Mali by ste zaujem zucastnit sa tejto akcie ak by sa organizovala?
Ucite ano 55% [ 6 ]
ano 45% [ 5 ]
nie (dovod) 0% [ 0 ]
urcite nie (dovod) 0% [ 0 ]
Celkový počet hlasov : 11
Tak ja by som na nejakú takúto akcošku šiel hneď


Ja by som to bral v BA, do BS by sa mi nechcelo cestovať


Najskor by si sa mal asi rozhodnut :)
31.05.2012 - 22:29:27
00
hehe rozhodnut....a sucasne aj pozriet mapu..pripadne popozerat na nete BS a jej okolie :-D okolie same kopce(pekne kopce, paradne vyhlady do dialky) :-) a aj samotne mesto je cele v kopci :-) v Stiavnickych vrchoch by to chcelo rocne aspon jeden poriadny maraton...podmienky na bajkovanie su tam uplne super :-) skoda ze sa tam nic taketo nekona :-/ (zatial o tom aspon neviem :-) ) a ked uz sme v takejto teme....vzdy som chcel ist na sitno na bajku...zatial sa mi to akosi nepodarilo... :-( len by som chcel vediet ze ci tam nahodou nieje zakaz bajkovania??...nic take som si nevsimol...ale tak pre istota je istota :-)
31.05.2012 - 23:40:22
00
myslienka nieco zorganizovat velmi pekna :-) dufam ze sa ti to podari :-) hmm...ja chodim s rodicmi na sitno od pocuvadla kedze tam mame chatu...len uz presne neviem aka znacka to je... lebo cestu tade poznam...takze na znacky nesledujem :-) asfaltom som isiel na sitno zatial len raz :-) dedko mi hovoril ze tych moznosti je tam plno z roznych smerov...a kazdy je niecim zaujimavy :-) pochopil som ze je to legalne :-) ok napisem potom :-)
01.06.2012 - 06:52:15
00
Z legislatívneho hľadiska je na Sitne zákaz bicyklovania - je to rezervácia a teda keďže tam nie je vyznačená cyklotrasa, tak tam nemôžeš bicyklovať a to ani po tej asfaltovej ceste, ktorá vedie k vysielaču a ani nikde inde.
V praxi však ochranári tolerujú výšlap na bicykli po asfaltke, akurát niekedy buzerujú, ak tých posledných asi 200 metrov po tráve od asfaltky k rozhľadni ideš na bicykli a netlačíš ho.

Singláč po žltej značke južne od Sitna, o ktorom píše Dodo, je veľmi pekný, je to bývalý banský jarok (veď sa aj volá Tatársky jarok) a je naozaj príma. Je pravdou, že nepatrí k http://www.bajkomktajchom.sk, ale je zaujímavé, že mostíky, ktoré na ňom sú, robila tá istá partia ešte pred tým, ako začali s BKT. Aj keď oficiálne by sa po ňom tiež nemalo jazdiť (lebo CHKO), tak neverím, že by ochranári robili nejaké problémy lebo vedie vyslovene hospodárskym lesom a je to na ňom vidieť (na tom lese, nie na tom singli)a o ochrane prírody sa tam nedá ani hovoriť.

Zjazd po zelenej do Ilije je tiež pekný a celkovo je tam viacero pekných trás, ktoré nie sú v rezervácii a síce by sa po nich nemalo jazdiť (pretože CHKO a pretože lesný zákon), ale who cares?
01.06.2012 - 07:58:45
00
Dodo, veď ako píšem - ochranári tolerujú výšlap po asfaltke, tam ťa nikto nebude vyháňať.
01.06.2012 - 20:05:09
00
heh ja som to mal skor v plane vyslapat od Pocuvadlianskeho jazera... :) potom vyniest schody...alebo to obist popod lezecke skaly(sa mi zda ze tadial som raz isiel pesi..a ze tade by to bolo mozne dat na bajku)...a naspet tak isto... :) minule prazdniny som tam cely mesiac jazdil na cestaku...tieto prazdniny tam budem len 2 tyzdne..ale dufam ze toho stihnem po lese najazdit co najviac :)
02.06.2012 - 16:38:59
00
Najskor by si sa mal asi rozhodnut :)


Jedna vec je, či by som sa zúčastnil a druhá vec, či sa mi chce cestovať ;-) Neviem ako ty, ale ja cestovanie v obľube teda nemám :-) Možno by stačilo sa najprv trošku zamyslieť a potom citovať :-)
19.06.2012 - 21:27:47
00
Myslím, že sme sa nepochopili, jazdím na preteky každý víkend, alebo skoro každý a jazdiť po tej istej ceste furt kolom do kola ma teda fakt nebaví. Mimochodm kým sa maratón V BB konal, tak som tam bol v roku 2009, na svoje narodeniny :-)
19.06.2012 - 22:29:40
00
Jedna vec je, či by som sa zúčastnil a druhá vec, či sa mi chce cestovať ;-) Neviem ako ty, ale ja cestovanie v obľube teda nemám :-) Možno by stačilo sa najprv trošku zamyslieť a potom citovať :-)



Chodis na maratony kazdy vikend ako si pisal, ale nemas rad cestovanie ? Kto Ta vlastne nuti, dost si protirecia tie Tvoje vyjadrenia. Kolko tych maratonov si isiel tento rok smerom NR-smer BB, ze Ta to tak strasne nebavi ?
20.06.2012 - 09:34:24
00
Stačí povedať Paťovi, rád bude adminom :-D
20.06.2012 - 16:26:16
00
tému? to rovno celú sekciu pod ktorú by mohlo spadať väčšina tém...
20.06.2012 - 16:35:04
00
tomas, tebe uz vazne *****, chod si lestit vidlicu alebo co uznas za vhodne :)
20.06.2012 - 17:25:02
00
Sa pobite.

Prílohy:

prde!.jpg
prde!.jpg 16.78 KiB thumb_up0thumb_down

20.06.2012 - 17:41:46
00
Jou v pondelok vlakom do Zvolena a najblizsie 2 tyzdne si budem jazdit zo ZC smerom na stiavnicu:)a jeden den si urcite vychutnam Sitno :)
20.06.2012 - 18:21:32
00
keyboard_arrow_up