....

Prílohy:

20.uz len 2km...ale jak po bahne...keby som nemal vpredu trojprevodnik nemal by som sancu...jpg
20.uz len 2km...ale jak po bahne...keby som nemal vpredu trojprevodnik nemal by som sancu...jpg 64.2 KiB thumb_up0thumb_down

19.uz nedaleko....jpg
19.uz nedaleko....jpg 20.55 KiB thumb_up0thumb_down

18.no uz vidim lupkow....jpg
18.no uz vidim lupkow....jpg 29.97 KiB thumb_up0thumb_down

17...sa museli zomna poriadne smiat...ale ved urcite aj ich v aute poriadne vytriaslo..ked som presiel meter tak aspon patkrat somnou ponabijalo...a toto som mal celu cestu....jpg
17...sa museli zomna poriadne smiat...ale ved urcite aj ich v aute poriadne vytriaslo..ked som presiel meter tak aspon patkrat somnou ponabijalo...a toto som mal celu cestu....jpg 22.97 KiB thumb_up0thumb_down

16.tu som zastavil..ze otocim..a zamnou kolona aut a vsade bike...dokelu..teraz uz musim ista dalej..uz len dva velke kopce...jpg
16.tu som zastavil..ze otocim..a zamnou kolona aut a vsade bike...dokelu..teraz uz musim ista dalej..uz len dva velke kopce...jpg 37.99 KiB thumb_up0thumb_down

15.pozriem do spetaka a tam zil...tak utekam na druhu stranu...ale akoby ani nebol..nic nepomohlo...jpg
15.pozriem do spetaka a tam zil...tak utekam na druhu stranu...ale akoby ani nebol..nic nepomohlo...jpg 39.72 KiB thumb_up0thumb_down

14.prehadzovacky zamrznute..zatrepane snehom...ked som chcel nieco prehodit tak trebalo dokopavat ich...a tu uz ani to nepomahalo...stejne sa islo vacsinou vpredu na najmensom.jpg
14.prehadzovacky zamrznute..zatrepane snehom...ked som chcel nieco prehodit tak trebalo dokopavat ich...a tu uz ani to nepomahalo...stejne sa islo vacsinou vpredu na najmensom.jpg 39.04 KiB thumb_up0thumb_down

13.a zase ta kaša....jpg
13.a zase ta kaša....jpg 51.16 KiB thumb_up0thumb_down

12.ta ked uz som tu...ta idem este kuscok...tam naproti na tamten kopec...dnes nefukalo ale chladno bolo...-7.jpg
12.ta ked uz som tu...ta idem este kuscok...tam naproti na tamten kopec...dnes nefukalo ale chladno bolo...-7.jpg 69.59 KiB thumb_up0thumb_down

11.radoszyce..idem este na krizovatku..ci neuvidim ist dajakych polakov na cykloakciju.jpg
11.radoszyce..idem este na krizovatku..ci neuvidim ist dajakych polakov na cykloakciju.jpg 29.46 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 17:54:53
00
.....

Prílohy:

30.kamosi na prve ostatni na dalsie parkoviska....jpg
30.kamosi na prve ostatni na dalsie parkoviska....jpg 60.04 KiB thumb_up0thumb_down

29.to nic idem domov..cesta este daleka..bluebiker uz na ceste on nafoti zvysok...jpg
29.to nic idem domov..cesta este daleka..bluebiker uz na ceste on nafoti zvysok...jpg 68.78 KiB thumb_up0thumb_down

28.dnu som nebol..mal som uz len 16zlotych..ale tu by mal davat aj za eura.jpg
28.dnu som nebol..mal som uz len 16zlotych..ale tu by mal davat aj za eura.jpg 51.84 KiB thumb_up0thumb_down

27.netrebalo tak hnat...teraz ma nikde ani dalej ist a cakat..musim ist spat..mobil batreka vybita...jpg
27.netrebalo tak hnat...teraz ma nikde ani dalej ist a cakat..musim ist spat..mobil batreka vybita...jpg 54.05 KiB thumb_up0thumb_down

26.nikomu sa z auta nechcelo..a biky vyberat a slkadat..mali cas.jpg
26.nikomu sa z auta nechcelo..a biky vyberat a slkadat..mali cas.jpg 54.51 KiB thumb_up0thumb_down

25.obehovali ma po ceste a az tu nasadzuju retaze.jpg
25.obehovali ma po ceste a az tu nasadzuju retaze.jpg 69.52 KiB thumb_up0thumb_down

