Je to hydroosev. O udajnej kolaudacii 27.6. som sa docital tu.
Idem sa zabit. Presiel som so suhlasom straznika po moste - neodpustitelny delikt s celozivotnymi vycitkami svedomia. Zbohom.
29.06.2012 - 13:48:21
00
dunaj nebolo tu nikde napísané, že kolaudácia úspešne prebehla.
Hlavne si si mohol odpustiť tie svoje idiotné poznámky (napr: "He, celkom ste zabavni:-) ..." )
29.06.2012 - 13:53:10
00
dunaj a ostatni:
27.6. prebehla len odovzdavka mosta na zacatie konania o predcasnom uzivani mosta... Takze ak Ta pustil straznik je to jeho vec, ale moze sa Ti stat ze na rakuskej strane natrafis na straz, ktora Ti napari pokutu...:(
Takze by som doporucoval este mesiac pockat a zbytocne tu neriesit adrenalinove prejazdy cez most...
Prave takito bikeri, ako dunaj nam potom nechtiac vyrobia problem, na ktory mozu doplatit ostatni slusni bikeri...
29.06.2012 - 13:59:02
00
Nechcem si nikoho zastávať, ale keď tí dvaja "cyklisti" robili prieskum pitného režimu na 30 km okruhu z neviem už akého denníka, tak ste ich tak nekritizovali a nerobili veľavravné prednášky... A tiež sa prepŕdali na webe...
29.06.2012 - 14:14:11
00
neri prečítaj si článok a sám uvidíš rozdiel. V článku píšu, že most nie je otvorený a podľa všetkého sa dohodli na konkrétnom prejazde s investorom.
29.06.2012 - 14:23:04
00
neri:
tych redaktorikov, cyklistov sme riesili inak... nie tu, lebo toto forum necitaju...
29.06.2012 - 14:28:38
00
Veru veru. Vsetkych treba riesit! Prejazd cez most=trest smrti. Nadvaha na biku=dozivotna hladomorna (a este si dovolia napisat, ze nemali obcerstvenie=skandal).
A nedajboze napisat nieco, co sa niekomu nepaci. Ved my slovaci sme tak tolerantni...
Vazeni kritici vsetkeho a vsetkych z SK zapadu aj vychodu: ***** Vam uz z toho tepla nahodou?
Ked si odzijete v Rakusku tolko co ja, tak mozno pridete na to, o com je usporiadana spolocnost. Jedine, co Vam prezradim je, ze urcite nie je zalozena na tom, ze jeden druheho za vsetko ***** tak, ako sme boli zvyknuti za totaca. Ale chapem, ze jablka nikdy nepadaju daleko od stromu.
Tak na zaver len jedno: Rozlisujte, ak to vobec dokazete!
29.06.2012 - 15:23:34
00
sak sa zas nerozculuj. na par viet ze to nebolo rozumne tade prechadzat take emocie ;) pome radsej pobajkovat kamsi...
29.06.2012 - 15:31:39
00
sak sa zas nerozculuj. na par viet ze to nebolo rozumne tade prechadzat take emocie ;) pome radsej pobajkovat kamsi...

A kam? Ja som ready:-) V lese je ale more komarov, vcera na Pajstune nas skoro zjedli. Treba repelent.
29.06.2012 - 15:37:53
00
Prejazd cez most=trest smrti.

Koľko je nás cyklistov v tomto regióne na našej aj rakúskej strane? Tisíce.
Koľký z nich "musia" prejsť neotvoreným mostom? 20-ti? 50- ti?
Predstav si, keby sme túto potrebu pociťovali všetci. Možno by to niektorí prežívali až tak, že by sa na moste odbavili, alebo až po prechode ním? Prechod zakázaným - hotový orgazmus.
Chápeš o čom rozprávam? A to nie je len o moste :geek:
29.06.2012 - 16:23:37
00
Koľko je nás cyklistov v tomto regióne na našej aj rakúskej strane? Tisíce.
Koľký z nich "musia" prejsť neotvoreným mostom? 20-ti? 50- ti?
Predstav si, keby sme túto potrebu pociťovali všetci. Možno by to niektorí prežívali až tak, že by sa na moste odbavili, alebo až po prechode ním? Prechod zakázaným - hotový orgazmus.
Chápeš o čom rozprávam? A to nie je len o moste :geek:


Ist ze to odbavovanie chapem, to bude zrejme aj o prispievani do diskusie...
Na tie tisice cyklistov si spomen tak rok po otvoreni. Aby este nebolo viac mamiciek s kocikmi z DNV.
29.06.2012 - 17:55:29
00
Maminy s kočíkmi ... a čo? Snáď sa im dokážem vyhnúť. Alebo zraziť, vynadať, prípadne zhodiť z mosta?
TOLERANCIA chlapče, o tom to je. V Rakúsku si žil, kus sveta videl a aj tak si ostal truľo.
29.06.2012 - 18:56:04
00
Vela ludi toho vie vela o rakusku a su presvedceni o tom ako je to tu na slovensku strasne, po práci sadnú do vlaku smerom na slovensko a vystúpia v DNV aby sa mohli hadat s mestskymi policajtami preco dostali papucu, ked rano zastali s autom na zltej ciare, polkou auta zablokovali cely chodnik a druhou zastavili na trave..


Naposledy upravil palo1707 dňa 29.06.2012 - 19:35:42, celkovo upravené 1 krát.

29.06.2012 - 19:34:32
00
Maminy s kočíkmi ... a čo? Snáď sa im dokážem vyhnúť. Alebo zraziť, vynadať, prípadne zhodiť z mosta?
TOLERANCIA chlapče, o tom to je. V Rakúsku si žil, kus sveta videl a aj tak si ostal truľo.


Prepac, ale mne sa "zrazene a z mosta zhodene mamicky s kocikmi" v hlave neviria.

PS: Kto este nenapisal nejaku poriadnu sprostost ako reakciu na jeden prejazd mosta, nech sa hlasi u s. Zincicu.
29.06.2012 - 19:35:07
00
podľa mňa zákaz je zákazom,aspoň na západ od hraníc to tak stále funguje,to že u nás si z toho ľudia robia prdel nie je nič nové.
30.06.2012 - 07:17:45
00
keyboard_arrow_up