Joko zo Spisskej do Haingurgu nebude 20 km ani vzdusnou ciarou :-) Zjavne si nepochopil co som pisal.
Pochopil... Nie je to tak dávno, čo som závidel kmotrovcom z Novoveskej Huty výhodné nákupy v Poľsku. A to majú trochu ďalej ako ja do Hainburgu...
01.02.2012 - 21:47:39
00
Tak potom je vsetko OK :-)
01.02.2012 - 21:51:38
00
ja som odberatelom cez uz druhy rok garancia na cenu u nich neexistuje len tolko ze nezaplatim viac jak u predosleho monopolu ... >D zatial mam uz druhy rok od monopolov eon a spp a.s. nizsiu cenu o 10 percent no diler mi povedal ze to bude 8 ale usporu mam vysoku ... distribucne poplatky su tie iste nechapem preco rozpravas ze zaplatia viac za distribuciu ... to kvoli tomu ze to hovoria v telke ?>D verim skor cezu nez eonu ktory je len obchodnik s energiamy
08.06.2012 - 15:48:58
00
ja som presiel na Energeticke Centrum (elektrika) a idem vypovedat zmluvu. Za prve. Slubili nizsie mesacnepoplatky. Vysledok. Mam ich vyzsie, sice len o 35 centov ale odrbkali ma. Hovoria ze sa to upravi po prvom vyuctovani. Po stvrtej urgencii vyuctovania (este ho nedodali) som im tam pekne vynadal a idem dat vypoved. Mam este cas lebo vypoved treba dat 2 mesiace pred ukoncenim zmluvy co je az koncom novembra.
08.06.2012 - 15:58:15
00
... distribucne poplatky su tie iste nechapem preco rozpravas ze zaplatia viac za distribuciu ... to kvoli tomu ze to hovoria v telke ?

Hovorim to preto, lebo v distribucii robim iba 30 rokov :-D A o preprave budeme tazko diskutovat kedze toky energie su rozne a prudko zavisle od momentalnej spotreby a vyroby. Takze aj "lacna" elektrika sa niekedy prepravuje tak povediac naokolo a tu prepravu niekto zaplati. Hadaj kto ? A samozrejme je volny trh nech si kazdy kupuje kde chce. Takze do Rakuska nechodim na benzin ale zase ani elektriku nekupujem od Cechov, Nemcov alebo Francuzov.
18.06.2012 - 12:32:22
00
trochu OT: konecne som nasiel nieo solocne s Jokom on ma kmotrovcov z N.Huty a ja pol rodiny
18.06.2012 - 17:39:56
00
keyboard_arrow_up