:sun:

Prílohy:

24.jpg
24.jpg 111.91 KiB thumb_up0thumb_down

23.jpg
23.jpg 87.44 KiB thumb_up0thumb_down

22.onicom...idem si idem a potom znacka zakaz vjazdu sukromny pozemok..uz skoro vsade.jpg
22.onicom...idem si idem a potom znacka zakaz vjazdu sukromny pozemok..uz skoro vsade.jpg 108.7 KiB thumb_up0thumb_down

21.nastastie to velmi nelepilo...v lete tu treba prijst pojazdit...jpg
21.nastastie to velmi nelepilo...v lete tu treba prijst pojazdit...jpg 134.93 KiB thumb_up0thumb_down

25.04.2012 - 17:28:40
00
nic sa nezmenilo..ani toho roku tu niet nikoho na bike :worried: :shake: koncim tu off :hai: .
27.04.2012 - 14:06:18
00
Zajtra, teda pondelok idú bieščadskí cyklisti z Tyrawy Solnej cez Sanok, Zagorź do Noweho Lupkowa. Tam sa ubytujú (za železničnou stanicou sú noclegi "Radodsne Szwejkowo"). V utorok o 9:00 by mali vyraziť cez Lupkowsky tunel na Slovensko až do Humenného.. tu je podrobnejší program http://www.btc.bieszczady-online.pl/vii_miedzynarodowy_rajd_rowerowy/program_rajdu_szwejka/
29.04.2012 - 22:30:14
00
"Przekraczanie granicy polsko słowackiej nieczynnym tunelem kolejowym."
Lupkowsky tunel je opat uplne bez dopravy?
29.04.2012 - 22:42:36
00
28.4 sme obehli neusiedlera, kto si chce precitat tak report a fotky (cca prvych 80 v albume) tu:
https://sites.google.com/site/knkcyklo/events/history/zahrievaciekolecko2012
https://picasaweb.google.com/113797550824270841465/KnKCykloklub2012
30.04.2012 - 09:42:03
00
Palo TT áno, už si ani nespomínam kedy tadiaľ prechádzal nejaký vlak. Dokonca už odstránili aj "stopku" na železničnom priecestí vo Vydrani
30.04.2012 - 11:10:18
00
este zo vcera s balturs...hral som sa na kometu :D kym oni prisli ja vybehol kopcek po blizku..kym si oddychli ja dal dalsi..kym sa najedli ja...a tak to slo dookola ..dobre bolo nakoniec som si dal danovu :muscle:
http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy/hady?i9=59491bd70702#/polanczyk/fotoalbumy/hady/strana-8?i9=59491bd70702
no dufam ze uz budete spokojny..fotky vam miesto brat nebudu tam si ich mozete pozriet aj zvacsit..
neusiedler...jaj sama rovina...a kobiety kde :angel: ?
dnes droga rowerowa švejka :rofl: parada...tam som isiel cez mokre v zagorzu som cakal vyse hodiny a nikde nikto.."kamoš" na telefone z ML mi to nedvihal :devil:
uz som chcel ist spat po R63 ..ked pozeram dvaja bikeri tak mastim za nimi pytam sa ..a oni ze sa zmenila trasa ze sa pojde cez kulaszne :bug: este stastia ze som nesiel tam..nestretol by som nikoho :@ islo sa ok ale podla mna pomaly ..stale som ich musel cakat :lol: mali tam aj jedneho ukrajinca a zensku ta chcela byt vzdy prva...ked som jej ukazal ako sa jazdia kopce videla ze musi este veeeela trenovat 8) bluebiker betar jeden ;) sa ma pytali organizatori kde si a ze vraj zajtra prijdes pod tunel rano..a aj dajaky z kosic ma prijst..aj vasi z ML..ze okolo 20ks :o sa mi nechce verit..ja asi rano tiez potiahnem hore..ale po hlavnej cez radoszyce..dnes som ta stretal ale ponahlal som sa domov..aj lada mi videl ist na bicykli na zaciatku ML..jaj tu fotky:
http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy/chrobaky?i9=59491bd70702#/polanczyk/fotoalbumy/chrobaky/strana-3?i9=59491bd70702
hej aj do kostola som zabehol pozriet...a aj oni mi dali tricko :rock:
ruky ma palia strasne..spalene.
