Najlepší obchod v akom som kedy bol ,perfektná obsluha ,super odborníci.So servisom zatiaľ nemám skúsenosti,ale keby som si mal kupovať nový bicykel tak jedine tam,Poskytujú výmenu komponentov za protihodnotu pôvodných .Keby takto fungovala spoločnosť tak sme na úrovni západných krajín.Chlapci držím palce.
25.03.2006 - 13:28:07
00
jj to je pravda
ja som tam mal dokonca niekedy robit

majitel je v pohode chlapik a taky je aj cely shop
dobre ceny na staršie modely :wink:
marec-april idem na nakupy
18.01.2007 - 11:58:26
00
Mne sa stala taka prihoda ked sme boly na Zeleznej studnicke v blave, dobehol tam chalan na biku z defektom. Po chvily rozoberania prisiel knam ci mu poziciame vercajch ? reku to je pohoda za 20min prisiel znova a pital pumpu! nech sa luby. No a po mesiaci som bol nahodou kupovat dresi v obchode na Trojicnom namesti v Biskupicach a za pultom bol "onen majster" s defektom ! ! Mne len neislo do hlavy preco nemal vlastny vercajch ked robi servismana. Inak su v pohode rozumia tomu co robia a aky tovar ponukaju. 8)
18.01.2007 - 17:16:46
00
Vo svojom príspevku si použil 20 krát i alebo y (nerátal som i v dvojhláskach), a 15x si správne uhádol, ktoré i/y máš použiť! Vysoká úspešnosť, mal by si začať športkovať...
18.01.2007 - 20:56:29
00
Pridávam sa k Maťovi. Skutočne je to suverénne najlepší bike obchod v Bratislave. Počnúc sortimentom cez predavačov, až po servis. Maximálne profesionálny prístup. Niektoré obchody (napríklad v Karlovke) sa môžu učiť...
09.02.2007 - 23:10:08
00
No obchod je to dobry ale jednali tam somnou trochu ako s desatrocnym deckom. Ale predavaci sa vyznaju a su ochotni, to je fakt.
Ale s tymi, podla vas uzasnymi, zlavami si dovolim nesuhlasit. Som tam bol pred tyzdnom a zlavy na minulorocne modely su su max 10-15% co je oproti takemu Kaktusbiku nic. Takze tolko moj nazor na tento shop.
09.02.2007 - 23:33:44
00
Hej,Frantz,to máš recht. Zľavy tam niesú pre občasných zákazníkov nijako výrazné. Keď však budeš shop navštevovať pravidelne, a budeš seriózny zákazník, vermi, prídu aj zľavy, a výrazné :)
10.02.2007 - 22:37:45
00
Suhlasim a doplnim,ze su ochotny zohnat prakticky vsetko.Prijemny pristup ziadne povysenectvo.Som spokojny. 8)
11.02.2007 - 16:31:37
00
chcela by som kupit novy bike, neviete ci tam maju aj Focus??
diks
11.02.2007 - 19:34:35
00
chcela by som kupit novy bike, neviete ci tam maju aj Focus??
diks


nie tu nemaju focusy,ale predavaju ich v Rusovciach v agf investe.
11.02.2007 - 20:24:29
00
hej, hej. Agf je dovozca focusov
11.02.2007 - 21:56:38
00
No v Rusovciach som nebol. No čo sa týka Podunajských plne súhlasím. Perfektná obsluha človeku sa venujú poradia a vyjdú v ústrety. Pred rokom som tam kúpil bike a bez problémov vymenili komponenty. A tento týždeň som u nich kúpil Camel a tak isto mi vo všetkom pekne poradili. Aj keď je to trochu od ruky vrelo odporúčam!
27.02.2007 - 08:57:37
00
super obchod, super ochotná obsluha, predavač sa mi venoval asi 2 hodiny a hlavne mi nechcel nič nasilu natlačiť. asi najlepší obchod v BA v ktorom som bol..
30.03.2007 - 19:09:52
00
super obchod, super ochotná obsluha, predavač sa mi venoval asi 2 hodiny a hlavne mi nechcel nič nasilu natlačiť. asi najlepší obchod v BA v ktorom som bol..


