však otázka je jasná: bike na splátky bez preplatenia?
odpoveď: bez problémov :lol:
14.01.2008 - 21:28:18
00
nescel som reagovat ale to sa neda.. Gde zijete? Co davate furt tu za obludne bludy o tom ze ako zarabaju splatkove spolocnosti? :) Stusim tu je kazdy odbornik na ekonomicko-splatkovu problematiku.. Co tak zapojit si gebulu na sietovy kabel a zacat rozmyslat?? To by ste mozno dosli na to ze kupovat na splatky sa da aj vyhodne bez toho aby clovek preplatil a este aj zarobil :) Navod vam davat nebudem, aktivujte mozocek.

Cize odpoved ako uz bola spomenuta, bike na splatky.. ANO..

Este jedna vec, je mi uplne jedno cy vas bude trapyt moja gramatyka :) (odkaz pre sedlakov co si hon.. nad ipsylonmyi)
15.01.2008 - 00:04:12
00
čože? ste fakt blbí?! alebo to hráte? čo je na tom nenormálne? bežne sa splátkuje aj bez preplatenia! jfab to potvrdzuje. je to akcia v splátkovej spoločnosti, ktorá je napríklad aj na biky počas sezóny :wink:
prídem do obchodu, zaplatím 10% a potom platím 10% ešte počas 9 mesiacov. spolu je to 100%, nie viac. maximálne platíš pošte tuším 14,-sk za šek, ak platíš prevodom z účtu, za to sa už neplatí. napísal som to zrozumitelne? :idea:


no ked citam co tu niektory strasia o tom splacani a preplacani tak sa musim len smiat ako sme podaktori pozadu, uz nie raz som si kupoval nejake veci na splatky a zatial som nepreplatil ani korunu takze neviem o com tu niektori pisu, j.a. musim s tebou uplne suhlasit, dnes ide o tom aby obchodnik predal co najviac tovaru a je mu asi jedno ci ho preda na splatky alebo v hotovosti, on svoje peniaze dostane od splatkovej spolocnosti :idea: a vec je vyriesena, ved dnes je uz taka konkurencia v predaji, ze jeden obchodnik si nemoze dovolit ponuknut bike o 5000sk vyssie len zato ze vam ho vie predat aj na splatky :D ako druhy ktory ho na splatky predat nevie, splatkove spolocnosti su nasackovane uz v kazdom shope, to sa tyka predaja na splatky, spotrebytelsky uver je zas ina vec :evil:
27.01.2008 - 11:45:09
00
Pani,
do prace by som potreboval postup vypoctu RPMN.
nasiel som kopec kalkulaciek na nete, ale vsade je len vztah, kde na jednej strane rovnice je vyska uveru.
Ja ale potrebujem vztah, kde na jednej strane rovnice bude RPMN, pretoze to je moja neznama.Vedel by s tym niekto pomoct?
Dik

http://www.proficredit.sk/stahuj/RPMN.pdf
vyzera to takto, ale na lavej strane rovnice je vyska uveru…no a ja tam optrebujem mat RPMN a na druhej strane vsetko ostatne :)
12.06.2012 - 10:39:27
00
Tovar, ktory chcem kupit, stoji na predajni 20 000 Sk. Pri pokladni zan zaplatim 20 000 Sk. Ak ho zoberiem na splatky bez navysenia, nieco zaplatim na predajni, zbytok v splatkach, ktore daju dokopy s tym, co som nechal pri pokladni znova 20 000 Sk. Preplatil som? Kolko? Ziadne vedenie splatkoveho uctu, ziadne ine poplatky. Na splatky som nakupoval uz nespocetne krat. Vsetci, ktori ste este nenakupovali na splatky, nestraste. Je pravda, ze nakup na splatky bez navysenia treba vystihnut, neponukaju ho vzdy.


a týmto je povedané všetko
stručne a výstižne
12.06.2012 - 10:49:30
00
K comu to je vyjadrovat sa k prispevku, ktory ma viac ako 4 roky ?
12.06.2012 - 20:17:44
00
funkatron: prečo chceš mať rovnicu s RPMN na jednej strane? tá rovnica, ktorá je uvedená v tom Tvojom linku, má v sebe všetko, čo potrebuješ na výpočet, a to v najjednoduchšej forme, lebo dostať RPMN na jednu stranu by chcelo dosť zbytočnú a zložitú matematickú úpravu.
13.06.2012 - 21:14:56
00
keyboard_arrow_up