30.04.2012 - 20:17:16
00
Bodka ja myslel že si ma nespoznal, ale videl som že si dobre rozbehnutý na novom bicykli tak som pokračoval ďalej. Ja som sa vybral až tak pred večerom, cez Lupkowsky tunel do Lupkowa. Stretol som sa s panom Krzystofom - vedúcim pelotónu. Spomínal, že ste sa stretli :y: Naspäť som už nechcel ísť cez tunel lebo dosť kamenistá cesta (veď ako popri železničnej koľaji), tak som išiel po ceste cez Oslawicu a Radoszyce. Slnko zašlo a bolo už chladno :?: Zajtra podľa toho ako sa dáme dokopy, pôdjeme im oproti k tunelu. Možno s bratom a Jimym..o ďalších cyklistoch neviem :angel:
30.04.2012 - 22:16:08
00
joj jak sa mi nikde nechce ist...ked si predstavim to slnko..vsetko ma pali.prijdite ale hlavne na PL stranu az za tunel cim dalej...lebo ja som sice tade isiel ale po kolaji...kde je orginal chodnik to neviem..mastil som aj preto vcera domov ze som nemal svetla a dnes len cakam kym sa trosku rozvidnie a sadam na bike..boli vatry takze bude vela opitych deticiek po ceste sa tulat a hulakat...a k tomu patria aj rozbite flase na na ceste a sklo.. :wasntme:
01.05.2012 - 04:04:48
00
dnes mi dali šiapku :rofl: ze s nimi bicyglujem...islo sa cez tunel...dal som navrh ze kto chce moze po hlavnej..lebo boli aj taki co mali plaste 23 hovorim ide sa po kolaji kameni..6ks ze radsej hlavnu..vravim ok je tam aj cedowne zrodielko.. :f: pekny kostol..uz skoro isli ked jeden sa pyta ci budu aj "gury" tam...a ja ze hej paradne serpentiny..naskladane na sebe ze cez 680m...a ten zjazd potom do paloty ..ze bike da aj 80+ ..mali dost...zrazu ze oni radsej cez tunel..ok tak vsetci cez tunel..inak vcera som stopoval cas tak od zel.st.lupkow do ML k benzinke hodina..si myslim ze celkom dobry cas 8) nato kolko tam kopcov a jake cesty :wasntme: za tunelom nas uz cakal biker z kosic...mišo asi tak sa volal..doniesol aj flasu paleneho :d: lenze nepoznal cestu tak vsetko slapal popri kolaji uz z vydrane :tmi: v ML som dal navrh ze ti lepsi mozu dat dake kopce a "vidoki" :D zeny a deti odprevadi a nasmeruje na HE bluebiker ..uz nas cakal hore s kamosmi :rock: rozdaval prospekty..takze som navrhol vrchom cez svetlice..tu k vodopadu..do sniny na sninsky kamen..suhlasili..vo svetliciach idem hore dedinou a po pravej strane jarok..kde sa zlievaju dva potoky..ukazujem..tu je..pozeraju na seba na mna nevedia co si maju o tom mysliet..vodopady po paneloch tak pol metra :lol: uz som to nevydrzal..nasledoval vybuch smiechu...vravim ale nie vravel som 3m..ten je za dedinou..svetlice kopcek..horucava strasna :sun: uz mali dost stale sa pytali kde sme ci este daleko..velmi sa to roztiahlo tak som lietal hore dole a zberal to.mali velky hlad..hladame restauraciu..tu otvorene ale nikde nikto kricime nic mozes kradnut..inde zase nemaju nic varene..dalsia zatvorena..ved podte do teska dame bagetu bude rychlovka a stihame aj sninsky kamen..ale ked sme uz jednu konecne nasli najedli sa vyprazaneho syru so sunkou k tomu pivo :pizza: :beer: uz sa im nechcelo..ani by nestihali.. :o: uz bolo asi 16.30 takze po hlavnej do HE sprint na stanicu fotka a na ubytovnu..o 18 tej mali veceru..zajra s nimi taham do sarospataku :y:
http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy/rowery?i9=d927377e2002#/polanczyk/fotoalbumy/rowery/strana-5?i9=d927377e2002