24.plaste 28 to zvladli...jpg
24.plaste 28 to zvladli...jpg 59.73 KiB thumb_up0thumb_down

23.ta kus som pokecal s organizatormi a otocka spat...prisiel som skoro a uz som vychladol....jpg
23.ta kus som pokecal s organizatormi a otocka spat...prisiel som skoro a uz som vychladol....jpg 44.27 KiB thumb_up0thumb_down

22.tazko im bolo aspon tento kusok odhadzat..ale pozerali namna tak som uz musel slapat....jpg
22.tazko im bolo aspon tento kusok odhadzat..ale pozerali namna tak som uz musel slapat....jpg 89.58 KiB thumb_up0thumb_down

21.uz pocut hudbu...polsky metal.....jpg
21.uz pocut hudbu...polsky metal.....jpg 38.55 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 17:57:10
00
.....

Prílohy:

40.naliali domna horuceho caju...ktovie ci nebola voda z chladica....jpg
40.naliali domna horuceho caju...ktovie ci nebola voda z chladica....jpg 61.01 KiB thumb_up0thumb_down

39.jasne su to oni...ale biky ziadne ta voni uz len tak se na auce rozvazac..po pansky....jpg
39.jasne su to oni...ale biky ziadne ta voni uz len tak se na auce rozvazac..po pansky....jpg 34.41 KiB thumb_up0thumb_down

38.dajake povedome auto se hore mihlo..zeby ....jpg
38.dajake povedome auto se hore mihlo..zeby ....jpg 35.31 KiB thumb_up0thumb_down

37.a petu daj sebe pauzu....jpg
37.a petu daj sebe pauzu....jpg 47.24 KiB thumb_up0thumb_down

36.a treti...zase oproti...behom jednej hodiny...skusal som ist v protismere trochu lepsie..kasu dal prec ale vytriasacka ostala..jpg
36.a treti...zase oproti...behom jednej hodiny...skusal som ist v protismere trochu lepsie..kasu dal prec ale vytriasacka ostala..jpg 32.34 KiB thumb_up0thumb_down

35.takze tak 120km za 9.5 hodiny..trapene ale uz som doma takze teraz uz ok..dobre ze pomaly rokom som nasiel...nedalo sa inak...jpg
35.takze tak 120km za 9.5 hodiny..trapene ale uz som doma takze teraz uz ok..dobre ze pomaly rokom som nasiel...nedalo sa inak...jpg 29.6 KiB thumb_up0thumb_down

34.a dalsi ma caka...esteze nieje husta premavka...nebolo co vybrat ..kade ist vsade bordel.jpg
34.a dalsi ma caka...esteze nieje husta premavka...nebolo co vybrat ..kade ist vsade bordel.jpg 35.29 KiB thumb_up0thumb_down

33.dalsi odhrnac ..aspon ze nefuka..prvy kopec by uz bol.jpg
33.dalsi odhrnac ..aspon ze nefuka..prvy kopec by uz bol.jpg 28.38 KiB thumb_up0thumb_down

32.ma nastavala ta kaša..usta zmrznute ze ani horalku som poriadne nemohol zjest...bral som 2l fanty a domov som doniesom liter ladu....jpg
32.ma nastavala ta kaša..usta zmrznute ze ani horalku som poriadne nemohol zjest...bral som 2l fanty a domov som doniesom liter ladu....jpg 22.93 KiB thumb_up0thumb_down

31.pomaly sa to zbiera...aj po ceste domov ich este vela islo.jpg
31.pomaly sa to zbiera...aj po ceste domov ich este vela islo.jpg 74.74 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 17:59:31
00
....

Prílohy:

50.kricim nanho idzes ci ne..hej hej uz pocekaj...naj mu nezavadzam dolu kopcom.jpg
50.kricim nanho idzes ci ne..hej hej uz pocekaj...naj mu nezavadzam dolu kopcom.jpg 41.16 KiB thumb_up0thumb_down

49.ako vzdy sam..jpg
49.ako vzdy sam..jpg 82.85 KiB thumb_up0thumb_down

48.naklada im poriadne len ci to uhamuje dole kopcom.jpg
48.naklada im poriadne len ci to uhamuje dole kopcom.jpg 52.35 KiB thumb_up0thumb_down

47.dve auta z ML tade prehnali asi isli tankovat lacnejsi benzin do komancze.jpg
47.dve auta z ML tade prehnali asi isli tankovat lacnejsi benzin do komancze.jpg 70.11 KiB thumb_up0thumb_down

