no Smart Samom u mna dost nahrava to ze som na nich jazdil teraz asi 3 roky. Defekt na nich bol len raz a drzali celkom v phode :) Co sa tyka Nobby Nic pri nich som trochu neisty ohladom toho aby sa z mojho biku nestal tazkotonazny tank :D teda ekd vybehnem trochu aj na cestu alebo podobne aby som nemal velky valivy odpor alebo ich pripadne nezodral :)
12.03.2012 - 16:27:46
00
Hm, so Smart Samom na prednom by som si teda v terene vela netrufol. Ak Ti tie Samy vyhovovali, tak nemen. Jedine ze by si chcel vyskusat nieco ine.

Ja by som tie Schwalbe alternativy zhrnul nejak takto:

pouzitie - predny plast/zadny plast
teren - Nobby Nic/Nobby Nic
väcsinou teren, obcas asfalt - Nobby Nic/Racing Ralph, Rocket Ron/Racing Ralph
teren aj asfalt pol na pol, pripadne viac asfaltu - Racing Ralph/Racing Ralph, Racing Ralph/Smart Sam, Smart Sam/Smart Sam
gramari bajkeri (bez ohladu na teren/asfalt) :D - Rocket Ron/Rocket Ron
gramari vitrinkari (bez ohladu na to, v ktorej vitrinke je bajk vystaveny) :lol: - Furious Fred/Furious Fred
12.03.2012 - 16:58:27
00
nie jezus,gramári volia furious fred :lol:
12.03.2012 - 17:12:23
00
To je pravda, ale tie volia gramari - vitrinkari. Tu kategoriu som tam nedal. Ale teda doplnam. :lol:
12.03.2012 - 17:25:28
00
Co sa tyka Nobby Nic pri nich som trochu neisty ohladom toho aby sa z mojho biku nestal tazkotonazny tank :D teda ekd vybehnem trochu aj na cestu alebo podobne aby som nemal velky valivy odpor alebo ich pripadne nezodral :)

rýchlosť plášťa nobby nic je podľa testov dosť dobrá (ak je zmest pacestar). Samozrejme dozadu by sa ti asi nehodil, ale vpredu pokojne :) Ak máš teraz tie smart sam v ORC verzii, tak by to bol veľký posun vpred ohľadom toho držania v teréne, výdrž by bola snáď tiež v pohode :)
12.03.2012 - 17:33:13
00
neviem ako ostatni, ale mne nobby nic pacestar na zadnom po 800km vyzera akoby ho mysi obhryzli. bud je to vadny kus, alebo ta zmes pacestar je biedna na vydrz na zadnom. neviem posudit zmenu gripu na predoslej zmesy a pacestar, pretoze pacestar plast je o cislo vacsi. ja len aby si potom nebol nemilo prekvapeny, ak ti zmizne pred ocami.
12.03.2012 - 18:28:53
00
neviem ako ostatni, ale mne nobby nic pacestar na zadnom po 800km vyzera akoby ho mysi obhryzli. bud je to vadny kus, alebo ta zmes pacestar je biedna na vydrz na zadnom. neviem posudit zmenu gripu na predoslej zmesy a pacestar, pretoze pacestar plast je o cislo vacsi. ja len aby si potom nebol nemilo prekvapeny, ak ti zmizne pred ocami.

Ano, NN DD Pacestar uz po 150km na zadnom vyzera pekne ozuzvany. V predu aj po 400km skoro ako novy. Takze NN Pacestar dozadu nieeee. Starsia verzia NN Evo vzadu tak netrpela, vydrzala celkom dlho, ale aj tak, dozadu nieco s nizsim a jemnejsim dezenom.
Tiez riesim dilemu, Asi dam nakoniec Smart Sam.
31.05.2012 - 01:13:42
00
Ja som dal Smart Sam :)
31.05.2012 - 03:08:37
00
Ja mam tiez a som spokojny drzia paradne :)
31.05.2012 - 21:13:15
00
keyboard_arrow_up