Laco ano asi som sa k tomu nemal vyjadriť ale konflikt zaujmov tu nevidím. To by som tu na fóre nikdy nič neradil a nie som ani z tých ktorí radi podsúvajú a vychvalujú len svoj sortiment. Len som sa zamyslel prečo to je asi tak ako to je. Ale pravdu nepoznám.
Kvakob ja odjakživa tvrdím, že je fajn ak zákazník /pre svoje dobro/ príde na garančku. A nemám pocit, źe by som chcel čosi vytrhnúť z kontextu.
27.04.2012 - 19:32:49
00
Ak bol bicykel za nejakých 200 €, dá sa. Inak je to niečo otrasné, čo som ešte nevidel.
27.04.2012 - 19:36:51
00
no hej, ale keď si to vieš ošéfovať sám, alebo máš kamarátov čo sa tomu rozumejú...nemušíš po obchodoch či servisných strediskách a Ty máš viac voľna na tréningy ;)
27.04.2012 - 19:38:06
00
Ak bol bicykel za nejakých 200 €, dá sa. Inak je to niečo otrasné, čo som ešte nevidel.

Nejde vobec o koncovu cenu za ktoru ten bajk bol. Mohol by to byt pokojne aj bajk za 2000 € (zlacneny napr. z 2300 € prave z dovodu oderkov), ale musel by pri nom byt v e-shope uvedeny rozsah poskodenia s fotkami poskodenych miest, aby zakaznik vedel do coho ide a nie ze kupuje "mareceja vo vreci". :) Lenze upozornenie ze nejde o bezchybny bajk v e-shope pri objednavani evidentne nebolo a to je podstata toho *****...
27.04.2012 - 19:43:53
00
Jo, zabudol som poznamenať, že za predpokladu oboznámenia zákazníka s vadami. Vzhľadom na to, ako to matvej11 bral, mám pocit, ako keby o niečom aspoň vedel. Alebo jednoducho si to príliš neberie. Mňa by takýto prístup dosť nasrdil.
27.04.2012 - 19:54:22
00
bajk bol objednany v cene ako je stale tu proste super cena a 22" skladom. nic viac nic menej.
a s tou patkou ma jezus pravdu aj moj dojem je ze to prislo rozflakane do ZA. ked sa natocilo koleso s poskodenymi spicami spolu s poskodenou retazou do jednej urovne tak to pasovalo aj s poskodenou zadnou stavbou v jednom bode. jednoducho na tu cast nieco je*lo alebo neviem co a bolo to pozliepane tak ze moj 10 rocny syn by to lepsie opravil ako dotycny co v tom ma prsty. netvrdim ze niekto u kubicu ale jednoducho to neposlem zakaznikovi. ked sme sa kubicu pytali ci robi osobne vystupnu kontrolu bajku tak povedal ze ano a ked nie on tak tam je na to clovek zo servisu. a ochotu komunikovat som videl len pred kupou biku. pri reklamacii takou vyrecnostou uz neposobil.
je to vsetko o komunikacii. ved stacilo tak malo zavolat a povedat jednoducho:
1 ze pri preprave dosiel tovar poskodeny dam vam to za taku a taku cenu chcete/nechcete...
2 tovar prisiel poskodeny musite pockat na druhy kus XY dni, tyzdnov, mesiacov...
3 bohu zial posledny kus je tak poskodeny ze vam musim vratit peniaze...
toto je podla mna profesionalny pristup.
kedze sme ako som uz spominal v ilave zohnali o triedu vyssi cross osadeny na XT a dohodli sa dokonca aj na cene vyssej od haibiku o 100€ ma to ani nesere co sa stalo povedal som si ze to tak malo asi byt proste osud.
ja nechcem v ziadnom pripade poskodzovat niekoho a robit mu zle meno ale jednoducho ked si raz zaplatim za nove tak chcem nove a druha vec je ze su tu temy na to zalozene aby sme sa oboznamovali o takychto skusenostiach aby sme si ako koncovi uzivatelia vedeli predstavit nejaky obraz pred pripadnym rozhodovanim kde si co kupit. Predajca zije z nas nie my z neho.
27.04.2012 - 22:16:24
00
Matvej, suhlasim, tak by to malo byt ako pises, do bodky. Skoda sa rozculovat, hlavne, ze to dobre dopadlo a mas bajk aky si chcel.
27.04.2012 - 23:31:54
00
No teda p. Kubica :shake: tie fotky ma naozaj zarazili :worried:
28.04.2012 - 06:45:13
00
priatelia bohužiaľ stalo sa, čo sa stať nemalo. mrzí ma to a ešte raz sa p.Matvejovi ospravedlnujem.
Bicykel Haibike Limit Rc model 2010 veľkosť 22", ktorý už nemali bohužiaľ vo výrobe v Nemecku, prišiel k nám z iného zdroja. najprv bez patky prehadzovača, ktorá prisla dodatočne -nemali sme takú skladom, je to mierne atypickejšia patka. preto aj dodanie trvalo tak dlho cca dva týždne. bike servisak skompletoval a balič zabalil a odoslal zákazníkovi.
zákazník prišiel po pár dňoch v sobotu s bikom, že je v takomto stave.ospravedlnil som sa mu, spísal zápis, číslo účtu pre vrátenie sumy - výrečnosť myslím, tu nemala zmysel-samému mi to vyrazilo dych.
samozrejme so servisakom a baličom sme si to vydiskutovali - nakoľko sme už dlllllllho nemali takýto problém aj ostražitosť pri každodennom balení Xkusov bikov a dielov sa mierne znížila.
samozrejme, ak by som si to všimol, nikdy by som takýto bike nepredal a už vôbec nie na diaľku! ten zisk mi nestojí zato, aby som si pokazil meno, ktoré si budujeme už 15 rokov.
prax nás naučila, že poslaný bike musí byť v 100% stave, či už po technickej ako aj estetickej stránke, nakoľko riešenie následných problémov je zdlhavé a vedie k nespokojnosti zákazníka! preto biky posielame skompletované a dôkladne zabalené.
dakujem za pochopenie
ešte raz sa p.Matvejovi ospravedlnujem.

