pokial sa neuzatvára systém automaticky a neodosiela to listinu niekam do preč je to vyslovene buzerácia a neochota..
na druhej strane prezentácia bola do 9:00 :-/ na maratónoch sa toto nestáva našťastie.. tam je 10:00 štart tak ešte aj 9:58 sa dá zvyčajne rýchlo zaregistrovať :D
25.06.2012 - 13:14:33
00
Možno preto že dodržiavanie harmonogramu a časov ktoré na seba celkom tesne nadväzujú patria k celkovej organízácii - teda aspoň podla mňa, naviac prižmúrime očko pri jednom a príde druhý, tretí ... a štart by teda mohol byť miesto 11:00 aj o 14:15 veď načo dodržiavať nejake časy ...diváci aj závodníci prižmúria očko (Áno , je to prehnané ale princíp je rovnaký )
Keby sa aj systém neuzatváral automaticky tak to nie je žiadna buzerácia a neochota ...znova sa hodí to "Bohuzial, sme na Slovensku ..."
25.06.2012 - 13:18:34
00
na organizaciu preteku ako taku som nepovedal ani makke F...nadhera, super, krasa, zazitok :y: :bow:
aj zatvoreny system sa da obist...
za svoj bordel som sa na mieste slusne osprevadlnil...ochota, ludskost, pochopenie, by myslim v tomto pripade pomohla...:)
25.06.2012 - 13:35:37
00
no neviem si predstavit maraton kde sa prezentuje a organizuje s 1000 az 5000 ludmi :D ci by ta tam odpinkali,ale na 100% verim,ze nie
proste padnute na hlavu,uz len ta stranka je amaterska a vysledky doteraz amatersky nerevidovane,takze tak to cele aj vyzera
25.06.2012 - 13:53:07
00
samotná organizácia na 1! prihlasovanie bolo dopredu a preto neštartoval ani Milan Barényi, ktorí sa vcas neprihlásil, a v časovke dokonca ani Janka Števková, ktorej team a jeden so sponzorov bol v organizácii pretekov. Poriadok musí byť. krásne bulletiny, dokonca zo štartovnou listinou vytlacené pred pretekmi. vo svete je to bežné, že sa prihlasuje na preteky dopredu. Neboli to preteky aké su bežne vidieť každý víkend. všetko pekne zapadalo do seba ,asi aj preto, lebo to malo systém a poriadok. Ale ak bol niekto prihlásený a meškal 3 min ,to už mohli pustiť. Ale ak neprihlásený ,tak je to na mieste.
Celkový dojem z pretekov, velká pochvala.
25.06.2012 - 16:57:57
00
samozrejme že je to príliš prísne nezaregistrovať niekoho preto že meškal 3 minúty ale na tomto podujatí "dostali po nose" aj väčšie hviezdy za to že presne nedodržali časový harmonogram takže aspoň že tu nefungoval ten povestný dvojitý meter. (možno)
25.06.2012 - 17:48:46
00
nepaci sa mi ako sa zachovali 3min dosiel neskor a čo. sedeli tam nečinne na zadkoch 1,5hodiny. to bola iba ich lenivos a neochota. nemaju srdce a pochopenie ked toto spravili. na tych maratonoch vazne prihlasia hocikoho aj par min pred startom. 3min je tak malo ze to mohli mat len zle nastavene hodinky. keby aspon nestihali tak by som nasiel aspon stipku pochopenia ale takto... namem ich rad :P
25.06.2012 - 18:23:45
00
Vysledky: http://msrpuchov2012.originals.sk/sites/msr/files/files/20120624/elite%20oficial%20opr.pdf
25.06.2012 - 19:37:50
00
No nehnevajte sa na mňa, ale na pretekoch ktoré sa berú aspoň trochu vážne to takto jednoducho chodí. Ak niekto príde neskoro, jednoducho sa nečaká. Nečaká sa napr. ani na českom pohári, nie tak na spoločných majstrákoch. To že nebola ochota zaprezentovať pretekára čo prišiel neskoro (aj keď tesne), viem pochopiť. Je to len jeho problém, stane sa, určite zamrzelo. Ale p. Velits a organizátori na to mali určite pádny dôvod, prečo to možné nebolo, je to len ich prestíž mať na štarte čo najviac pretekárov :)
25.06.2012 - 22:02:26
00
Vzhladom na to, kolko ludi pretek nedokoncilo, je dost mozne, ze daniloxc-ka by postihol rovnaky osud a tak z neucasti nemusi byt az taky smutny resp. nasraty. ;)
25.06.2012 - 22:20:00
00
Vzhladom na to, kolko ludi pretek nedokoncilo, je dost mozne, ze daniloxc-ka by postihol rovnaky osud a tak z neucasti nemusi byt az taky smutny resp. nasraty. ;)
naco sa tam vobec vsetci pretekari trepali,ked vedeli ze vyse 50% ucastnikov zastihne DNF? :D asi chapes,dufam :(
25.06.2012 - 22:35:13
00
prezentacia vcera do 9 00...prisiel som do kancelarie preteku 9 03 (zrdzania na ceste mnnou nezapricinene nebudem rozoberat) a uz som startovat nemohol... :( nasra.ý ako brigadir, a hlavny rozhodcovia SR a CR sa tvarili ako majstri sveta... :muscle: a zevraj, ze chodim do prace v piatok a nemohol som prist na prezentacia vtedy, ich nezaujima...ruku som im veru nepodal... :@ ano, cas som presvihol u neskutocne 3 minuty, moja chyba...ale hm...
aj pan Velits st. (hlavny organizator) bol na mietse , no ten sa ani nevyjadril... :(
A čo, mladému pánovi sa nechcelo vstávať o pol hodiny skôr? Však stačí aj neskôr, cestou určite nebudú žiadne problémy a stačí prísť na prezentáciu 5 minút pred jej koncom! Keby tak rozmýšľali všetci...
A čo tak si so sebou zobrať propozície a keď si cestou videl, že nestíhate, tak zobrať do ruky mobil a zavolať riaditeľovi pretekov, že sa o pár minút omeškáte? To by ti koruna z hlavy spadla?

