Bikemaratón Medzihorím

21.04.2012
1. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Partizánske (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (59)
_Biker_31kubo108peto88Adakes002andrej25basebenitoBrudickbykivicarlosDaTiode FectdurydynatomGreywolfHelenicemanivodrnojaniksealjarko22johhhnyJostyjurajko1975KaskajaKroko21kvakobLubiklubos73LuJaLuki.11MajdoRmartinantoni13matotopematurMaVemilsuMiMiNomirecpdmiropesnomadorobPETER MICHALEKproximityrado.tilandyRichard138romanesromanfedorronin77Smradokstarsidurcovsuperlight84Tranceunigenavankesvulpeculayojozuzu3011
čo sa týka značenia, tak ja som problém nemal...sem tam som síce pri prejazde nejakej dediny dúfal že idem správne ale tak to boli len chvíľkové úseky...jediné slabšie miesto bolo pred začiatkom toho asfaltového stúpania z dediny...v prvej zákrute doprava obrovské šípky ale v odbočke na to stúpanie len jedna a aj tá bola takmer zmytá z cesty a chalani čo šli tak 50 metrov predomnou pokračovali rovno, ale našťastie po zakričaní to otočili späť...
23.04.2012 - 08:32:21
00
Ja som tiež spokojný, so značením trate som problém nemal, trochu som zneistel v úseku, kde boli na asfalte preškrtnuté šípky a možno by som dal na niektoré miesta stužky trocha hustejšie, lebo človeka zneistí, keď dlho nevidí značku, aj keď ide správne a nemá kde zisť z trate.

S jedlom som spokojný tiež, cestoviny mi chutili, no v cieli mohli rozložiť nejaký stôl aspoň s pohárikmi s vodou, prípadne dať každému po dojazde 0,5l minerálku...
Kým ešte som vystál radu na umývanie bajkov, bol som tak smädný, že ten energetický nápoj som do seba nalial na ex a bolo mi úplne jedno, čo to bolo zač.

S tou treťou občerstvovačkou si niesom celkom istý, zdá sa mi, že tam bola voda aj ionťák, jedlo tam však nebolo žiadne, čo mohlo dosť ľuďom skrížiť plány...
No minulý rok tam vraj občerstvovačka nebola vôbec(v mape bola vyznačená), tak aspoň určitý pokrok možno badať :)
23.04.2012 - 08:42:22
00
Ja som bol prvý krát a značenie mi stačilo. Akurát za tými serpentínami, keď sa z tej štrkovej cesty odbočovalo znova do lesa, som to raz prepálil. Bolo by fajn tam aspoň nejakú šípku osadiť. A v tej dedine, kde boli šípky na trati kade tade - no radšej žiadne ako takéto škrtané.

Regulovčíci OK, najmä pri vjazde do druhého kola (zástava v ruke, povzbudzovanie, odporučenie zastaviť sa na 2dl domácej na občerstvovačke :D ). Občerstvovačky fajn, na tej tretej však mohli byť aspoň banány, ale dalo sa to prežiť :)

Cestoviny sa dali - hladnému aj klince :) , na pitie radšej 1L vody ako 3dl toho energeťáku.

Vďaka organizátorom za podarenú akciu, o rok som u vás znova!
23.04.2012 - 09:10:25
00
matotope,pitná voda bola ale v hangári kde dávali tie "fajnové" cestovinky.
23.04.2012 - 10:48:54
00
Nepoznam - nepisem zmatocne informacie! Vraj by muselo 2 tyzdne prsat aby bolo blato? Stacila jedna noc :tmi:

kde som pisal o dvoch tyzdnoch? ked uz citujes, aspon si precitaj co :x
"muselo by poriadne prsat" - rano cestou sa stierace na aute nezastavili, aj napriek tomu sa dalo v pohode jazdit, kym neprisiel ten dazd pocas preteku, podla mna to na trati bol solidny dazd, nie nejaka prehanka, ale ked doprsalo pomerne rychlo to schlo, takze to co com prve kolo musel tlacit som v druhom mohol odslapat
23.04.2012 - 10:50:25
00
Ja neviem, no mne sa nepáči, že kritizujete cestoviny, ľahko sa varia, a sú aj chutné. Ja osobne keby som si dal po pretekoch niečo ťažké, ta ma bolí brucho, takže ja som vďačný (aspoň voľakto :-D )
23.04.2012 - 12:01:52
00
toto mi chýbalo .. vďaka bohu že už sezóna beží :)
23.04.2012 - 12:18:20
00
jj, tema politika nema sancu :D
23.04.2012 - 12:29:02
00
ako ja teda cestoviny môžem a už som jedol kadejaké sračky, ale tak tieto boli podľa mňa úplne v pohode aj omáčka fajn...:)
23.04.2012 - 13:06:30
00
Nechcem vedieť, čo by tu podaktorí písali, keby dostali suché cestoviny :-D v lepšom prípade iba omastené olejom v horšom by boli zlepené :-D :-D
23.04.2012 - 13:08:20
00
buduci rok vari Zidek. uz zacali chovat aj mladych byckov :)
23.04.2012 - 14:02:43
00
jedlo bolo fajn a az na male organizacne zakopnutie, podujatie hodnotim kladne. dakujeme a o rok sa vidime...
23.04.2012 - 14:31:18
00
čo sa týka značenia, tak ja som problém nemal...sem tam som síce pri prejazde nejakej dediny dúfal že idem správne ale tak to boli len chvíľkové úseky...jediné slabšie miesto bolo pred začiatkom toho asfaltového stúpania z dediny...v prvej zákrute doprava obrovské šípky ale v odbočke na to stúpanie len jedna a aj tá bola takmer zmytá z cesty a chalani čo šli tak 50 metrov predomnou pokračovali rovno, ale našťastie po zakričaní to otočili späť...



vdaka za otocenie - na tom mieste mal urcite stat regulovcik a asi este na aspon 4 dalsich miestach- dalsie miesto bolo napr. ked regulovcici odklanali doprava a hned sa slo vlavo okolo nejakych zahradiek a potom odbocka dolava po polnej ceste medzi kaluzami-tam ma vratil zahradkar -ani v druhom kole som si nevsimol ziadne znacenie, na viacerych miestach som trafil iba vdaka stopam v blate ap.
Podotykam ze doteraz som nemal na ziadnom maratone s orientaciou jediny problem.

Inak za sucha by to bolo celkom pekne pojazdenie :-)
23.04.2012 - 15:09:55
00
MATT:buduci rok vari Zidek. uz zacali chovat aj mladych byckov
No to by bola bašta. Len koľko by stálo štartovné,keď berie za jedno natačanie v nebíčku berie myslím že 15000 ečiek. A za sucha by to bolo super,táto trať je pre mňa jedna z naj.
23.04.2012 - 15:59:09
00
neviem ako židek ale polreichova kuchyňa vraj stojí za h*** :D pred 2 týždňami u nich bol sused.. :D
23.04.2012 - 16:02:15
00
keyboard_arrow_up