ps: hľadáme servismana prípadne aj na TPP viac info cez kubicasport@kubicasport.eu
ps2: pracujeme na novej predajni
03.05.2012 - 04:23:43
00
Dnes som si bol v tomto obchode po nový bicykel, konkrétne http://www.kubicasport.eu/produkt/2601/Haibike-Sleek-SL-2011--fantasticka-cena!/
Nebol som po príchode do obchodu ešte rozhodnutý či chcem ísť do fulla alebo radšej osvedčené HT ale po škúške a konzultácii s pravdepodobne servisákom som dostal všetky odpovede na moje nejasnosti ohľadne tohto biku a bol som spokojný. Bicykel zatiaľ zabieham ale všetko tip top. Komunikácia bez problémov a fandím im. Pán Kubica, prajem Vám a Vášmu tímu veľa šťastia a čo najmenej nespokojných zákazníkov. Taktiež kolega, ktorý bral bike v tomto shope minulý týždeň nešetril chválou.
30.05.2012 - 22:20:57
00
hehe tak ja som si dnes zacestoval do ziliny...kvoli pravej miske...( bolo podozrenie na strhnuty zavit) nakoniec sa ale vysvetlilo ze miska bola blbo namontovana odzaciatku...pod pravou miskou nemala byt ani jedna podlozka...ale od novoty tam boli dve preto to cele drzalo len na 2 zavitoch...a uvolnilo sa to :-/ servisak sa na to pozrel toto mi povedal....podlozky odstranil a misku zatiahol az ku ramu...plus pridal trochu lepidla...a 2 podlozky nechal z druhej strany prenastavil presmyk a vyrovnal mierne ohnutu petku prehadzovaca :-) cele to trvalo max 15-20 minut :-) so servisom som velmi spokojny aj s pristupom nemam co dodat proste perfekto :-) tot len az na vlakovej stanici pri nakladani bajku do vlaku ked uz som sa vracal ma az napadlo...ze v nutri ramu v sedlovej trubke bolo od novoty zle vybrusene jedno miesto a to mi zhovadilo celu sedlovku...poskriabalo miestami az na hlinik....a ze som sa mohol aj na to popytat ze ci by sa to nedalo nejako vymenit sedlovku alebo nieco kedze je bajk este v zaruke...:-/ co uz no sak buduci rok skocim na nejake preteky v blizkom okoli ziliny...a rovno zavitam aj do obchodu...:-) miesto som aspon trochu znutra zbrusil pilnikom aby to nerobilo az taku sarapatu....ale uz jej aj tak narobilo dost...:-/ skoda ze ma to nenapadlo ked som tam dnes bol :-/ co uz...ucime sa na vlastnych chybach :-) este raz velka vdaka ochotnemu personalu radost navstivit tento obchod ;-)
06.07.2012 - 20:03:02
00
Nechcem hrať múdreho, ale pre 73 mm domček sa dáva napravo 1 podložka a pre 68 mm napravo 2 a naľavo 1. Keď dáš 2 naľavo, miska drží na zopár závitoch.
06.07.2012 - 20:06:41
00
ja sa tiez nechcem hrat na mudreho ale misku bez podlozky k ramu :^) no neviem podla mna zle...
06.07.2012 - 20:22:44
00
Robil to mechanik dúfam že to urobil správne...2 podložky nalavo vozím uz dlhsie...lebo ked som zistil ze sa to napravo samé povolilo tak sa mi zdalo ze je zomlety aj zavit...tak som nechal napravo len jednu podlozku a nalavo som hodil dve...a ta lava strana takto drzi uz asi 400 km....co som najazdil za tieto dva tyzdne...a mechanik vlastne len odobral tu jednu podlozku na pravej strane...ale na lavo nechal obydve...tak dufam ze ked lava miska drzala doteraz ze bude aj nadalej :-) niesom odbornik takze sa spolieham na to ze je to urobene dobre :-)

preco zle??takto tu misku drzi cely jej zavit...co je na tom zle??
06.07.2012 - 20:30:31
00
ja sa tiez nechcem hrat na mudreho ale misku bez podlozky k ramu :^) no neviem podla mna zle...


Neviem síce aký montážny manuál dáva FSA ku svojim kľukám, no u Shimana sa pri 73mm domčeku montuje ľavá miska bez podložky.
Viď:
http://techdocs.shimano.com/media/techdocs/content/cycle/SI/Deore-XT/SI_6M8FA_001/SI_6M8FA_001_En_v1_m56577569830638324.pdf

http://techdocs.shimano.com/media/techdocs/content/cycle/SI/Deore-XT/SI_1J10A_002/SI-1J10A-002-ENG_v1_m56577569830680226.pdf
07.07.2012 - 07:56:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up