pisal som mail, a pekne som vas poprosil aby ste odstranili inzeraty ktore som ja nepodal a boli tam moje kontaktne udaje.

neviem ci by vam bolo prijemne prijimat 50 hovorov denne a kazdemu vysvetlovat ze chyba je na www.mtbiker.sk

Vlado :evil:
25.03.2007 - 10:24:13
00
1. bol som na lyzovacke
2. bol som natolko blby, ze som si bral notebook a kazdy druhey den lietal do Troch Studniciek na kavu za 80 Sk aby som mohol par minut pouzivat ich wifi
3. tvoj mail som cital, isiel som do adminu, zadal do vyhladavania Wilier, nenaslo to nic s tym datumom. Isiel som do bazaru, nenaslo nic s tym datumom. V inzerate bolo napisane Willier. Naozaj som nemal cas na skusanie vsetkych moznych preklepov slova Wilier.
4. inzerat som zmazal dnes
5. to, ze niekto zada Tvoje cislo nie je chyba MTBiker.sk.

prosim vas o odstranenie inzeratu v sekcii predam bicykle cesta, je tam inzerat WILIER za 18000Sk - 22.03.2007 - 10:43

nejakim omylom je tam moje tel.cislo a mail a ja som ten inzerat nepodaval a teraz mi vola kvantum ludi.

za vybavenie vopred dakujem

Vlado
25.03.2007 - 14:25:33
00
beriem to ze si bol na lyzovacke, Sorry. A dakujem za odstranenie inzeratu
25.03.2007 - 16:51:26
00
2Vlado ono neni to len tak (u nas sa hovori "haj-buj vajca ven")...vo volnom case, ktoreho asi nemas na zvys ani ty, kontrolovat denne 100 inzeratov(zaradovat, editovat,...). to este nehovorim o tom, ze neni sanca vediet, ci si ten inzerat zadal ty alebo si niekto robi srandu.

takze ak mas nahodou cas, mozes sa prihlasit...myslim, ze cervo bude rad.
25.03.2007 - 18:25:27
00
PaliG mal si pravdu nejaky debilko si zo mna robi srandu.

pozri si Predám ::: Bicykle ::: All mountain

A Cervo, myslim si ze nastal cas, aby podavanie inzeratu bolo ako na inych strankach registrovane.

Lebo momentalne zacne vojna medzi mnou a tym debilkom, on zacal, k.....
02.04.2007 - 19:06:38
00
IPcku toho manika som zablokoval. Ale Vlado, hentak sa veci neriesia, vulgarizmy nepatria ani sem a toboz nie do bazaru.

PS: registraciou sa taketo veci nevyriesia...
02.04.2007 - 19:46:59
00
cervo prepac za vulgarizmy ale aj teba by takato vec vytocila.

A preco by registracia taketo veci neriesila, ved ten kto si zadava inzerat tak na jeho mail pride kod na zrusenie inzeratu a moze ho hocikedy zrusit. Podla mna je to vynikajuca vec. Ak clovek nejaky bicykel uz predal jednoducho inzerat si zrusi a ludia mu uz nevolaju.

Hmm?
03.04.2007 - 10:05:21
00
neriesi to tu vec, ze stale mozes zadavat inzeraty ako niekto iny. Sice nie pod doslovne tym istym nickom, ale aj on to podaval ako Wlado. Zaregistrovat si to mozes hocikedy. A kontaktne udaje si moze zadat lubovolne (napr. do textu inzeratu). To sa algoritmom kontrolovat neda...

Ale s tym mazanim mas pravdu, ked budem mat cas, spravim to...
03.04.2007 - 10:35:10
00
podla mna by trebalo pridat moznost pridania fotky do sekcie UKRADNUTE BIKY.
03.04.2007 - 11:13:34
00
keyboard_arrow_up