Ja som včera kúpil toto: http://www.suncycle.sk/sk/produkt/shimano-sh-xc50n/4211 V obchode mi ukazovali samé fajnotky bontragery s karbónovou podrážkou a neviem ešte čím, ale boli tvrdé ako šlak nedalo sa v tom ani chodiť, ale tieto mi hneď sadli na nohu ako papučky. Uvidíme ešte čo prinesú skúsenosti z používania.
06.03.2012 - 07:57:56
00
Mate niekto skusenosti s cestnymi tretrami Sidi vo verzii Mega? Mam totiz stvrty rok klasicke Sidi (najnizsi model) a som s nimi spokojny, padnu mi tesne na nohu (co si myslim ze je fajn). Len po nejakych 50km zacinam citit bolest malickov na nohach, kedze v tej oblasti sa tretry zuzuju do spice. Kedze mam sirsie nohy (prsty mi idu skorej do obdlznika ako do spicky) tak aj tenisky na behanie si hladam len tazko (kedze este beham aj po vonkajsej strane - supinacia). Na Slovensku som ich nikde nenasiel predavat (mozno konaktujem Suncycle...) a tak neviem ci ta sirsia verzia Mega bude prave rozsirena tam kde ja potrebujem v oblasti nartu resp. zaciatku prstov.
18.06.2012 - 10:48:55
00
ja som mal s tymto problemy obrovske,som otestoval hodne,kym som nenasiel nieco siroke,nakoniec som siel do WIDE serie od Spesul PRO verzia
22.06.2012 - 15:15:09
00
Osobne jazdim na tomto sete uz par rokov (cca 4) a som spokojny.
Pedale m647 - vdaka tej platforme su dost stabile a mas pocit ze "tlacis do vacsej plochy" (su pohodlne a stabilne) - viac sa mi pacia ako spd bez platformy...
Tretey m086 - dobry material, dezen, rychloupinacia pracka
Snad pomoze :)
22.06.2012 - 23:39:49
00
Ja som včera kúpil toto: http://www.suncycle.sk/sk/produkt/shimano-sh-xc50n/4211 V obchode mi ukazovali samé fajnotky bontragery s karbónovou podrážkou a neviem ešte čím, ale boli tvrdé ako šlak nedalo sa v tom ani chodiť, ale tieto mi hneď sadli na nohu ako papučky. Uvidíme ešte čo prinesú skúsenosti z používania.

nepoti sa v tom noha? nie je tam sietka ale take plne plochy, vetra to cez to nieco? v tomto sa mi zdaju lepsie sh-m162, neviem sa rozhodnut
10.01.2013 - 09:30:01
00
nepoti sa v tom noha? nie je tam sietka ale take plne plochy, vetra to cez to nieco? v tomto sa mi zdaju lepsie sh-m162, neviem sa rozhodnut

Noha sa potí čoby nie, veď je v zábre :) Ale myslím že to je individuálne, ja spokojnosť maximálna, žiadny problém som nepostrehol ani čo sa týka nadmerného potenia, príp. opotrebenia
24.01.2013 - 23:06:00
00
keyboard_arrow_up