uz som to nasiel, okolo 40e by to malo byt, vdaka
01.03.2012 - 12:07:05
00
...
Ten radon
http://www.bike-discount.de/shop/k1275/a58240/zr-race-29er-5-0.html
sa mi paci- pomer cena/vybava je super a ak sa ti nebude pacit setove zvysia ti peniaze aj na nejake SOLIDNE kolesa :)


este otazka , co znamena solidne kolesa ? plaste ? ci cele kolesa ? preco vlastne ? :D
01.03.2012 - 15:34:59
00
Jo tie kolesa ma tiez napadli, asi myslel plaste. Ale zas na druhej strane som nasiel tu znacku plastov na slovenskom eshope (teraz si nespomeniem konkretne kde) ako najdrahsie tak neviem...
01.03.2012 - 15:47:16
00
Z bike discount som objednaval len vidlicu- doprava v pohode postovne bolo myslim 8 eur- prisla ukazkovo zabalena len platit trebalo cez pay pal cize som to riesil cez kamosa ktoremu som poslal prachy na jeho ucet a on zaplatil :)

-edit. Solidnymi kolesami som myslel solidne kolesa. Plaste su tam vyborne (jazdil som ich dlho a spokojnost :) )

Su tam nejake shimanacke naboje a rafky na ktore som nenasiel ziadnu recenziu :D (mozno som len zle hladal...) Vyplet je DTckovy... celkovo su kolesa primerane cene biku no pri trosku tvrdsom jazdeni viackilovy jazdci siahaju az po kolesach skor na freeride alebo AM.EN. Ked na tento bike sadne klasicky 80kg biker- no problemo zarucene. No moze sa stat (pri kupe akehokolvek biku v tejto cene) ze pri tvrdsom jazdeni setove kolesa bude treba casto centrovat alebo bude praskat vyplet.

aby som to podlozil skusenostou- jazdil som bike za 15 ticis (este to boli koruny). Mal som vtedy asi 60kg maximalne. V sobotu som si siel zapretekat, ziadne sialene chrtenie- mozno menej opatrna jazda- a v pondeok putovali kolesa na centrovanie. V utorok som bol po ne. a jazdil opat do soboty. Tak sa to opakovalo az kym som nepresiel na vyssi level. Preto analogicky ocakavam podobny scenar.

A dalsia vec- 29 je udajne nachylnejsie na rozcentrovanie ako 26- dane dlzkou vypletu :) Ale to nieje choroba :D
03.03.2012 - 13:58:05
00
A co hovorite na Radon 29" ZR race 7.0? Nie je to uz pre zaciatocnika zbytocny luxus?
Viete ako sa hovori nie som taky bohaty aby som si kupoval lacne veci...
05.03.2012 - 14:33:11
00
matkis, vysvetli mi jedno: Mas solidny bajk vhodnej velkosti, tak preco chces kupovat dalsi v podstate taky isty?
05.03.2012 - 15:03:55
00
No ano, to je zakerna otazka :) Povedzme, ze ten cube bol predsa len trosku viacej entry level bike a chcel by som nieco aspon malicko lepsie. Tu pridanu hodnotu noveho neviem az tak dobre posudit, mozno nakoniec nespoznam rozdiel. Ked som ho kupoval, islo mi skor o riesenie problemu s kolenom a podla toho som si aj vybral. Tento rok , kedze ma to celkom chytilo a chcem sa na to dat naplno , uz mam inu predstavu a teda aj rozpocet . Potom dovody ako potesit sa, odmenit sa :) , motivovat trosku a kedze som stale len chlap, je to hracka.

A este raz by som sa chcel podakovat za kazdu jednu radu, dakujem .
05.03.2012 - 15:22:53
00
Tak potom OK. :) Ja len ze aby si nebol sklamany, ak to bude maly posun vpred. Keby si chcel naozaj pocitit rozdiel medzi tym povodnym a tym novym, tak by si musel kupit vyrazne lahsi a to znamena investiciu od 2500 € vyssie.
05.03.2012 - 15:32:38
00
keyboard_arrow_up