46.da sa povedat ze dobre bolo teplotu som si drzal..a mal som aj nahradne oblecenie komplet pripravene vratane dalsej vetrovky ale netrebalo nic..jpg
46.da sa povedat ze dobre bolo teplotu som si drzal..a mal som aj nahradne oblecenie komplet pripravene vratane dalsej vetrovky ale netrebalo nic..jpg 76.45 KiB thumb_up0thumb_down

45.ti poliaci stale odtial vodu beru...a vo velkom...jpg
45.ti poliaci stale odtial vodu beru...a vo velkom...jpg 48.33 KiB thumb_up0thumb_down

44.rychlo do lesa....jpg
44.rychlo do lesa....jpg 35.26 KiB thumb_up0thumb_down

43.a uz zacina poriadne fukat...aspon ze som to stihol az sem....uz len serpentiny ma cakaju...jpg
43.a uz zacina poriadne fukat...aspon ze som to stihol az sem....uz len serpentiny ma cakaju...jpg 68.65 KiB thumb_up0thumb_down

42.pojazdna predajna potravin.jpg
42.pojazdna predajna potravin.jpg 65.79 KiB thumb_up0thumb_down

41.som sa rozkecal tak neviem ci stihli start..bolo 11.50 ked odchadzali....jpg
41.som sa rozkecal tak neviem ci stihli start..bolo 11.50 ked odchadzali....jpg 58.07 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 18:02:02
00
:hai:

Prílohy:

53.ML..parada..a dalej posyp solou cesty mokre konecne pouzijem aj najvacsi prevod..je 13.30 to uz pojde....jpg
53.ML..parada..a dalej posyp solou cesty mokre konecne pouzijem aj najvacsi prevod..je 13.30 to uz pojde....jpg 71.89 KiB thumb_up0thumb_down

52.odhrnuta cesta...odrazu sa ide rychlajsie.jpg
52.odhrnuta cesta...odrazu sa ide rychlajsie.jpg 30.47 KiB thumb_up0thumb_down

51.zjazd do paloty..brzdy dostali zase zabrat...aj cely bike..nedobre po snehu chodit..velmi sa nici.jpg
51.zjazd do paloty..brzdy dostali zase zabrat...aj cely bike..nedobre po snehu chodit..velmi sa nici.jpg 40.13 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 18:03:12
00
Pekne! .. vidim,ze Ta bavi uz aj zime po snehu :))
18.02.2012 - 22:17:10
00
Keď mi Bodka zavolal, že už je v poľskom Smolniku..nechcelo sa mi veriť, ale hneď som si uvedomil, že jedine on je toho schopný :lol: Bodka nepozná pojem koniec sezóny :D ..aj keď sme sa zarozprávali, štart pretekov sme stihli lebo sa o niekoľko minút preložil. Viac foto dodám neskôr

Prílohy:

Komentár súboru: PÁN Bodka, môže byť aj meter snehu, nevadí ;-)
rDSCF8888.jpg
rDSCF8888.jpg 368.86 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: jediná stopa bicykla na poľskej strane serpentín
rDSCF8885.jpg
rDSCF8885.jpg 410.07 KiB thumb_up0thumb_down

