to je slusna priemerka , my sme sli trasu okolo tatier a z prestavkou v zakopanom nam to vyslo na 200km ,28km/h priemer ...samozrejme nie teraz spominam na min rok :)
22.04.2012 - 20:09:04
00
blazni... na tomto fore nemam co hladat :D
22.04.2012 - 20:22:06
00
blazni... na tomto fore nemam co hladat :D


kasli na to, hlavne jazdi :), pred 3r som aj ja bol v stave ze fuuu 50km to nedam, a ani som nedal, bud ma prdel tak bolela ze som si potom 3 dni nesadol, alebo som mal taku svalovicu ze som ledva dosiel domov priemerkou 10 :). teraz ked mam tahat von bajk koli 50km tak uz somrem ze co tak malo :). alebo ked ideme daky vylet s kamosmi tak vyrazim o 2h skor a nakrutim si daco navyse :). proste hlavne nesedet doma ;), ked nasedis hodiny na bajku tak prdel si zvykne, a ked bude zvyknuta tak si daj nejake rychlejsie useky. ja ked idem sam na krose tak to zvyknem robit tak ze sa zakvacim na hradzi za dakeho rychleho cestaka a slapem kym neumrem :))). ked idem na cestaku tak si vyhliadnem dake 'obete' pred sebou a poviem si ze toho musim este predbehnut a potom dalsieho atd :). sa hned inac slape ako ked je len prazdna cesta a nikde nic
22.04.2012 - 21:02:55
00
Nechapem k comu je dobre jazdit 200km streky?To jedine ak clovek nema naozaj co robit!A tvrdit ze som siel 200km priemerom 36km/h....



tonito, ja by som to s tymi dvestovkami tak cierno nevidel,

tu nejde o to ci to ma vyznam jazdit alebo nie, zopar ich mam za sebou(nie tento rok :D ) ked je dobre letne pocasie tak taka 200km+ rozbijacka dobre padne... samozrejme nie den pred pretekmi :lol:

naposledy vlani v auguste MT-BS-SITNO-ZH-MT 224km......... treba vyskusat na vlastnej kozi, potom by si inac pisal
22.04.2012 - 23:01:55
00
aj 130 na MTB je fajn lajt vylet :)
22.04.2012 - 23:08:49
00
alebo tych 200km na Salzke :D
22.04.2012 - 23:14:50
00
kua clovek amater ktory jazdi 3 mesiace dokopy tu natoci 200+km a napise to na fore,a je z toho hotova tragedia pre niektorych ktori jazdia roky a napise ze neverim :D :D :D :D nic len facepalm..vsetko je to v hlavem,kebyze do mna MafStrong nedrbe slap slap a niekedy ma tlacil doslova do kopcov aby sa on troska vystavil,lebo mi to pripadalo ze sa vleciem pri nom,samozejme DiLuca tomu "drbal" cely cas frekvencne cez 100(z toho som bol cely hotovy akykolvek kopec tocil ako besny=najkrajsi zazitok bol ked sme zisli z dialnice a stretli nejake pofiderneho dupaca,ktory nam :D mafstronogovi a dilucovi ukazat ako sa dupe a poslali ho obaja pekne spinkat a vyzeral to dajaky profik z BB ),aspon mi to tak pripadalo,tak to nedam nikdy,ano vo sne by ma to nenapadlo.Psychika je najdolezitejsia vec..ked nas chytil dazd,mal som pocit ze som v psychickom a fyzickom MARAZME,a vtedy som si v hlave vravel,volam zene nech ma caka tam a tam ..... ten 3nasobny dazd u mna robil totalne divy,poviem pravdu,bol som v prdeli :(
TONITO pochop,som cisty totalny amater,a ked dam ja 200km resp. hocikedy po 3 mesiacoch treningu 100km...tak to da hocikto s priemerkou 30 takisto
sa pozrite na seba vsetci,vsetci ste dupaci oproti mne
MATT:a ty nehovor ze infarkt.o tebe som pocul takisto chvaly,tak skoda toho sebatryznenia

peace
22.04.2012 - 23:36:30
00
tak dnes sam 105km/1350m za 3:25hod. na to ze sa zavratnou rychlostou blizim k najazdeniu prvej tisicky tento rok, tak som nadmieru spokojny :)

btw, ked chcete nastupat vela vyskovych metrov, treba si skusit nieco taketo :
http://www.bikemap.net/route/253196
alebo
http://www.bikemap.net/route/1257539

na poziadanie potom zaslem fotku ako clovek vyzera pri veceri ked sa na nu doplazi :D ( tyka sa to tej prvej streky )


ty by si nemal jazdit sam :)
22.04.2012 - 23:46:07
00
zatial ano...potrebujem si ist svoje tempo a pripadne zbytocne nebrzdit ostatnych :)
22.04.2012 - 23:56:28
00
zatial ano...potrebujem si ist svoje tempo a pripadne zbytocne nebrzdit ostatnych :)

