tomáš prelož do ludskej reči zaujímal by ma na to tvoj názor
13.06.2012 - 18:32:58
00
Myslim, ze Tomas myslel, ze by nechcel byt v jeho kozi, ked potrebuje ciselka a udaje z tachometru k tomu, aby ho samostatna jazda na biku nenudila a bez tachometra jazdit je nezazivne ale tak ludia su rozni a kazdy jazdi pre nieco ine, niekto kvoli tomu, aby si pozrel ako sa menia udaje na displayi, niekto preto, ze ho bavi travit cas na biku, v prirode a mimo vsetkeho
13.06.2012 - 18:35:49
00
s tým suhlasim ale tiež sa rad pozriem občas na čisielka :-)
13.06.2012 - 18:46:45
00
Paťo pochopil správne.
13.06.2012 - 18:49:28
00
a vo tom to cele je :) ked ho to nebavi nech to nerobi...:P
13.06.2012 - 19:34:32
00
Aha, takže takto to je. Nechcel by som byť v tvojej koži...

nechapem preco sa chytas jednej vety, ak to robis stale aj vo svojom okoli, tak lutujem ja teba :!:
si predstav ze na MTB biku nemam ani tachometer, vlani som slapal dubnicky maraton a musel som sa pytat ludi kolko este km je do ciela, a ked som jazdil s ludmi tu z fora tak som nemal tachometer a nemam ho doteraz a nechyba mi si predstav. slapat ale sam po tych istych cestach ktore poznam mi uz nepride take zazivne ako kedysi. vzdy na sekundu mrknem kolko idem a ci neslapem pod 90 otacok (ucim sa slapat frekvencne). cestu uz beriem ako trening, ked si chcem jazdenie uzit, tak idem na MTB. nemam kondicku tak trenujem sam na ceste, preto som aj sem napisal ze chcem poradit. MTB bike som pred mesiacom opravil, troska som sa rozslapal a teraz zacnem jazdit po horach tu s ludmi, len aby som stihal ich tempo, lebo Zihadlo ma inak prehanal, skoda ze tu neni..

uz mi dosli aj nejake spravy od bikerov ako trenovat, rady a priklady na trening. dakujem vam chalani, pomohli ste viac ako tieto keci ze schovaj tachometer do suflika.. odpadavam s niektorych ludi :D
13.06.2012 - 22:01:40
00
Ahoj.Ja jazdim cestu.Ak sa budes chciet niekedy pridat sa ozvi.Som z Il. ;)
14.06.2012 - 14:46:57
00
tiež by som sa pridal ak by bol záujem na MTB (keďže ho nemám :))nejazdím vôbec len cestu... do DCA to nemám ďaleko takže v pohode ;)
14.06.2012 - 21:00:00
00
No ved sa mozme dohodnut.Ja jazdim tiez vacsinou sam tak partaka by som uvital ;)
15.06.2012 - 11:54:38
00
crespo23 mozeme sa dohodnut. ale ako som pisal, jazdim pomaly. takze budem cely cas v haku a nevystriedam ta :-) pisem ti spravu, zajtra chcem ist jazdit.
15.06.2012 - 23:12:54
00
crespo23 mozeme sa dohodnut. ale ako som pisal, jazdim pomaly. takze budem cely cas v haku a nevystriedam ta :-) pisem ti spravu, zajtra chcem ist jazdit.
ty woe...tak toto je na ustav
15.06.2012 - 23:51:47
00
:D
16.06.2012 - 10:05:38
00
ono neni sranda ist s niekym, kto jazdi rychlo. vlani som sa s jednym chalanom dohodol, 30 minut tahal prvy priemer 39 km/h. za pol hodinku mi hovori, ze mam ho vystriedat, ze si chce oddychnut. dobry vtip, lebo ja som bol na pokraji svojich sil. poprial som mu stastnu cestu a ja som to otocil. domov som sa doplazil polovicnou rychlostou a zdrveny viac, ako ked idem sam 130 km.. po tomto skraderom zazitku som sa prestal dohadovat s niekym na cestu. rad sa niekomu pridam, ale nechcem prekazat v jazde. neviem ako jazdi crespo23, ak to bude podobne, tak ho vazne neprestriedam :-) toto je vysvetlenie pre Canopusa, zjavne nechape smajlikom. asi uz je stary, aspon sto rocny :-)
16.06.2012 - 10:16:26
00
inak jazda v haku je super vec , ked som zdochynal na klasike po rovinke prisiel jeden tazsejsi pretekar a stihol som sa za neho haknut a zrazu to islo ale len do chvile ked sa mi ustupil aby prestriedal :D no ale to ma uz chytali krce , skoda no.
16.06.2012 - 15:31:44
00
presne...99,9% je tu amaterov čo to tu dotiahnu tak na 88. miesto niekde v regionálnych pretekoch
a robia tu z toho vedu
jazdím sem tam lebo mám z toho radosť, pre zvýšenie kondície, lebo sa mi to páči nie?


Tak,tak.....dnes som si dal 110km po asfalte na cesťáku a jediné z mnohých vecí ktoré ma zaujímali, bolo : aby som nezmokol, aby som nepichol, aby som nevysmädol a nevyhladol,aby som došiel,aby ma opálilo, aby som pozdravil čo najviac cyklistov a aby bol cyklochodník Poprad-Svit plný sporo odetých korčuliarok :D . Všetko sa mi to splnilo :clap: .

Tachometer som poprepínal až doma, pozrel som priemerku a prejdenú vzdialenosť. Inak som mal stále nastavené klasické hodiny. Nepotrebujem na žiletke žiadne GPS, tepometre,výškometre a rôzne kardiostimulátory ;) .
16.06.2012 - 16:06:11
00
keyboard_arrow_up