Caute! Skusil som pohladat ci sa o tom tu nieco uz nepisalo ale nenasiel som nic... Mam taky problem - kupil som vidlicu "zhodenu z noveho biku" , Suntour raidon x3 air remote lock, a nefunguje mi lockout, mam pocit keby to slo trochu tazsie, ale aj napriek tomu ze mam 63kg, ked si na nu "sadnem" so zapnutym lockoutom, ponori sa min. 5-6 cm. (tlak 60 psi).

Vidla je v garancii, prvy majitel ju zhodil z biku ktory kupil v ziline v kubicasport-e . Garancny papier mam naskenovany v PC. Co by mohol byt problem a co mam robit? Dakujem za rady



PS: Ak viete o téme kde sa toto rozoberalo prosim dajte link a ja to tu vymazem. ;)
30.04.2012 - 14:55:38
00
Skus skontrolovat lanko a jeho dotiahnutie. Mohlo sa stat, ze sa trochu povolilo a preto ti nezatvara tlmenie.
30.04.2012 - 17:40:31
00
Skusil som,nic. rozobral som kryt lockoutu, kde bolo nieco akoby tlacitko, ktore sa pri uzamykani vidlice stlaci a vtedy sa vidla zamkne (aspon podla celkom banalneho mechanizmu v remote lock ). Toto " tlacitko " som stlacil vlastnorucne a skusil som, vidlica pruzila dalej (len ovela tazsie, a pocul som take "bublinkovanie" oleja) ...
01.05.2012 - 00:12:02
00
keyboard_arrow_up