ty a brzdit :P ty si bol v uniku na zempline a to si z mojho pohladu ani netrenoval :D
23.04.2012 - 00:13:43
00
urcite poznate (takmer vsetci) nie kolko, ale ako...:)
23.04.2012 - 08:17:27
00
kua clovek amater ktory jazdi 3 mesiace dokopy tu natoci 200+km a napise to na fore,a je z toho hotova tragedia pre niektorych ktori jazdia roky a napise ze neverim :D :D :D :D nic len facepalm..vsetko je to v hlavem,kebyze do mna MafStrong nedrbe slap slap a niekedy ma tlacil doslova do kopcov aby sa on troska vystavil,lebo mi to pripadalo ze sa vleciem pri nom,samozejme DiLuca tomu "drbal" cely cas frekvencne cez 100(z toho som bol cely hotovy akykolvek kopec tocil ako besny=najkrajsi zazitok bol ked sme zisli z dialnice a stretli nejake pofiderneho dupaca,ktory nam :D mafstronogovi a dilucovi ukazat ako sa dupe a poslali ho obaja pekne spinkat a vyzeral to dajaky profik z BB ),aspon mi to tak pripadalo,tak to nedam nikdy,ano vo sne by ma to nenapadlo.Psychika je najdolezitejsia vec..ked nas chytil dazd,mal som pocit ze som v psychickom a fyzickom MARAZME,a vtedy som si v hlave vravel,volam zene nech ma caka tam a tam ..... ten 3nasobny dazd u mna robil totalne divy,poviem pravdu,bol som v prdeli :(
TONITO pochop,som cisty totalny amater,a ked dam ja 200km resp. hocikedy po 3 mesiacoch treningu 100km...tak to da hocikto s priemerkou 30 takisto
sa pozrite na seba vsetci,vsetci ste dupaci oproti mne
MATT:a ty nehovor ze infarkt.o tebe som pocul takisto chvaly,tak skoda toho sebatryznenia

peace

ono ked človek behá 5 rokov 3 x do týždna 10km a a je kardiopulmonálne aeróbne v super kondícii tak stačí mu sadnúť 30x na bicykel a v pohode zvládne aj 200km v slušnej priemerke
23.04.2012 - 08:43:18
00
kua clovek amater ktory jazdi 3 mesiace dokopy tu natoci 200+km a napise to na fore,a je z toho hotova tragedia pre niektorych ktori jazdia roky a napise ze neverim :D :D :D :D nic len facepalm..vsetko je to v hlavem,kebyze do mna MafStrong nedrbe slap slap a niekedy ma tlacil doslova do kopcov aby sa on troska vystavil,lebo mi to pripadalo ze sa vleciem pri nom,samozejme DiLuca tomu "drbal" cely cas frekvencne cez 100(z toho som bol cely hotovy akykolvek kopec tocil ako besny=najkrajsi zazitok bol ked sme zisli z dialnice a stretli nejake pofiderneho dupaca,ktory nam :D mafstronogovi a dilucovi ukazat ako sa dupe a poslali ho obaja pekne spinkat a vyzeral to dajaky profik z BB ),aspon mi to tak pripadalo,tak to nedam nikdy,ano vo sne by ma to nenapadlo.Psychika je najdolezitejsia vec..ked nas chytil dazd,mal som pocit ze som v psychickom a fyzickom MARAZME,a vtedy som si v hlave vravel,volam zene nech ma caka tam a tam ..... ten 3nasobny dazd u mna robil totalne divy,poviem pravdu,bol som v prdeli :(
TONITO pochop,som cisty totalny amater,a ked dam ja 200km resp. hocikedy po 3 mesiacoch treningu 100km...tak to da hocikto s priemerkou 30 takisto
sa pozrite na seba vsetci,vsetci ste dupaci oproti mne
MATT:a ty nehovor ze infarkt.o tebe som pocul takisto chvaly,tak skoda toho sebatryznenia

peace

pekne chvalis :)s tou hlavou mas uplnu pravdu, dobre si to pochopil :D treba nevliekol si sa na nas pomer si isiel pomalsie ale nie ovela a vedel som kolko mas najazdene a ake mas maximum za den ale aj tak som vedel ze to zvladnes :)hlavne bolo aby si to nesiel sam a dufam ti nevadi ze som ta nato nahovoril. vazne prilbu dole pred tebou :D
23.04.2012 - 13:43:21
00
kua clovek amater ktory jazdi 3 mesiace dokopy tu natoci 200+km a napise to na fore,a je z toho hotova tragedia pre niektorych ktori jazdia roky a napise ze neverim :D :D :D :D nic len facepalm..vsetko je to v hlavem,kebyze do mna MafStrong nedrbe slap slap a niekedy ma tlacil doslova do kopcov aby sa on troska vystavil,lebo mi to pripadalo ze sa vleciem pri nom,samozejme DiLuca tomu "drbal" cely cas frekvencne cez 100(z toho som bol cely hotovy akykolvek kopec tocil ako besny=najkrajsi zazitok bol ked sme zisli z dialnice a stretli nejake pofiderneho dupaca,ktory nam :D mafstronogovi a dilucovi ukazat ako sa dupe a poslali ho obaja pekne spinkat a vyzeral to dajaky profik z BB ),aspon mi to tak pripadalo,tak to nedam nikdy,ano vo sne by ma to nenapadlo.Psychika je najdolezitejsia vec..ked nas chytil dazd,mal som pocit ze som v psychickom a fyzickom MARAZME,a vtedy som si v hlave vravel,volam zene nech ma caka tam a tam ..... ten 3nasobny dazd u mna robil totalne divy,poviem pravdu,bol som v prdeli :(
TONITO pochop,som cisty totalny amater,a ked dam ja 200km resp. hocikedy po 3 mesiacoch treningu 100km...tak to da hocikto s priemerkou 30 takisto
sa pozrite na seba vsetci,vsetci ste dupaci oproti mne
MATT:a ty nehovor ze infarkt.o tebe som pocul takisto chvaly,tak skoda toho sebatryznenia

peace

fakt maš pravdu a pekne si to napísal.. ak chceš dokazes to sval sa prispôsobí ,ale musi dostať povel z mozgu šľap viem to aj podla seba ...a telo si zviká strašne rýchlo ...prepneš sily a do buducna telo kompenzuje vydrž a silu .
23.04.2012 - 19:46:53
00
Hmm, tak ja dám teda v sobotu povel mozgu a potom napíšem, či som predbehol Milana Barényiho. :lol:
23.04.2012 - 19:50:23
00
keyboard_arrow_up