ja som tam kupoval prilbu a niekolko drobnosti. Hoci tam mali riadny fofr a venovali sa 4 ludom naraz, nestazujem sa. Na rozdiel od Zanza, jmk a podobne
12.10.2006 - 08:54:52
00
nechcem sa k tomu vyjadrovat, ale podla reakcii co tu citam, aj podla skusenosti inych, tak sa tam chovaju pekne k zakaznikovi, ktory pride kupit bike a naopak zle k tomu, ktory len nejaky spotrebak a pod.

z coho mi vychadza, ze sa chovaju pekne len k tomu, kto u nich mieni nechat par/nepar litrikov a nie taky, co len par kil mozno...

bohuzial ako to tak pozeram, tu na SK je to normalne a nikto nerozmysla do predu!!! to ze predaju biku neni pre nich konecna, ak sa budu chovat pekne ku kazdemu zakaznikovi, ktory si pride kupit aj ten jeden zasrany ventilok, tak mozu ocakavat, ze pravdepodobne ziskali dalsieho zakaznika, ktory u nich neskor moze nechat velke love....ale ked sa k takemu zakaznikovi chovaju ako k debilovi??? co myslite pani obchodnici, pride k vam este ten zakaznik????? 8)

a k tomu, co tu spominal niekto o tej nalade, tak to si sa hochu asi pomylil nie??? povedal by som to tak, ak chalanisko nema naladu robit v tom shope a lezie mu na nervy vysvetlovanie zakaznikom, tak nech ide robit inde, nikto ho tam predsa nedrzi nie????
12.10.2006 - 11:30:12
00
odporucam kaktus navstevovat ak sa da pred 14 hod.. vtedy neni tolko ludi a tipci su fakt v pohode. ak tam dojdete poobede uz je to fakt ze nestihaju..
12.10.2006 - 18:37:17
00
mne sa v kaktuse vzdy pekne venovali ukazali porovnali sme ... ti co tu nadavate .. neboli zle skusenosti pre vas pristup? skuste sa zamysliet ak mate cim pri tom slovniku ;-[
16.10.2006 - 13:50:58
00
Byl jsem v Kaktuse minuly tyzden, zahledl jsem se 180mm kotouc. Kupil jsem ho, a rovnou me to nainstalovaly na predne kolo. Pokud se to instalovalo, nasel se aj blatnicek na ochranu tlumice pre Specialized Stumpjumper. Ked' ho davali na bike, zjistilo se ze se da odstranit "V-Brake boss", ktery me zustali po upgrade na kotouce, a nemohl jsem se to sam odvrtat. Tak to odstranili, a dali tam zaslepki.

Odesel jsem spokojenej, s novym prednim kotoucem, a kosmeticky upravenym bikom :)

A ted', ked' je uz konecne upravena cesta z centra do Kaktusu - budu tam chodit castej :) Ruzny drobnosti, obleceni, casopisy... Mozno zase zahlednu neco krasneho na upgrade :)
16.10.2006 - 17:05:10
00
PANI sexus,nitro,peak,hadaj-kto som pekne chodte si zabrigadovat do spomenutej predajne za 9 tisic na mesiac a stojte na nohach 8-9 hodin vkuse a budete mat dost. :shock:
Ja osobne nemam nic spolocne s tymto obchodom ale za devinu by som bol v navaloch aj ja za DEBA a znenavidel by som celu cyklistiku komplet
full celu aj s vami rozcapenymi detickami :D
18.03.2007 - 13:52:12
00
V Kaktuse su v pohode vzdy sa my venuju na urovni, ochotny predavaci a ten sortyment !!! 8)
18.03.2007 - 15:25:20
00
tak to som sa riadne pobavil... :lol: :lol: :lol:
19.03.2007 - 18:49:40
00
Zajtra stravim par hodin v Bratislave. Nedate mi niekto par tipov na cyklo resp outdoor obchody v centre?
21.03.2007 - 17:48:40
00
pozri ss :idea:
21.03.2007 - 20:52:05
00
Tatra Centrum (Mierové nám.) - "Patagonia" (?) - outdoor
Vysoká - "Moira"
Vysoká - "Peter Privara - bicykle" (Author)
pasáž Vysoká/Obchodná - "Hudy sport" (?) - outdoor
Mariánska - "Zanzo bike"
Kollárové nám. - "Tatra Sport" - outdoor

Tatra Centrum je oproti Prezidentskému palácu, v blízkosti Vysokej, potom cez pasáž na Obchodnú, z Obchodnej na Mariánsku (vpravo), resp. Kolllárovo nám. vľavo.
Všetko v okruhu cca 200-300m.
22.03.2007 - 00:13:51
00
Este dodam:

ahoj v prirode - zahradnicka ul. -outdoor
Yak steam - mileticova - outdoor
22.03.2007 - 10:40:06
00
Ten YakSteam vrelo odporucam. Vlani som tam kupil fleecovu bundu s NoWind membranou a na bike sluzi fantasticky- dostatocne priedusne a pri zjazdoch neprefuka.
Je to slovenska znacka takze ceny niesu horibilne a kvalita je dobra (zatial mam tu mikinu len rok tak uvidime co to spravy po dlhsom case).
22.03.2007 - 15:18:55
00
Ked to tak citam tak chlapcov z kaktusu zaujima asi len predaj bikov, teda naozaj sa venuju len cloveku ktory chce minut vela prachov. Nie je to tak? Teda aspon podla toho co som si tu precital. Osobne som tam bol len raz a myslim si ze ked su tu ludia ktorym sa v bike obchode nepaci nemali by tam chodit, ved blava je velka musi tam byt viac obchodov a ludia z kaktusu sa uvedomia ked im klesnu trzby.
30.03.2007 - 16:00:46
00
Pred mesiacom som bol v kaktuse a chcel som kúpiť bicykel tak za 30-40t. Po 30 min som odisiel, žiadny predavač si ma nevšímal, dvaja predávali jednému zákazníkovi pedále, jeden ťukal do počítača a robil sa že ma nevídí. Kôli ochote, resp. neochote predavačov som si ten bike kúpil niekde inde.. a som spokojny 8)
30.03.2007 - 19:03:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up