18.02.2012 - 23:33:01
00
humencane idu na bacowku o tyzdzen..ta mam taky navrh 8)
pre bluebikerovcov :party: ide ich kopa...mozno aj 15ks :o a ty si minule spominal ze stuzica sa ti pacila..aj davnejsie si hovoril ze chcete ist ulic a okolie..tak navrhujem ist po ich stopach...tak se trafim uz urcite ku slupiku :P oni nech si idu..maju lyze pozenu a my dame pomaly na kremenec...stejne mi ho treba obsikac :rain: bo minule mi ho nenašol :lol: auto mace ta zabehnece po mne na benzin prispejem a vecar sce doma.
druha verzia pre lto ;)
keby si še tu nahodou na vychodze motkal ta to mozeme zopakovac...placi to co mi pisal vysej...s tym zeby sme zabehli išče na w.rawku alebo to skrucili po hranici na čiertaz a po zelenej ci jaka tam nazad :rock:
http://outdoorhumenne.webgarden.cz/planovane-akcie
czesc!
19.02.2012 - 09:31:01
00
Bodka, na Bacowku idu aj pesiaci takze ziadne "pozenu" nebude. Ideme cez Kremenec a Rawku, tak sa mozete kludne pridat...
22.02.2012 - 07:12:13
00
Ach, zabudol som dať link na zvyšné fotky z akcie v Smolniku, tu sú: https://picasaweb.google.com/MLbikers/ZimoweTropyZbikow2012 ;-)
Rymanow a diky za tip, ale ja skôr lyžovať pôjdem jak na turistiku :)
23.02.2012 - 20:49:58
00
dnes sa mi po dlhej dobe konecne podarilo niekoho odchytit na bike :lol:
rano HE motacka kade tade nikto ništ tak aspon jonsaka ze odprevadim do zemplinskych hamrov..medzitym volam milanovi ide tiez niekam na bike a potom sa zjavil wova s bratom..teraz si vyber :D tam milana som ukecal na sninu ondra bacu uz cakat nechcel..skoda mohli sme dat daco na kolonicu..islo sa domov cez zubne tu zmenil trasu cez les do jablona a po hlavnej do HE...ja musel tiez...ako doprovod ..ked uz som ho vytiahol na ten asfalt :rofl:
zajtra som volny tiez na bike...kamkolvek..to je jedno...nieco take ako dnes ..jednoduche lahke..taka flakacka pomaly kade tade... ;) ML este spi?
0908 224 549 :mp: volajte piste...
oficialne otvaram bodkovanu bike sezonu 2012 az od aprila 8)
:hai:

Prílohy:

10.musel som ho odprevadit az do HE...bal sa hustej premavky...cestou spat som stretol wovu..jpg
10.musel som ho odprevadit az do HE...bal sa hustej premavky...cestou spat som stretol wovu..jpg 38.53 KiB thumb_up0thumb_down

9.jake hradze maju za dedinou...dole kamene.jpg
9.jake hradze maju za dedinou...dole kamene.jpg 115.04 KiB thumb_up0thumb_down

8.videli sme srnky jelenice aj jednu srnku co zapadla do bahna..uz sme aj chceli jej pomoct ale pomaly ked si oddychla tak vysla von.jpg
8.videli sme srnky jelenice aj jednu srnku co zapadla do bahna..uz sme aj chceli jej pomoct ale pomaly ked si oddychla tak vysla von.jpg 83.14 KiB thumb_up0thumb_down

7.potom aj blatko bolo..ponadaval trosku....jpg
7.potom aj blatko bolo..ponadaval trosku....jpg 100.88 KiB thumb_up0thumb_down

6.nemali nic navarene.jpg
6.nemali nic navarene.jpg 67.28 KiB thumb_up0thumb_down

5.za zubnym dostal chut na lesnu cestu do jablona...bola poladovica.jpg
5.za zubnym dostal chut na lesnu cestu do jablona...bola poladovica.jpg 78.13 KiB thumb_up0thumb_down

4.pred pichnym..zaujimava znacka.jpg
4.pred pichnym..zaujimava znacka.jpg 119.49 KiB thumb_up0thumb_down

3.ze cez SV do zubneho a potom do HE...tak rozhodol...jpg
3.ze cez SV do zubneho a potom do HE...tak rozhodol...jpg 89.63 KiB thumb_up0thumb_down

2.na starej ceste z z.hamrov do SV.jpg
2.na starej ceste z z.hamrov do SV.jpg 75.52 KiB thumb_up0thumb_down

1.kolko sa ich zrazu nazberalo....jpg
1.kolko sa ich zrazu nazberalo....jpg 90.55 KiB thumb_up0thumb_down

17.03.2012 - 18:43:01
00
rano mraz sa mi nechcelo nikde potom pred 11 tou volam ondrovi snincane este furt se nezisli nezna dze pujdu...mal mi v plane pocahnuc ich cez svetlice do ML a prekvapic bluebikerovcou...nic z toho nebulo..tak som isiel svoje len tak z nudy hore ..

