CAS :clap: :clap: :clap: :y: , síce neskoro, ale predsa...som zvedavý či cigánik splní to čoho mal plnú hubu, ked vyhlasoval, že ak bude odsúdený skončí s profi cyklistikou...

btw: síce má 30 dní na odvolanie, ale myslím, že mu to nepomôže...Švajčiari niesú Španieli
06.02.2012 - 13:55:18
00
takto to vidí Eddy...

http://www.velonation.com/News/ID/11081/Eddy-Merckx-I-think-people-want-to-kill-off-cycling.aspx
06.02.2012 - 14:15:19
00
clenbuterol... neviem či nepíchal krabeovú a sa neobral
06.02.2012 - 14:17:46
00
je to take salamunske rozhodnutie alebo skor "mackopes"...to ze mu dnes zoberu TdF a Giro je skor statisticky udaj...reklama, radost aj prestiz mu ostane...zaroven bol po cely cas normalne motivovany a jazdil cize po sportovej stranke to nie je trest na 2 roky ale len na pol roka (aj ked pride o 3 dolezite preteky)...avsak nikdy sa uz nezbavi nalepky ze dopoval...podla mna to bola dohoda vsetkych zainteresovanych - aby bol aj vlk syty aj ovca cela...
06.02.2012 - 14:32:20
00
darmo ale ten cikán je v kopcoch najlepší
06.02.2012 - 14:54:14
00
teraz nahodou citam nejake starotiny a vidim toto........ katko ty niesi vestec :fubar:

Aj niečo pozitívne - takto by asi mohla v budúcnosti vyzerať kariéra Petra Sagana:

Dánský reprezentant a člen stáje Cannondale Vredestein Jakob Fuglsang včera podepsal smlouvu s ProTour týmem CSC vedenou Bjarne Riisem. Následující dva roky bude nynější lídr etapového závodu Tour of Denmark závodit po boku letošního vítěze Tour de France Carlose Sastreho.
"Jsme velmi smutní, že Jakob opouští biky a náš tým," řekl šéf stáje Cannondale Vredestein Jan ten Tusscher. "Ale na druhou stranu, jsme pyšní na to, že Jakob dostal nabídku stát se členem dalšího špičkového týmu. Samozřejmě, že mu přejeme jen to nejlepší." doplnil.
Třiadvacetiletý Jakob Fuglsang vloni ve Fort William získal titul mistra světa v kategorii U23 a letos si v Sankt Wendelu dojel pro bronz na mistrovství Evropy v kategorii elite. Za 20 dnů se postaví na start olympijského závodu v Pekingu.
06.02.2012 - 15:22:45
00
:D ale tak vtedy sme o tom len snívali a teraz sa našťastie z toho tešíme ;)
06.02.2012 - 15:32:52
00
plynari dnes dorazili 5., PS je 14.

Škoda toho gira lebo tam Scarponi nemal milimeter nároku na titul.


toto je fakt, scarponi, nibali a spol v porovnani s AC boli o triedu nizsie
vsak si pamatame etnu, grossglockner,nevegal, gardecciu, ITT v milane
06.02.2012 - 17:16:44
00
jednoducho trend je daný bez mm rozdielov,neberie sa úmysel,neúmysel,množstvo,nedbanlivosť...tak to funguje.zlodej čokolády na úrovni vraha.
06.02.2012 - 17:25:47
00
Floyd,Vino,teraz Pistolero,fakt je ten,že aby zachovali akože poriadok v systeme,museli ho odsudit,ale ako by povedal nebohy Robert,je to takovy kočkopes.Bjarnovi sa asi dobre šrotuje hlava.
06.02.2012 - 17:58:04
00
tornado Tom a sef(cyklistiky ... alebo terorizmu :lol: )

Prílohy:

20120205cy0003_600.jpg
20120205cy0003_600.jpg 36.41 KiB thumb_up0thumb_down

06.02.2012 - 22:17:55
00
Dnes to Liquigas pekne posral... Najprv som si myslel, že za štart dostanú penalizáciu, niekto vyrazil o sekudnu-dve skôr a strhol polovicu mančaftu. Potom sa prvých 500 metrov dávali dohromady, takže predčasným štartom nič nezískali, skôr stratili. Na ďalšom dlhšom zábere na nich mal problémy Da Dalto, nestriedal, ale inak išli pekne. Po obrátke už boli len siedmi, dlhšie ukazovali Sagana, má fazónu, zdalo sa mi, že na špici vždy trochu priložil a mančaft natiahol...
No a na poslednom kilometri išli úplne rozhárane, v šestici, nestriedali pravidelne, občas niekto hodil takú kotvu, že išli v trojrade, proste z toho boleli oči. Sagan na záver zrýchlil, vyhral tímový špurt, ale dával pozor, aby ich neroztrhal. Škoda toho začiatku a záveru, mohli byť o 5, možno 10 sekúnd rýchlejší. Na Garmin však nemali.
Mimochodom - nešlo sa na kozách, ale na klasických cestných, bez hrazdičiek, akurát jazdci mali natiahnuté kombinézy. Na niektorých tímoch bolo vidieť, že je len začiatok sezóny a ešte nie sú zohraní - no ale však tých tímových časoviek nebude v sezóne veľa, takže sa až tak veľmi netrénujú a keď trénujú, tak na kozách.
06.02.2012 - 22:44:12
00
Pozrel som výsledky, tak prvý zvesil zvesil nohy Borghini, Da Dalto musel v tom treťom zábere nich striedať a odvesili ho až po obrátke.
06.02.2012 - 22:53:43
00
Dopozeral som zo záznamu 3. etapu Kataru. Prenos začal asi 40 km pred cieľom, cca 2 minúty pred balíkom bola štvorica. Asi 30 km pred cieľom si kameraman obzeral ťaviu farmu, špica medzitým zrýchlila a balík sa roztrhol na tri skupiny. Vpredu bola cca 20-25 členná skupina, za ňou asi 40 jazdcov. V prvej skupine boli niektorí pretekári, ktorých som rozoznal podľa dresov - Boonen, Gilbert, Cavendish. Nevidel som však žiadny dres Liquigasu. Prvá štvorica bola nadohľad a prvá skupina spomalila. Zo záberu z vrtuľníka (lietal hodne vysoko, zrejme aby nevíril piesok) sa zdalo, že prvé dve skupiny sa spoja, pričom tá druhá sa začala deliť. 25 km pred cieľom, pri ďalšom zábere z vrtuľníka sa mi zdalo, že prvá skupina narástla a naozaj - narátal som okolo 40 pretekárov. Režisérovi nejako unikali dôležité momenty - rozhodujúce delenie balíka, spájanie sa prvej a časti druhej skupiny a neukázal ani dostihnutie vedúcej štvorice. Pri ďalšom pohľade na vedúcu skupinu som opäť kontroloval, či neuvidím zelenkavý dres, ale zbytočne. 20 km pred cieľom "bolo vymaľované", rozdiel medzi skupinami narástol, pretože hlavný rozhodca za vedúcu skupinu pustil neutrálny mechaničák a aj niekoľko motorkárov.
5 km pred cieľom priložili pretekári pod kotol a začali sa budovať pozície. Pred cieľom to najprv vyzeralo dobre pre Garmin, potom nastúpila Omega. Cavendish bol zabudovaný na 5-6 figúre. Keď nastúpil Boonen, tak Cavendish bol zatvorený na ľavej strane cesty... Neuveriteľne však prekľučkoval na pravú stranu, nasal na za Boonena a išiel cez neho...

Sagana som prvý raz uvidel, keď cca 500 m pred cieľom ťahal špicu druhej skupiny. Vzápätí však zvesil nohy a do cieľa prišiel v balíku. Bolo tam aj dosť zelenkavých dresov... Škoda, že v rozhodujúcom okamihu neboli vpredu balíka a že sa neskôr neposkladali. A možno aj poskladali, ale nemali na to. Sky, Garmin a Rabobank vpredu išli podlahu.
07.02.2012 - 19:39:41
00
Pozeral som to live, pre tych co to nevideli - zaznam poslednych cca 10km
http://www.youtube.com/watch?v=-AvPZm8uRxc
07.02.2012 - 19:58:22
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up