mna by skor zaujimalo ako vlastne prisiel mlady sportovec k leukemii ...asi jedol vela masa
13.02.2012 - 20:35:45
00
to koho myslíš?LAnce mal problem inde
13.02.2012 - 20:57:17
00
mal nádor semenníka.. u mužov medzi 20.-30.-tym rokom života najčastejší zhubný nádor .. len tak pre info
a leukémia tiež je pomerne častá u detí/adolescentov
ako teda prídu deti a mladí ľudia k rakovine? veľmi neadekvátne prirovnanie k "údajnému" užívaniu dopingu
14.02.2012 - 05:39:25
00
http://www.zive.sk/radioshack-udajne-planuje-vstupit-na-slovensky-trh/sc-4-a-298911/default.aspx
15.02.2012 - 11:03:13
00
z debaty o semennikoch preskocit na obchodny retazec radioshack :lol:
katko co si pil? priznaj sa :D
15.02.2012 - 11:24:20
00
Ja to viem v tej verzii od "iza" ešte z 2006 a vyzerá to pravdepodobne, on si legálne drží testosterón umelo na maximálnej hranici, čo sa v prirodzenom stave v maximálnej námahe ani nedá dosiahnuť. Kto z vás pozeral včera 70.3 ironmana (tuším v Paname), kde Lance skončil 2. videl, že dobehol a v pohode odišiel, bez známky nejakého problému, okolo neho ľudia vyzerali úplne ináč.

Ak si si nevšimol, skončil "len" druhý, takže asi úplne v pohode a bez problému nebol... :nod:
15.02.2012 - 14:56:17
00
Lance bol najväčší "dopato" v cyklistike. Vyliečiť sa z rakoviny je jedna vec všetka česť a príkladom, ako s ňou bojovať, a dopovať je vec druhá.Len si spomeňte, aký bol agresívny keď vyhrával. To robil testosterón, ktorý dostával umele. A zrazu, keď s rozvírila hladina o zdokonalení dopingovej kontroly, prestal pretekať, a keď sa vrátil, už nestačil, lebo už nemohli do neho "sypať" toľko, čo predtým. Tak to asi bolo, myslím si.
17.02.2012 - 18:24:36
00
To s tym testosteronom som pocul aj ja, a bolo to veeeeeeeelmi davno a od ludi, ktori sa pohybuju v zakulisi prof. cyklistiky. Nemozem posudzovat efekt jeho uzivania, nakolko nie som odbornik a vlastne skusenosti nemam:-). Len by ma zaujimalo, preco vsedci jeho spolujazci ktory ho obvinuju z dopingu, stale hovoria o EPO.
18.02.2012 - 16:34:30
00
jedným z hlavných stimulátorov produkcie erytropoetínu v obličkách /faktoru zodpovedného za tvorbu červených krviniek/ je testosterón .. ale aj s jedným zdravým semenníkom má mužské telo mladého jedinca väčšinou dostatočné množstvo testosterónu v cirkulácii, preto nechápem diskusie o potrebe užívania testosterónu po odstránení semenníka .. ? skôr jeho neprajníci varia z vody..
18.02.2012 - 17:03:57
00
Jedno vajce mu museli odrezať, druhé mu spálila chemoterapia... Takže si musel naozaj dávať testosterón a mal ho povolený.
18.02.2012 - 20:36:56
00
testosterón si možeš dávať hoci máš vajcia
len po dlhšej aplikácii externého testosterónu sa tvoje vlastné / myslím vajcia / svrknú a budeš ich mať ako hrachy, lebo ich produkcia bude znížená
18.02.2012 - 20:45:59
00
Jedno vajce mu museli odrezať, druhé mu spálila chemoterapia... Takže si musel naozaj dávať testosterón a mal ho povolený.

Ako to, ze ma 2-rocne dieta?
18.02.2012 - 21:18:47
00
Jedno vajce mu museli odrezať, druhé mu spálila chemoterapia... Takže si musel naozaj dávať testosterón a mal ho povolený.

Všetci majú "zaručené" informácie o umelom testosteróne. Ja som však ešte nevidela ani jedno oficiálne vyjadrenie, že by ho LA naozaj bral, alebo že by mal povolené užívať syntetický T. na max. povolenú hladinu. Vždycky sa to dočítam iba v nejakom fóre ako zaručenú info. Potom to vždy niekto preberie a uverejní to ďalej. Myslím, že by sa ostaní pretekári a profi týmy voči tomu ohradili keby mal takúto výnimku. JoKo, neber to prosím osobne, ale môžeš svoje tvrdenie nejako dokázať?
A keď už tak testosterón sa netvorí u mužov iba tam dole :) Tvorí sa aj v nadobličkách a keď telo príde o prísun testosterónu zospodu tak si postupne automaticky zvýši produkciu v nadobličkách aby stratu kompenzovalo.
18.02.2012 - 21:20:03
00
Ako to, ze ma 2-rocne dieta?

pred chemoterapiou alebo ožarovaním sa odporuča mužom v mladom veku si dať do dusíku spermie
18.02.2012 - 22:02:14
00
Ak nemas vajcia nemas testosteron!Varlata produkuju ten zazrak!Ak davas umely ako kazdy kulturista tak nastava atrofia varlat kedy uz nedokazu vykonavat funkciu na co ich ma muz.Vela umeleho potlaca vlastnu produkciu.Vtedy nastava aj oligospermia kedy su z miliona pohyblivych spermii, pohyblive mozno 1-2 a to su aj tak zdechle a nedokazu oplodnit vajicko.Cize Armstrong si dal spermie odobrat este pred chemom a potom uz len umele oplodnenie vajicka.
18.02.2012 - 22:14:50
00
keyboard_arrow_up