Prílohy:

10.vo vnutri....jpg
10.vo vnutri....jpg 52.47 KiB thumb_up0thumb_down

9.zaciatok SV krcma otvorena dvaja bikeri jeden mi bol povedomy satka taky namakany vysoky.jpg
9.zaciatok SV krcma otvorena dvaja bikeri jeden mi bol povedomy satka taky namakany vysoky.jpg 58.09 KiB thumb_up0thumb_down

8.strasiak caka na autobussss.jpg
8.strasiak caka na autobussss.jpg 96.9 KiB thumb_up0thumb_down

7.pcolinne..nedari mi dovolat sa snincanom.jpg
7.pcolinne..nedari mi dovolat sa snincanom.jpg 92.76 KiB thumb_up0thumb_down

6.hladaj jezibabu na metle.jpg
6.hladaj jezibabu na metle.jpg 84.93 KiB thumb_up0thumb_down

5.hostovice odbocka na osadne..a balnica PL...ale este skoro ..kopa blata tam.jpg
5.hostovice odbocka na osadne..a balnica PL...ale este skoro ..kopa blata tam.jpg 86.43 KiB thumb_up0thumb_down

4.za jablonkou cesta opravena..trochu mi to pripominalo duklu PL a zosuv cesty tam...jpg
4.za jablonkou cesta opravena..trochu mi to pripominalo duklu PL a zosuv cesty tam...jpg 86.05 KiB thumb_up0thumb_down

3.n.jablonka snincane ..jeden ma poznal podla zeleza.. heh..dunajov kamos..raz sme sa stretli v HE..isli to co ja takze spat sa mi s nimi nechcelo..JA ISOL HLEDAC ONDRA BACU.jpg
3.n.jablonka snincane ..jeden ma poznal podla zeleza.. heh..dunajov kamos..raz sme sa stretli v HE..isli to co ja takze spat sa mi s nimi nechcelo..JA ISOL HLEDAC ONDRA BACU.jpg 71.39 KiB thumb_up0thumb_down

2.svetlice..rozhodoval som sa bud ML alebo po miestnych lesoch..asi by bolo blato tak som to potiahol na SV.jpg
2.svetlice..rozhodoval som sa bud ML alebo po miestnych lesoch..asi by bolo blato tak som to potiahol na SV.jpg 85.85 KiB thumb_up0thumb_down

1.za rokytovom smerom na zubne.jpg
1.za rokytovom smerom na zubne.jpg 112.51 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2012 - 18:41:44
00
jaro mi mobil nedvihal :devil: tak som to stocil na SV...a dal konecne ten vysielac :muscle:

Prílohy:

20.pcicie prva cast na hlavnej.jpg
20.pcicie prva cast na hlavnej.jpg 112.46 KiB thumb_up0thumb_down

19.bez defektu...zjazd vytriasacka...jak vo vlaku..bum bum bumbum.jpg
19.bez defektu...zjazd vytriasacka...jak vo vlaku..bum bum bumbum.jpg 79.36 KiB thumb_up0thumb_down

18.toto je jasny dokaz..bodka bol tu 28.jpg
18.toto je jasny dokaz..bodka bol tu 28.jpg 80.11 KiB thumb_up0thumb_down

17.tricko total premocene..prezliekam za suche pisem sms jonsakovi...cierna vetrovka slnko pripekalo.jpg
17.tricko total premocene..prezliekam za suche pisem sms jonsakovi...cierna vetrovka slnko pripekalo.jpg 116.82 KiB thumb_up0thumb_down

16.bodkovany bike je tu..hladam vhodne miesto na foetenie a ked ho uz konecne mam tak prave v tej chvili ked cvakam tak bike spadne...takze znova...jpg
16.bodkovany bike je tu..hladam vhodne miesto na foetenie a ked ho uz konecne mam tak prave v tej chvili ked cvakam tak bike spadne...takze znova...jpg 112.66 KiB thumb_up0thumb_down

15.jedno auto ma obehlo hore muzi a ked som sa vracal dole tak dalsie ..uz zeny v nom islo tiez hore.jpg
15.jedno auto ma obehlo hore muzi a ked som sa vracal dole tak dalsie ..uz zeny v nom islo tiez hore.jpg 117.24 KiB thumb_up0thumb_down

14.poladovica..smykalo to trvalo mi 35minut od hlavnej az hore k vysielacu....cesta.jpg
14.poladovica..smykalo to trvalo mi 35minut od hlavnej az hore k vysielacu....cesta.jpg 104.88 KiB thumb_up0thumb_down

13.studnicka pri ceste ci je ok neviem nechcelo sa mi tam trepat po blate.jpg
13.studnicka pri ceste ci je ok neviem nechcelo sa mi tam trepat po blate.jpg 134.33 KiB thumb_up0thumb_down

12.panely..co uz viem ze tu su..ale cakal som prudky strmak pol km a ze budem hore....ale ono sa to tahalooo..dookola hory...jpg
12.panely..co uz viem ze tu su..ale cakal som prudky strmak pol km a ze budem hore....ale ono sa to tahalooo..dookola hory...jpg 95.91 KiB thumb_up0thumb_down

