Salzkammergut Trophy

14.07.2012
8. kolo - Cyklomaratónska séria
MTB maratón
Bad Goisern (Rakúsko)

Propozície, Výsledky
Zúčastnených bikerov (21)
adkaadobikeander13bykiviDancaZvGlennaicemanjamminjohhhnyJojoJostylakkoLudineckaMamutkomartinpavMaVemilsurado.tilandyzuzu3011
Nahodou niekto volne miesto v aute na tento rocnik? Dakovala..
11.05.2012 - 10:53:32
00
Inak je to brutálna škoda, som sa tešil ako si na seba s Lakkom dáme tie dresy s frňákom, od vedenia nášho klubu mám Salzku povolenú ako jediný pretek kde nemusím štartovať za Divina Racing Team. A že veru budem tento rok hviezdiť, od jari mám pokazené ľavé koleno takže sa len tak na pol plynu vozím, zo slovenským maratónov neplánujem skoro nič, proste jazdenie jak turista - batúžkár...
11.05.2012 - 11:05:07
00
No kungpao, máš to ťažké, váš predseda je skoro až diktátor :D Ja tento rok prispejem asi dvojnásobným časom oproti vlaňajšku, teraz to bude A Strecke takže minimálne 13 hodín méte odo mňa istých :)
11.05.2012 - 11:51:40
00
Kungpao síce požiada Icemana o formálne schválenie, ale pokiaľ viem tak sa už tréner dohodol s predsedom na tejto zložitej otázke a padol tam aj nejaký prísľub slávnostného prípitku , tuším túto sobotu na tvojej záhrade... BTW pri rýchlej odpovedi nie sú smajlíky???
11.05.2012 - 12:07:20
00
Som počul, že predseda DRT schvaľuje všetkým členom DRT štart na Salzke pod hlavičkou iného tímu :D Ale je to jediná výnimka s sezóne!!!
11.05.2012 - 12:16:08
00
Som počul že to predseda schválil aj preto lebo vie že tréner bude v sobotu mať v ruke pušku :-) BTW nezabudni kúpiť tie broky!!!
11.05.2012 - 12:19:14
00
Nahodou niekto volne miesto v aute na tento rocnik? Dakovala..


Poslal som ti mail ;)
21.05.2012 - 22:37:04
00
úplnou NÁHODOU neviete niekto o nejakom voľnom ubytku v rozumnom okoli štartu ???
pre 2 ks
15.06.2012 - 15:58:54
00
No ako pozeram, vzhladom k bliziacemu sa datumu preteku je tu nejako podozrivo ticho...

Mam vsak na zainteresovanych jednu otazku:
Platil som startovne na Salzku cez Slovak Snail Team (p.Zima). Peniaze som poslal podla pokynov na jeho stranke, tie mi z uctu odisli. Pisal som mu aj mail, ci dostal moju uhradu, avsak doteraz mi neodpisal. Taktiez nemam ziadne informacie o time, ze aka je organizacia a pod.
Neviete, ako to u neho "funguje"?
18.06.2012 - 22:33:54
00
Tiež som dosť prekvapený, je 19 dní po splatnosti štartovného (za znížené ceny pre Team 10) a v štartovej listine je stále drvivá väčšina členov evidovaná ako bez zaplatenia, ja medzi nimi :-) (Tí, ktorým tam svieti zaplatené štartovné, pravdepodobne platili individuálne)

Na Facebook skupine je post od Ivana Zimu z 30.5.2012, že sa čaká ešte na 14 platieb, a potom zo 14.6.2012 ohľadom výroby minuloročných dresov, teda aktivita z jeho strany určite je. Možno len Rakúšania neaktualizujú zoznam zaplatených...

Mne sa však tiež zdá, že tento rok je okolo Salzky dosť ticho, minulý rok mi chodilo množstvo mailov, či už ohľadne celej IMS, alebo ohľadne prihlasovania sa a platenia za Salzku, dokonca prišla aj "upomienka" na blížiaci sa termín splatnosti štartovného :-)
Tento rok okrem pozvánky na Horala nič :-) Asi má pán Zima veľa roboty a nestíha.

Johhny, neviem čo presne myslíš pod slovom organizácia, ak propozície a také veci, tak tie nájdeš na http://www.trophy.at
Prezentuje sa, závodí, preberá si tričko, "súťaží" v tombole etc každý sám za seba, členstvo v teame je len kvôli účasti v súťaži SlowMotion.
19.06.2012 - 11:55:57
00
Johhny, neviem čo presne myslíš pod slovom organizácia, ak propozície a také veci, tak tie nájdeš na http://www.trophy.at
Prezentuje sa, závodí, preberá si tričko, "súťaží" v tombole etc každý sám za seba, členstvo v teame je len kvôli účasti v súťaži SlowMotion.


Chcel som vediet, ci niekto vybera za tim cisla a potom ich dava konkretnym ucastnikom, ale asi nie.
Takze si vsetko organizujem solo, tak ako minuly rok a budem si teda sledovat na nete, kedy mi nabehne platba na rakuskej stranke.

Ak ma niekto sukromny kontakt na I.Zimu, dajte mu, pls, nejake echo, ze som zvedavy na uhrady a aby sme vedeli aka je momentalna situacia.
19.06.2012 - 21:24:54
00
Johhhny, funguje to tak, ze sa kazdy individualne prezentuje v Bad Goiserne. Len vo vyhodnoteni Slow Motion pouziju tvoju registraciu pretekarov podla teamov. Myslim, ze nemusis mat obavy, ak si Ivanovi zaplatil tak to bude ok. Aj minuly rok sa platby za "slimacikov" objavili na webe az zaciatkom jula.
P.S kontakt na Ivana Zimu: horal@horal.sk
20.06.2012 - 08:49:05
00
Na BF som sa docital, ze toho roku sa bude robit "STK" na biky uz pred prezentaciou. Plati to len pre A-strecke t.j. 211 km. Takze sup-sup biky do servisu. Vraj pojde o kontrolu dezenu plastou a ucinnosti brzd. Citat z BF:"Vcera jsem dostal postou ty jejich propozice. Tam je to napsano. Je to v patek od 15:00 do 21:30, je to letos jen pro dvoustovkare povinne, kazdy kdo projde dostane potvrzeni a pak si muze vyzvednout cislo. Jako duvod byl uveden lonsky katastrofalni stav nekterych kol, kde mel nekdo nefunkcni brzdy.
21.06.2012 - 11:17:56
00
haha latanka by vedel rozpravat vsak :)uiiiiii kuiiiii viiiiii :D
21.06.2012 - 11:21:13
00
Už je za team zaplatené...
21.06.2012 - 13:42:04
00
keyboard_arrow_up