodievame z PD cez sedlo Gricu do Handlovej. Zo sedla sa da po zvazniciach premotat az na ziarsku stranu cez bansku vetracku az do Novej Lehoty. Odtial si to musis pozret na Earthe alebo Google maps, popripade napisat chalanom z ZH. Ja pomerne casto jazdievam z Tren. Teplic domov do Bojnic cez kopce(malo asfaltu a redsia premavka ako je na Homolu)ak by si siel do PD daj info a mozme ist spolu.
post533107.html#p533107
mam aj rozne varianty cesty z PD do Handlovej a na Ziar(mam ich doma doma v Bojniciach nechce sa mi ich nanovo vyklikat) pridam ich neskor
30.01.2012 - 17:58:51
00
s chalanmi chodievame z PD cez sedlo Gricu do Handlovej. Zo sedla sa da po zvazniciach premotat az na ziarsku stranu cez bansku vetracku az do Novej Lehoty. Odtial si to musis pozret na Earthe alebo Google maps, popripade napisat chalanom z ZH. Ja pomerne casto jazdievam z Tren. Teplic domov do Bojnic cez kopce(malo asfaltu a redsia premavka ako je na Homolu)ak by si siel do PD daj info a mozme ist spolu.
post533107.html#p533107
mam aj rozne varianty cesty z PD do Handlovej a na Ziar(mam ich doma doma v Bojniciach nechce sa mi ich nanovo vyklikat) pridam ich neskor



Jasne ďakujem pekne len tak som chcel vediet či su aj lepšie varianty a to by bolo super aspon to lepsie spoznam cestyy atd. neviem planujem to ked zmaturujem som si povedal že už bude povšetkom tak pojdem na to Ďakujem zatiaľ
30.01.2012 - 18:14:45
00
Jasne ďakujem pekne len tak som chcel vediet či su aj lepšie varianty a to by bolo super aspon to lepsie spoznam cestyy atd. neviem planujem to ked zmaturujem som si povedal že už bude povšetkom tak pojdem na to Ďakujem zatiaľ


s chalanmi chodievame z PD cez sedlo Gricu do Handlovej. Zo sedla sa da po zvazniciach premotat az na ziarsku stranu cez bansku vetracku az do Novej Lehoty. Odtial si to musis pozret na Earthe alebo Google maps, popripade napisat chalanom z ZH. mam aj rozne varianty cesty z PD do Handlovej a na Ziar(mam ich doma doma v Bojniciach nechce sa mi ich nanovo vyklikat) pridam ich neskor


V prílohe gpx záznam okruhu PD - Handlová - PD (Holux). Vieš použiť buď smer PD - Hradec - Tri studničky - Handlová (pre tvoj cieľ vhodnejšia) alebo PD - Lesopark - Kanie pysky - Remata - Handlová (od Rematského tunela sa dá ísť do Handlovej po fialovej trase 2308, ale to som dakde zapotrošil záznam...).
Samozrejme je tam v oboch smeroch viacero variánt, toto je trasa čo jazdím(e) okruh na cross bicykloch, takže pravoverní MTB sa budú snažiť eliminovať asfaltové úseky...

Z Handlovej do ZH a späť som voľakedy jazdil na cesťáku po ceste E50, ale ako píšem, bolo to dávno (kurnik, aspoň 18 rokov je tomu už! :( ), bolo oveľa menej áut na cestách... Neviem či by som to chcel realizovať v dnešnej premávke :n: , i keď cesta z hranice okresov je na ZH strane nová...

Trasu HA Nová lehota - V. Grič - PD ti môžem poslať cez pm ako gps záznam z turistiky (turistický výstup cez reťaze v stene V. Griča - doporučujem!), ako píše kocnere z tadiaľ vyklikať v GE, cykloserver...

Prílohy:

Komentár súboru: Okruh PD - Handlová - PD
Okruh PD-HA-PD.gpx [44.85 KiB] Zobraziť na mape

30.01.2012 - 22:48:06
00
No bikovaniu veru počasie nepraje. Vraj má cez víkend nakydať a do polky februára zima ako v ruskom filme :tmi:


Aleba. Clovek ide po 5 tyzdnoch domov z toho hnusneho mesta na Zapade a zeby si doma ani nezabikoval? Verim ze aspon na nejaku hodku dve niekam vybehnem. Pri najhorsom sa ide na zimny tripy na peso ;)
30.01.2012 - 23:16:22
00
Ja som už dobežkoval, takže to tu už plniť nebudem - ale k bicyklovaniu momentálne fakt nemám čo pridať :(
Je pravda, že tématicky sa stále vraciam k stavu stopy na F. sedle - ale momentálne čo sa týka výhľadov, terénu, kvality a dostatku snehu je to zaručene príjemne strávený deň.

Moja reč :y: ,ale dá sa bežkovať aj v Cígly po trase Bielej stopy
31.01.2012 - 12:05:34
00
Ak sa podarí, tak budúci rok skúsim aj ten Cígeľ. Dúfam, že sneh bude aspoň taký parádny ako tento rok. A keby nie, tak pobikujeme - ale ako pozerám, téma tohto fóra má už nové pomenovanie. Tak sa tu nebudem cítiť tak zle, keď sa budem tešiť aj na ten sneh :devil:
31.01.2012 - 20:31:14
00
Neviete aka je situacia v Sutovskom sedle? Da sa ist na bezkach zo Sutka smerom na Plesinu?
01.02.2012 - 10:08:27
00
No bikovaniu veru počasie nepraje.


Prečo ja každý pracovný deň bikujem do práce a späť, veď suché cesty sú bezpečnejšie ako zľadovatené chodníky. ;)
01.02.2012 - 12:11:37
00
Uff, ty si riadny extrémista :D
Mne ráno stačila prechádzka hore Handlovou pri dnešnom maxime -15°C, keď už začali aj sople namŕzať...
01.02.2012 - 15:40:56
00
keyboard_arrow_up