Junáčik, ja som trochu inak vychovaný... Keď tréner zahlásil, že sa odchádza o šiestej, tak sa odchádzalo o šiestej - lebo nestačilo prísť o dve minúty šesť, to už museli byť bicykle naložené na mikrobuse a o minútu šesť štartoval motor. On tam bol už o pol šiestej, tak prečo by nemohli prísť načas aj páni pretekári? Pritom odchod bol naplánovaný tak, aby sme na štarte boli na začiatku prezentácie, nie tesne pred koncom...

Ani na tréning sa nečakalo - keď sa odchádzalo o tretej, tak sa odišlo o tretej, ani o minútu neskôr. Kto náhodou prišiel neskôr, mal smolu - buď si nás musel doraziť alebo nešiel na najbližšie preteky. So slovami - však si slabý, ani si si nás nedorazil.

Miňo Dvorščík postupoval správne, lebo bordel a dezorganizácia sa začína drobnými ústupkami.

Keby si cestoval vlakom, tiež by na teba s odchodom na stanici nečakali.
25.06.2012 - 23:04:07
00
Vzhladom na to, kolko ludi pretek nedokoncilo, je dost mozne, ze daniloxc-ka by postihol rovnaky osud a tak z neucasti nemusi byt az taky smutny resp. nasraty. ;)


no uz sa to tu zacina zvrhavat. ( ja mimochodom tvrdim ze by dokoncil v pohode )

joko, pravdu mas, poriadok musi byt, tak to hovorili aj v absurdnej komedii Cierny baroni ;)

ale kaslat uz na to, niektori zmeskali a nepretekali, nikto sa nerozlamal, niekto aj vyhral, bratia cesi su rozhadani po majstraku na smrt a zajtra opat vyjde slnko...
25.06.2012 - 23:38:47
00
takisto si myslim,ze Danko by to zvladol,je to proste nas LV borec o/
25.06.2012 - 23:52:05
00
naco sa tam vobec vsetci pretekari trepali,ked vedeli ze vyse 50% ucastnikov zastihne DNF? :D asi chapes,dufam :(


Canopus, "vyse 50%" ich rozhodne nebolo a velmi pochybujem, ze vcacsina z nich si vybavovala licenciu a trepala sa na pretek len kvoli tomu, aby sa moholi vyfotit resp. previest par kilometrov s profikmi, bez ohladu na to ci dokoncia alebo nie. ;)

Navysie som nikde nenapisal, ze dotycny mam byt teraz rad, ze sa nezucastnil, ale ze ho to moze mrziet o to menej. ;)
26.06.2012 - 00:33:14
00
keyboard_arrow_up