:-)) po 40 km som ani ja bez jedla nedostla hladák :-D....
09.06.2012 - 22:18:21
00
to ste asi nesli intenzitus , taka casovecka by spravila svoje :)
09.06.2012 - 23:50:27
00
40 km idem niekedy aj bez vody ( väčšinou to spôsoby skleróza )
10.06.2012 - 04:47:47
00
dneska som si drbol rano bebe keksy ,deci mlieka a pol banánu, pred obedom hrsť fitness krekrov a druhu polku bananu a urobil 40km a žiaden hlaďák sa nekonal, po treningu kusok filé a opekanú cukinu a 20 ml BCCA
asi preto stácam svalovinu...musím s tým dačo robiť

množstvo bielkovín nezodpovedá ani bežnemu nešportovcovi ,nie to ešte športovcovi ...preto strácaš svalovinu. bcaa ta nezachrani. treba poriadne jesť 20g bielkovín v každom jedle a svalovina porastie
10.06.2012 - 08:27:46
00
xD ved to :-D...jooj bez vody by som nevydrzal :-D
10.06.2012 - 21:41:08
00
Konečne sa mi podarilo zlepšiť priemerku na 90 km/hod.

Prílohy:

8567.jpg
8567.jpg 31.18 KiB thumb_up0thumb_down

12.06.2012 - 13:38:16
00
:D :D :D to čo je :D :D
12.06.2012 - 15:39:12
00
nema tu niekto pocit, ze prispieva do nespravnych tem ?
12.06.2012 - 15:41:45
00
troška spamu nikoho nezabije :)

ako sa prejavuje pretrenovanie? v jednom kopci kde jazdim "vysoke" tempo, tak vcera som tam tiez siel, subjektivne som mal "vysoke" tempo, nohy ma vsak boleli este viac ako inokedy a tep bol mensi o 15 az 20 tepov a nechcel ist hore, islo sa mi velmi zle, cas bol horsi. predtym som tri dni odpocival tak som myslel ze budem odpocinuty a mozem slapat ale zjavne som sa nespametal zo stredy a stvrtku, vtedy som dal dokopy tri kopce s maximalnym usilim. slapal som hranu a zjavne som sa odpalil. za cely vikend som sa z toho nespametal. vcera som to po 50 km ukoncil a siel radsej domov, lebo ked som chcel aj na rovinke zrychlit, tak to neslo, tep vobec nestupal len nohy boleli, fakt divny pocit..

chyba je ta, ze nemam paru ako sa ma trenovat, zavody nejadzim, jazdim rekracne 3-4 krat za tyzden. to neznamena ze sa chcem len tak vozit. chcem seriozne makat, aj tvrde treningy len neviem ako na ne. potom to takto dopadne, ze som odpaleny na tyzden..

nehcem tu spamovat, vedel by mi niekto cez spravu poradit, co znamenaju intervaly na silu, na rovinkach, ako trenovat v kopcoch a tak, potrebujem poradit so skladbou treningov. trening pre hobbyka, co jazdi sam pre seba a chce sa zlepsovat. nehladam trening kde musim jazdit kazdy den 5 hodin, ale taka normalka na bezne vozenie sa. mam najazdene tento rok 2600 km, ale viac menej v pomalom tempe. na ceste prejdem 130 km ale pomale tempo. ci idem 40 km, 80 km alebo 130 km vzdy mam priemerku ako cez kopirak 25-27 km/h. potrebujem rady akym stylom jazdit, aby som sa posunul hore. v knihach nic nie je, mam dve knizky kde sa popisuju pasma,vseliake blbosti ale ziadne realne priklady na trening.

alebo ak ma niekto cas a je z okolia Trencina, mozeme skocit na obed, kde preberieme cyklisiku, rad poberiem rady ;)

hlavne mi neodpiste, ze jazdi podla pocitu. lebo pocit mam taky, ze priemerka bude stale 27km/h :) zvlastne je, ze za rok idem ten isty kopec 10 krat a najlepsi cas dosiahnem tak na piatom pokuse. a co je este horsie, ten isty kopec idem kazdy rok, a najlepsi cas datujem z roku 2006. preco sa cas nezlepsuje, ved je rok 2012 ? :)
12.06.2012 - 16:43:58
00
tak ak sa den predtym niekde rozbijes necakaj dobry cas , na cas samozrejme vplyva aj pocasie :) najma vietor cize musis si s casom pisat aj pocasie inak je to bezpredmetne , o kolko mas horsi cas ako z roku 2006 ?
12.06.2012 - 18:26:28
00
no sice makas, prepalujes, ale co robis ked regenerujes? tam je tusim pes zakopany... ked sa tak odpalis musis dat svaly do poriadku.. a u teba je to tusim dlhy proces...
12.06.2012 - 18:53:27
00
jj aj pocasie dost vplyva. Vietor to je jasne, ale na sebe badam ze aj ked je hic tak vykon do kopca nic moc. Najlepsie casy som mal ked bolo tak 20 stupnov. Ani ked mrzne sa neda dobre ist. Ale tak je divne ze sa nezlepsujes, zeby si uz bol na maxime? :) bo ja jazdim hlava nehlava a vykon ide hore cely rok len potom cez zimu kus padne a zas ide na jar hore
12.06.2012 - 18:53:42
00
som mnou je to tazke, asi jazdim slabo (pomaly) a ked si chcem maknut, tak to zasa prepalim. pravidelne jazdit som zacal az teraz od marca, preto doteraz moja vykonnost je kazdy rok rovnaka. ale verim, ze o rok budem dalej ako teraz.

ked planujem jazdit 3-4 krat za tyzden, kolko tazkych treningov mam zaradit za tyzden? iba jeden ci dva? uz som sa docital ze musim striedat lahke a tazke dni. to je myslene ze jeden den pojdem 4 hodiny na vytrvalost a druhy den "tazky" trening. treti den volno, stvrty den pomalsie 3 hodiny, piaty den do kopcov tazky trening, volno, a zas pomalsia jazda po rovine 4 hodiny. takto nejak sa to mysli?
12.06.2012 - 19:20:07
00
a pri akých tepových frekvenciách jazdíš? Ja keď som po zime začal som si nejako neuvedomil že forma po zime nieje a som začal hneď makať a pozerám že to nejde na rovinke som sa snažil držať 30km/h priemer (začínam po zime na cestách na MTB trénovať) a tepy som mal skoro 180 na rovinke tak som si uvedomil že to takto nepôjde neviem ako si natom ty vakej forme takže ťažko ti niekto bude radiť
12.06.2012 - 19:31:18
00
napriklad... to ani kon nevydrzi 4 dni tahat na plno.... a stou kondickou divo, no neviem kedy tu citam, tedy vyplakavas ze uz zacnes jazdit a potom to hned prestrelis ... skus sa zamysliet
12.06.2012 - 19:31:58
00
keyboard_arrow_up