plny suhlas obsluha v bratislave nema konkurenciu 8)
03.04.2007 - 11:17:08
00
Moje postrehy:
- obchod velky ale miesta aj tak malo, na poschodi pri pultoch sa neda poriadne prejst na druhu stranu a to tam nebolo vela ludi
- napriek pokrocilej dobe bolo naokolo len jedno miesto na parkovanie
- napohlad velmi vela tovaru
- chcel som jeden obycajny horsky plast, z celeho "mnozstva" som takmer nemal co vybrat, bud to bol v 1,9 alebo zase mi nepasoval vzor, nevadi napriek tomu som mal moznost vybrat si drahe ultralight verzie v cenach nad 1200
- vyber handier celkom dobry - zamerane na jednu znacku - ostatne velkosti v skatuliach na zemi
- chcem dres s dlhym rukavom - predavac mi ponuka windstopper bundu s odnimatelnymi rukavmi za 4000
- skusobna kabinka - no comment - nie je vidiet ze je niekto vnutri a neda sa zamknut, pouzivana ako sklad nepotrebnych drobnosti alebo smeti
- predavaci sa mi venovali dvaja, ten prvy stale daco odbehoval telefonovat atd bez toho aby povedal prepacte zachvilku sa vam budem venovat
+ druhy predavac bol viac ochotny asi preto ze som ho takpovediac chytil za golier a prinutil ho spolupracovat, vedel toho viac ale na niektore veci ze pockajte spytam sa kolegu, nevadi, ja tiez neviem vsetko
+ sortiment moira a nyna
+ sortiment drahych veci (pneu)
+ sortiment bajkov roznych znaciek a prevedeni, vybral by som si
- camelbak mule v kaktuse 2599, tu 2699
- obycajna dusa v kaktuse 79, tu 99
- pre mna daleko
apropo zlavy: vsimol som si kellys sabotage model 06 zo 129 na 106, je 22% zlava, moj nakup aj ked nebola velka ta zlava tak bola "iba" 3 percenta aj to som si musel vypytat za "mnozstvo", kedze vsetko kupujem dvojmo.

So servisom skusenost nemam. A co sa tyka bezneho spotrebneho sortimentu to si rovno mozem kupit v karlovke alebo v meste, priepastne rozdiely v cene nie su, a usetrim kopec casu, dnesny vylet mi trval cca 4 hodiny. Inde vybavim cestou z roboty alebo na bajku ktory mam rovno na pokladni kam sa ini ani neodvazia vstupit a nikto ma nevyhadzuje aj ked som ho u nich nekupil ani mi pri servise nenalepili tu ich povestnu nalepku.

Od tohto ospevovaneho obchodu som cakal omnoho viacej ale pre mna to nie je. Nechcem to zatracovat z jedneho nakupu, ale v "mojom" obchode sa mi aj na prvykrat aj potom vzdy venuju tak ako treba. Bol to moj pokus aby som mal prehlad ci sa mi oplati investovat cas chodit tam.

Komu vyhovuje, nech sa paci, ja nikoho nenutim nakupovat v zanze ani v jmk ani v kaktuse ... zazil som pitchusov ktori nadavali v kaktuse ze toto a hento (jedenkrat bol chlapik trochu podgurazeny a odchadzal na bajku) a tak tomu bolo aj dnes, stazoval sa chlapik ze ako to ze to este nie je hotove, uz to malo byt pred tyzdnom.

Sto ludi sto chuti. Esteze mame na vyber tolko obchodov a kazdy si najde ten svoj. Vyhodou je blizkost Viedne a Brna.
12.04.2007 - 23:20:46
00
keyboard_arrow_up