Fatranský MTB maratón

02.06.2012
5. kolo - Cyklomaratónska séria
2. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Rajecké Teplice (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže, Foto
Zúčastnených bikerov (99)
28Marosko2831kubo108peto88aJoNalena zdravotackaalfi1andrej25basebikerka40BlsnyBrudickbykivicarloscolonelczipooDancaZvde Fectdocentik19doubledurydynatomgbr8gebulaGreywolfi.bikericemanInstinctmorgenjamminjanci30jarkozecjaro4jnijohhhnyjohny691joziCCjozzjurajko1975KaskajakiriKockakocnerekvakobkvocolacobikeLubik_DKlubopetrovicLuboTNmachlicamartin.kovacikMartomatotopematurmaxxspMicequalmilos21miloš.h636milsumirec33Misqa12mravacMRKobororoborvaqpatronPETER1014Peter78proximityrado.tilandyRaverRBproRockstarRebelRoman_Zilinaromanxromixrt.bikersilvo824sinko8888sir PallosisiskicoolslavomirkStaniolsuperlight84syskatigeragontmaxTomino115Trancetritolunigenavankesvlado45vulpeculayoyoyurayzihadlo 5zuzu3011
Tak prihodím aj ja zopár dojmov. V globále vydarené preteky šiel som polmaratónsku trať, tacháč nameral 60km a nastúpaných 1900m...nastúpané metre som mal podla propozícii "splnené" už na 40km takže som pri každom ďalšom kopci nadával:) Terén miestami zradný, v jednom zjazdíku v lese mi na koreni podšmyklo predné koleso a bol som superman:) rameno to ešte cíti...značenie na jedničku, papaníčko tiež....Jediné čo mi vadilo bola druhá občerstvovačka....tá mala byť skôr...
03.06.2012 - 20:31:21
00
.gpx track log je dostupny na adrese: http://ulozto.cz/xzEVRt1/dlhy-fatran-gpx

Masinke trosku preplo 2 km pred cielom (posledne stupanie po luke), inak je to presne..
:D Mojej masinke tiez "preplo" na par minut, preto som chcel 100% zaznam. Ale aj tak diky, ja mam namerane len 89km ;)
03.06.2012 - 21:55:42
00
pridávam aj ja jedno veľké ĎAKUJEM.
po parádne značenej a občerstvovačkami bohato zabezpečenej trati ešte naviac potešilo kvalitné nealko pivo v cieli :y:
03.06.2012 - 22:00:09
00
to nealko v cieli bola úplná pecka, pridávam sa k poďakovaniu :)
03.06.2012 - 22:13:03
00
Ja by som len predsa poukazal na jednu negativnu pre vetsinu asi kozmeticku vec,ale pre buducnost aj to by sa mohlo odladit, ktorou bolo totalne odflaknute ozvucenie priestoru ciela. Zvukova aparatura zda se ze prisla naladena z techno party.
Prebudene basaky a stracajuci sa hlas moderatorov trhalo usi a nebolo skoro nic rozumiet. Znelka We are the chapions div ze neroztrhla membrany :tmi: .. Velmi rad si pozriem a vypocujem vyhlasovanie vysledkov a komentare okolo toho celeho, ale takto z toho som rozumel asi 30%. Myslim ze pri tom rozpocte by sa nasla nejaka ta flasa kamosovi zvukarovi a by to trosku odladil :x
03.06.2012 - 22:13:21
00
ja som nameral 58,8 km

nastúpané 1646m

naklesané 1718m

max stupanie aj klesanie 30%
A tiež sa pripájam S VEĽKÝM ĎAKUJEM,super maraton
03.06.2012 - 22:15:34
00
Hi, I am Gergej from Hungary! Me and my gf spent a very good weekend in Rajecké Teplice. I competed the long distance, but I got a three-hole puncture. Cause of this mistake, I have no good time, but before the start I had written the 6h5m. Congratuliation to the organizers, I felt very good during the whole race. The sign were good placed, I think it was very difficult to go wrong way. I found no flat/smooth roads, did you? :) Only climbing and down hill. The long single track was hardly technical with rigid fork, usually I ride on easier trails near Budapest, and in Bakony.
This race took my fancy to the Slovakian Marathons. People are nice, helpful, and there are no big communication problems.