11.za SV smerom na stakcin...neda mi pokoj ten vysielac..idem pozriet.jpg
11.za SV smerom na stakcin...neda mi pokoj ten vysielac..idem pozriet.jpg 47.73 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2012 - 18:44:40
00
cestu spat som mal v plane cez zubne...ale potom ma napadlo ze dam po hlavnej a mozno cestou stretnem jonsaka a spol.. :party: v hazine volam ze su vo vinnom..tak taham na porubku... :P

Prílohy:

30.keby som vedel ze kade pojdu hned by som isiel s nimi.jpg
30.keby som vedel ze kade pojdu hned by som isiel s nimi.jpg 69.42 KiB thumb_up0thumb_down

29.tak predsa som ich stihol.jpg
29.tak predsa som ich stihol.jpg 72.25 KiB thumb_up0thumb_down

28.CAU KAMOSUUU RINGO SEF.jpg
28.CAU KAMOSUUU RINGO SEF.jpg 68.52 KiB thumb_up0thumb_down

27.aj tak som ich nestihol cvaknut..preleteli popri mne...este ze tu zastavili.jpg
27.aj tak som ich nestihol cvaknut..preleteli popri mne...este ze tu zastavili.jpg 92.26 KiB thumb_up0thumb_down

26.tota zaba od porubky dole az ponize pcicoho..a nazad...dnes ich bolo vsade plno....jpg
26.tota zaba od porubky dole az ponize pcicoho..a nazad...dnes ich bolo vsade plno....jpg 65.25 KiB thumb_up0thumb_down

25.defekt opraveny sadam na bike a tu dalsi biker...ta to co neska...tiez isiel oproti snincanom...jpg
25.defekt opraveny sadam na bike a tu dalsi biker...ta to co neska...tiez isiel oproti snincanom...jpg 88.52 KiB thumb_up0thumb_down

24.presiel som s nimi 50m a defekt...PORAZIT...vravim nech si idu ja mam cas....jpg
24.presiel som s nimi 50m a defekt...PORAZIT...vravim nech si idu ja mam cas....jpg 130.31 KiB thumb_up0thumb_down

23.jem horalku..zapijam mirindou a tu zrazu odzadu krik CAU BODKA..skoro som sa oblial...marian surnicin s kamosom...jpg
23.jem horalku..zapijam mirindou a tu zrazu odzadu krik CAU BODKA..skoro som sa oblial...marian surnicin s kamosom...jpg 96.3 KiB thumb_up0thumb_down

22.hladaj psa.jpg
22.hladaj psa.jpg 72.49 KiB thumb_up0thumb_down

21.neviem ci nahodou tade sa nejde hore na cervenu skalu ci jak sa to vola...co som bol minule..vzadu bunkeeer.jpg
21.neviem ci nahodou tade sa nejde hore na cervenu skalu ci jak sa to vola...co som bol minule..vzadu bunkeeer.jpg 111.6 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2012 - 18:48:14
00
a co na zaver? ze vecej tu nepisem a z vami nehutorim!bo nikto nechcece zo mnu bicyglowacc :lol: ta se tu majce :hai:

Prílohy:

33.celkom dobre sa dnes islo a kopa bikerov..len kazdy sam svojo..a nikto nezdravi..az na jednu bikerku co isla do SV ta mi povedala ahoj..aspon niekto.jpg
33.celkom dobre sa dnes islo a kopa bikerov..len kazdy sam svojo..a nikto nezdravi..az na jednu bikerku co isla do SV ta mi povedala ahoj..aspon niekto.jpg 97.58 KiB thumb_up0thumb_down

32.trocha prirody..ščob562m dlhy tiahly kopec...za svetlicami..pripominalo mi to PL.jpg
32.trocha prirody..ščob562m dlhy tiahly kopec...za svetlicami..pripominalo mi to PL.jpg 85.71 KiB thumb_up0thumb_down

31.vobec ho necakali..ale osmicku ma paradnu vzadu...muh by mu ju ondro kus vycentrovacc.jpg
31.vobec ho necakali..ale osmicku ma paradnu vzadu...muh by mu ju ondro kus vycentrovacc.jpg 66.04 KiB thumb_up0thumb_down

18.03.2012 - 18:50:03
00
keyboard_arrow_up