no neviem ale aj viaceri kamarati mi hovorili ze az tak tazko driet nemuseli. a aj starsi spolupracovnici ked som sa cudoval ze co sa tak flakaju niektori tak na mna len pozreli ze ,,tady to neni jak na slovensku,,.tak ale jasne ze je to hlavne vo vedeni - ved tak je to aj u nas - korejci v zilinskej kii chcu vyzmykat z ludi co sa da

tak jasne, ja tiez nemozem tvrdit ze som sa vzdy nejako narobil.. :oops: z tych brigadok co som mal bola len 1 taka narocnejsia a vyskusal som si toho uz celkom dost.. asi tak.. :)
12.04.2007 - 22:54:01
00
ja zas mozem povedat, ze v tom talianku som sa teda nadrel dost. makat ako elektrikar v prevadzke, kde sa mlel kamen na strk od 8-12 a od 14-19 od po-pi a v sobotu do obeda, na slnku v tom prachu, hluku a teple, tak to boli makacky. ked sme robili u niekoho v sukromy, tak to bol skor relax v porovnani s tamtym. ale mozem povedat, ze v poslednej dobe som bol na par fuskach robit instalaciu aj na slovensku, a tu sa ludia FLAKAJU. to bude asi tym, ze nerobia na seba, ale na sefa.
12.04.2007 - 23:08:05
00
este som chcel ukazat vysledok mojej prace po siedmych rokoch :D

Prílohy:

les.jpg
les.jpg 138.98 KiB thumb_up0thumb_down

13.04.2007 - 20:01:48
00
sava spol...
takze ja zarezavam na letisku v lutone za 6 libracov na hodku
keby niekto pouzival toto bohumile letisko a spolocnosti ako monarch alebo wizzair tak vedzte ze vas kufor som rozkopal ja (z toho vyplyva chlast dokladne zabalte do uterakov)
8)
13.04.2007 - 20:23:50
00
keyboard_arrow_up