Bikemaratón Medzihorím

21.04.2012
1. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Partizánske (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (59)
_Biker_31kubo108peto88Adakes002andrej25basebenitoBrudickbykivicarlosDaTiode FectdurydynatomGreywolfHelenicemanivodrnojaniksealjarko22johhhnyJostyjurajko1975KaskajaKroko21kvakobLubiklubos73LuJaLuki.11MajdoRmartinantoni13matotopematurMaVemilsuMiMiNomirecpdmiropesnomadorobPETER MICHALEKproximityrado.tilandyRichard138romanesromanfedorronin77Smradokstarsidurcovsuperlight84Tranceunigenavankesvulpeculayojozuzu3011
Nie nic specialne som neurobil. Samo mi to tak rozhadzalo ale uz je to OK :P
22.04.2012 - 17:07:44
00
Mne prišli čistejší, než po dojazde Dubničáku 2010. Ako meradlo by som použil jazdcov, ktorí mali v sobotu grip shift. Ak mohli radiť, bolo v podstate sucho. :lol:

takze sati prasilo pod kolesami? :lol:
22.04.2012 - 17:12:37
00
V podstate aj áno, akurát som jazdil v Malých Karpatoch.
22.04.2012 - 17:39:35
00
Pre mňa bolo top blato v Súľove 09.Ale vtedy aj včera išla práčka išla o 106.
22.04.2012 - 18:17:26
00
Este take videjko zo startu na 50km :)

https://plus.google.com/photos/109198588303541892960/albums/5734260482441269489?hl=sk&tab=h
22.04.2012 - 18:58:00
00
Co som tu cital uz minuly rok boli ludia nespokojni so znacenim - ja som bol 1. raz, ale zda sa ze v tomto sa organizatori nijak nepoucili -znacenie bolo katastrofalne ,asi mali davat na starte mapu a premenovat to na orientacne preteky - nenapadne sipky na mokrom asfalte alebo na polnej ceste medzi kaluzami, nikde nikto, aspon ze dedincania vedeli kade to ma ist...2krat vracacka a polovicu trate som si teda vobec nebol isty ci idem spravne
22.04.2012 - 19:33:16
00
tak ja teda neviem, osobne som pri orientacii nezavahal, snad az na tu splet preskrtaneho znacenia na asfalte
22.04.2012 - 19:44:34
00
Ja som tiez nepobludil :D
22.04.2012 - 19:50:25
00
Mne prišli čistejší, než po dojazde Dubničáku 2010. Ako meradlo by som použil jazdcov, ktorí mali v sobotu grip shift. Ak mohli radiť, bolo v podstate sucho. :lol:

Heh ty meradlo :) radiť sa dali len niektoré prevody. Prešmyk v pohode zato vzadu mne najväčšie pastorky išli iba keď som zosadol a oboma rukami zovrel prstenec. Predtým však bolo treba utreť rukavicu o iný menej zablatený kus športového úboru.
22.04.2012 - 19:56:01
00
Našťastie som sa prehlásil na 50ku (dlhú by som včera v tom blate nedošiel)
Čas o hodinu a pol horší ako vlani :D , bol som rád, že som došiel.
Čistenie bicyklov - päť hadíc bolo viac ako obvykle, teplá voda tiež potešila.
Jedlo som stihol, až keď mali organizátori skoro všetko zbalené. Cestoviny mi chutili a padli dobre.
S traťou a značením som nemal problém, zaváhal som len na jednom mieste.
Moje celkové hodnotenie maratónu :y:
22.04.2012 - 21:08:15
00
Heh ty meradlo :) radiť sa dali len niektoré prevody. Prešmyk v pohode zato vzadu mne najväčšie pastorky išli iba keď som zosadol a oboma rukami zovrel prstenec. Predtým však bolo treba utreť rukavicu o iný menej zablatený kus športového úboru.

Pohoda, vyšší stupeň je pri potrebe radenia zastaviť, chytiť grip cez dres, preradiť, nasadnúť a ísť ďalej, pokým netreba opäť radiť. Alebo bežať. :-D
22.04.2012 - 21:12:02
00
asi ste davno neboli v terene, muselo by poriadne prsat, aby sa aspon prestalo prasit :D
takmer denne bikujem a aj ked prsi, rak polne cesty su skoro suche (na rozdiel od asfaltu)

Poriadne pred pretekom nepršalo,ten dážď už po štarte moc nepotešil.Ja len ohľadne toho že som nebol dávno v lese tak som si tam spravil cestu.Maráton super,cestoviny :n: :envy:
Keby som nebol tak neuveriteľne hladný tak sa ich ani nechytím.(myslím že na nedostatok vody sa tento rok nik sťažovať nemôže)
Mal som časový sklz tak som si magický balíček odniesol domov.

Prílohy:

Komentár súboru: že bike?
blato.jpg
blato.jpg 770.48 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2012 - 21:28:16
00
Co som tu cital uz minuly rok boli ludia nespokojni so znacenim - ja som bol 1. raz, ale zda sa ze v tomto sa organizatori nijak nepoucili -znacenie bolo katastrofalne ,asi mali davat na starte mapu a premenovat to na orientacne preteky - nenapadne sipky na mokrom asfalte alebo na polnej ceste medzi kaluzami, nikde nikto, aspon ze dedincania vedeli kade to ma ist...2krat vracacka a polovicu trate som si teda vobec nebol isty ci idem spravne


Neviem no ja som s orientáciou nemal absolútny problém, akurát by som dal častejšie šípky, alebo dačo, lebo chvíľami som mal pocit, že idem zle, aj keď nebolo kde odbočiť.... ale predsa.
22.04.2012 - 22:12:48
00
Znacenie hodnotim ako uplne v poriadku [v porovnani s inymi maratonmi]. Hoci pri tych zahradkach pred poslednym kopcom som isiel rovno, dokonca 2x, pri navrate som sa nechal dopliest ostatnymi co tiez sli zle :). Regulovcici v dostatocnom pocte, aj na nebezpecnych usekoch.

Velmi sympaticke boli obcerstovacky a ich posadky, pacilo sa mi, ze zablatencom sa snazili pomahat ako sa dalo.

Jedlo neriesim, haute couisne to nie je na ziadnom maratone [a to ani nikto dufam necaka] a take parky napriklad su ovela nevhodnejsie ako cestoviny.

Za mna: podarena akcia! Organizatori vdaka!
22.04.2012 - 23:49:47
00
asi ste davno neboli v terene, muselo by poriadne prsat, aby sa aspon prestalo prasit :D
takmer denne bikujem a aj ked prsi, rak polne cesty su skoro suche (na rozdiel od asfaltu)


Nepoznam - nepisem zmatocne informacie! Vraj by muselo 2 tyzdne prsat aby bolo blato? Stacila jedna noc :tmi:
Kolesa sa nevalili ani po rovine :o
Bike vazil minimalne o 5 kilov viac jak normalne.
Napriek tomu trat je tu naozaj pekna. Avsak podla mna, ked idem v zjazde 30 km/h a zrazu je tam 90 stupnova odbocka do prava a mam sa zorientovat na zaklade malej sipky nastriekanej na asfalte - no neviem neviem. Myslim, ze slecna Juhasova vie o com hovorim, vdaka tomu zrejme prisla o prve miesto. Voda v cieli ziadna. Na tretej obcerstvovacke vraj iba cista voda, chlapci co boli hladni mali smolu. Druhy rok po sebe tie iste chyby, hadam na treti krat okrem krasnej trate pribudne aj bezchybna organizacia :)
23.04.2012 - 08:21:46
00
keyboard_arrow_up