:hai:
01.05.2012 - 20:19:37
00
pred par rokmi som bol tiez takto odprevadzat nejakych ciklistov z paloty do sniny. oni isli vtedy odniekial zo severu az dole do chorvatska ci kde.. no ked vidim dobre pana talarovica, tak toto moze byt podobna akcoska.
02.05.2012 - 00:22:26
00
tych co budu este vladat a chciet (dali mi taky navrh este vcera v lupkowe...ale to bolo este vcera :lol: )tak dnes potiahnem cez porubku na vinne zbehneme na siravu a potom cez MI do TV skratim to cez vojcice..kozuchov michalany do madarska a na cyklochodnik ..aby bol co najmenej po hlavnych tahoch tak druha slabsia skupina tym som vybral cez tovarne rakovec..milan ondricko ma otravuje :rofl: ze chce zbehat levocske vrchy ale ze sam nepojde tak ma vola..chce ist vlakom do PO mozno az sabinov... nema rad hustu premavku..a zo spisskej domov (aj ked ja by radsej uz potiahol do hrabusic tam ubytko..potom zbehol cez tisovec do RV bud na vlak alebo zase ubytko a cez madarsko aggtelek szalonna do KE ale tam ho nedostanem :D to iba tak snivam..)je tam toho kopec na vyber.. kto chce moze sa pridat..kedy neviem mozno uz aj zajtra..najblizsie dni.. :angel: poliaci:najviac sa mi pacilo ked zacali spievat...vytrepali sa hore na kopec..dali sa vsetci dokopy zapli mobil pusili dajaku polsku :music: a rukami nohami taktovali..to bola show :rofl: a to uobili viackrat..sranda z nich :party:
02.05.2012 - 04:34:35
00
pekne si to zdokumentoval :y: fotky dám neskôr lebo nestíham :angel:
02.05.2012 - 10:32:02
00
tak do tych levocskych milanko nejde :D zlakol sa dazda :rain: kludne sme dnes mohli ist dalsia slubotechna.. :wasntme: zbytocne som ostal doma to mi bolo jedno ist radsej dole do miszkolca potiahnut s poliakmi akcia ista 8) co uz.pojdem aspon tu po okoli neprida sa nikto to uz viem :angel: fotky zo sarospataku tu:
http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy/rsz#/polanczyk/fotoalbumy/rsz/strana-3
bolo super s nimi :rock: :party:
03.05.2012 - 07:03:41
00
:angel: vsetko zle je na nieco dobre....takza aj ked som nesiel do madarska kvoli milanovi a ani s nim do levocskych...den sa vydaril :rock: lebo cestou do HE som stretol dalsiu skupinu poliakov co sa vracali domov z tokaja..spali asi na vinnom a tahali cez krasny brod do stropkova s tym ze este zabehnu do ML pozriet muzeum..aj som vahal ci sa mam pridat...bike stary ale o to nejde ide ok ale plaste :tmi: strach na ne pozerat nie este na nich jazdit :rofl: na zadnom diera asi 4mm takze ide len o to kedy sa do nej trafi ostry kamienok a mam zase defekt aj so zvukovym efektom ako naposledy ..predny uz uplne stredom popraskany az vlakna z neho vidno :$ novu nahradnu dusu som mal uz len jednu...preto som isiel nanom ze dnes kupim nove a tak to dopadlo..no nic nedalo mi ved si vravim bude defekt tak bude je tam toho idem s nimi pokial sa bude dat :D jasne ze na mna by necakali..pred jablonom-čast krizovatka mali prestavku...keby som to vedel mohol som vtedy zabehnut domov po novy bike :nod: to by som stihal v pohode..tu uz volam bluebikerovi nech sa pripravi na navstevu zisti ci je muzeum otvorene..osda v zbudskom dlhom..cigosov pri ceste niet :lol: vycitili zmenu pocasia...skoda povedal by som im ze ide dzurinda na bicykli..aby mu mavali... :D tak ako som to povedal tym z podskalky a ti mi to zhltli aj z navijakom :lol: v ML nakupy tesco potom som zhanal nejaku restiku klasika ako vzdy vyprazany syr :pizza: po jedle sa uz zatiahlo a rozfukalo..velmi sa im nechcelo ale ist museli..boli viditelne unaveny ani neviem..sest dni uz cestovali..a spia nadivoko..gurka nad rokytovcami dala zabrat..jeden chybal tak som sa vratil dole ze kde je ..mal defekt odprevadil som ich az do stropkova ..17.40 som to otocil spat domov ..dazd ma chytil uz hned na konci stropkova :rain: ale nic strasne tricko sice bolo mokre ale za havajom uz obschlo..domov som to stihol aj bez svetiel..kedze som ich prehodil na novy bike.
islo sa sice proti vetru a tazko ale bol som uplne suchy..ziaden pot nic tak ma vyfukalo..aspon nebolo horuco..fotky tutaj:
http://pokec.azet.sk/polanczyk/fotoalbumy/zase?i9=ae0d406fb402#/polanczyk/fotoalbumy/zase/strana-3?i9=ae0d406fb402
zajtra idu na svidnik ..nizna polianka...ozenna krempna...tak uvidim...keby neprsalo tak by som k nim hore vybehol a trochu s nimi este potiahol 8)
03.05.2012 - 20:32:06
00
keyboard_arrow_up