tvoje múdrosti...šak každý má dajakú neresť
15.06.2012 - 21:05:05
00
jest mrkvu a salaty sak by ma porazilo :D, ja si dam vsetko od klobasy cez pizzu, pecenu hus atd, aj kilo na posedenie :), no a od noveho roka som zhodil cca 15kg :), terz mam dako 87+- takze je este z coho zhadzovat. keby som hryzol mrkvu tak mam uz 50 :D
15.06.2012 - 23:04:30
00
[quote=""]jest mrkvu a salaty sak by ma porazilo:ja si dam vsetko od klobasy cez pizzu, pecenu hus atd, aj kilo na posedenie.:D/quote]

Moja reč.
Keď som z vrecka dresu vytiahol varené vajíčka, ostatní (práškožrúti) sa išli ušúľať od smiechu.
15.06.2012 - 23:25:43
00
Moja reč.
Keď som z vrecka dresu vytiahol varené vajíčka, ostatní (práškožrúti) sa išli ušúľať od smiechu.


K čomu ti bolo dobré to vajíčko ? (nevyznám sa do výživy tak sa pýtam :) )
16.06.2012 - 19:53:38
00
K čomu ti bolo dobré to vajíčko ? (nevyznám sa do výživy tak sa pýtam :) )
dlhodoba energia
16.06.2012 - 20:40:55
00
Tento týždeň som si dal raz na raňajky 2 vajcia na hniličku, bo som zaspal a potom som vyhral "preteky" s motorkami cez mesto. Asi to funguje. :-D
16.06.2012 - 21:09:39
00
jest mrkvu a salaty sak by ma porazilo :D, ja si dam vsetko od klobasy cez pizzu, pecenu hus atd, aj kilo na posedenie :), no a od noveho roka som zhodil cca 15kg :), terz mam dako 87+- takze je este z coho zhadzovat. keby som hryzol mrkvu tak mam uz 50 :D


No vidíš, ja si neviem predstaviť deň bez nejakého šalátu. Jedávam ho aj ako hlavné jedlo na obed, ale malo by k tomu byť aj nejaké mäso, len nie mastné. Ja som sa na rôzne šalátiky naučil pred dávnymi rokmi a odvtedy som sa naučil pripravovať si ich s rôznymi ingredienciami a s rôznymi omáčkami. Ak v práci nemám z jedál v jedálni na výber , tak si často nosím z domu šaláty. Také "pochutiny" ako rezeň,knedla a iné "maškrty" ja už ani nejedávam ;) . Fakt len výnimočne, možno pár krát v roku :D .
16.06.2012 - 21:31:13
00
[quote=""práškovými" výživami a tým, že koľko gramov vločiek a koľko gramov hrozienok do seba naládovať. Vajíčko mi skrátka chutí a lepšie sa so sebou vozí ako nejaká napolitánka, na ktorej sa cestou roztopí čokoláda.
Vlani na maratóne v Kuchyni chceli posunúť štart o 15 minút skôr, lebo išla búrka. "Práškožrúti" dali protest s tým, že oni si výživu časove naladili na pôvodný štartovný termín. (išli sa spochabieť pre 15 minút) Pre týchto pár "výživových extrémistov" nás na konci preteku chytila riadna leja, blato....
Osobne nie som odporcom stravnej "chémie". Uprednostňujem však stravu v prirodzenej forme.
17.06.2012 - 23:00:03
00
2ronzon22 : ak sa nevyznas v tom ze zjes nieco a citis z coho ficis a z coho si horsi ako pred treningom tak sa nato vykasli , vazne, vajce je skvela vec na dlhe a pohodove vyjazdy nie na sutaz , my sme boli vcera dakych 190km stali sme asi 5krat z toho dva razi bola prestavka na jedlo a zrali sme vsetko co sme si zo sebou zobrali , tri chleby z maslom a salamou +dva vajcia na tvrdo a dve musli tycinky , nic mi nelezalo v zaludku vsetko okamzite zmizlo v traviacom trakte a premenilo sa na energiu, co viac dodat ....
18.06.2012 - 08:15:33
00
normalne ste mi spravili chut na tie varene vajcia :)) asi si spravim na veceru len tak :)
18.06.2012 - 08:23:35
00
ja si pred výjazdom dám surové vajce do šejkra z mliekom a vypijem a po výjazde ďalšie 2vajcia z mliekom ...skvelá vec sú tie vajcia . ide sa po nich super
18.06.2012 - 09:54:34
00
Miruso, skús dať do toho drinku namiesto kravského mlieka, sójové práškové mlieko. Takýto drink je rýchlejšie vstrebateľný a výživnejší. Pre mňa je aj chutnejší - mňam.
18.06.2012 - 10:16:58
00
sojové je grc a ešte k tomu nemá všetky potrebné esencialne AK...predsa je to len z rastliny
18.06.2012 - 11:02:02
00
Hmmm vajcáá som ešte neskúšal pred tréningom a ani počas tréningu. Po Súľove otestujem. Ale vezmem pre istotu aj toaleťák. :wasntme: Jedno obdobie môj tráviaci trakt horšie znášal vajíčka a "rýchlo" sa ich snažil zbaviť. Bolo to po nejakej "lepšej" armádnej praženici. Niekoľko mesiacov som mal rýchle behanie aj po domácich vajíčkach. Dodnes neviem prečo, ale po niekoľkých mesiacoch sa to dalo samo do poriadku. :whew:
18.06.2012 - 13:45:43
00
Miruso, skús dať do toho drinku namiesto kravského mlieka, sójové práškové mlieko. Takýto drink je rýchlejšie vstrebateľný a výživnejší. Pre mňa je aj chutnejší - mňam.

ďakujem za radu ,ale ja chcem práveže aby sa to pomaly vstrebávalo a pomaly uvoľňovalo aminokyseliny do organizmu ...
18.06.2012 - 15:46:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up