I have a question too: where can I find more photo/obraz about the Lapierre Fatransky Maratón? Perfect was, with my start number 907.

Thank you!
03.06.2012 - 22:18:08
00
to hennpger: as for the photos, keep checking this thread. Some links to photo galleries will (hopefully) come up, there were quite lot of photographers by the track. I am lookong forward to photos myself.
03.06.2012 - 22:54:59
00
to plukovnik: a ja že, čo za plašáka ma tam križuje.., ale tak za tie stratené sekundy sa ti ospravedlňujem, v balíkoch je to tvrdé, niektorí ustoja, niektorí zberajú štuplíky... :D
03.06.2012 - 23:10:59
00
Super maratónik, som nadmieru spokojný, zjazdíky som si užíval jedna radosť :)
Prikladám moje zostrihané video natáčané dvoma GoPro kamerami.

www.youtube.com/watch?v=BphKncBJJIw
03.06.2012 - 23:14:49
00
terry, tak toto si spolu s teamom zvladol na 1+ ;) ..trat hodna majstra slovenska...fakt krutokruta najlepsia...fyzicky som sa citil celkom dobre ale taky moral som uz velmi davno nezazil!!! aj ked som slapal na hrane aj tak ma stale niekto obiehal a nedal vydychnut :P
nakoniec som zistil, ze cas zo sely som pri rovnakej dlzke posunul len o 3 minuty, ale pocitovo o hodiny...a to sela ma profil detsky oproti vcerajsku :D ..masaker! ...inak anakonda do polovice krasa nevidana...ale potom..aua...pridem si niekedy dat len tak na radost...po 80 km to bolelo :) ...kazdopadne super obcerstvovacky, obsluha ako servis F1, kupalisko paradne, dazd vydrzal az do poslednej chvile, takze terry je fakt bosorak z nakou woodoo kostou zo sahary asi :P ...az na tie wapky :( ...ale potok vynahradil cakanie v rade by ma zabilo ;) ...takze o rok znova..a jarnu pripravu zameram na moral B)
03.06.2012 - 23:24:31
00
Ja by som len predsa poukazal na jednu negativnu pre vetsinu asi kozmeticku vec,ale pre buducnost aj to by sa mohlo odladit, ktorou bolo totalne odflaknute ozvucenie priestoru ciela. Zvukova aparatura zda se ze prisla naladena z techno party.
Prebudene basaky a stracajuci sa hlas moderatorov trhalo usi a nebolo skoro nic rozumiet. Znelka We are the chapions div ze neroztrhla membrany :tmi: .. Velmi rad si pozriem a vypocujem vyhlasovanie vysledkov a komentare okolo toho celeho, ale takto z toho som rozumel asi 30%. Myslim ze pri tom rozpocte by sa nasla nejaka ta flasa kamosovi zvukarovi a by to trosku odladil :x


plne suhlasim, to nastavenie basov bolo neznesitelne
03.06.2012 - 23:31:24
00
[quote=""]Super maratónik, som nadmieru spokojný, zjazdíky som si užíval jedna radosť :)
Prikladám moje zostrihané video natáčané dvoma GoPro kamerami.

Dik za pekné video. 1:16 ten potok:)) Este len 7 km a uz som mal lavu nohu mokru:)
03.06.2012 - 23:52:27
00
Škoda že video nejde spustiť cez mobil, autor nepovolil :-(
03.06.2012 - 23:55:21
00
Škoda že video nejde spustiť cez mobil, autor nepovolil :-(

bohužiaľ nemám právo na povolenie. Youtube mi to nedovolil nakoľko som použil skladbu na ktorú nemám autorské právo :(
04.06.2012 - 00:17:42
00
keyboard_arrow_up