rasto mas pravdu ale tak taketo svetlo v lidli nepredavaju :D

kiri si si isty ze mi to vratia ?
05.07.2012 - 17:44:58
00
uz nic
05.07.2012 - 17:58:23
00
No tak to vypada velmi zaujimavo veru. No nasiel som to aj u nas a samozrejme prepalena cena je klasika uz.

http://www.svetelnaposta.sk/product/bicyklove-svetlo-bike-light-cree-xm-l-t6-1200-lumen/208862

Ked to tak prepocitam, tak je skoro dvojnasobna!



Ahojte Marinada,Rasto a vsetci MTBikeri

Neda mi nezareagovat na Marinadov prispevok o prepalenej cene.
Som prevadzkovatelom tebou linkovaneho eshopu a zaroven aj pouzivatelom tebou linkovaneho svetla.Tymto prispevkov nehodlam porusovat pravidla prispievania ale rad vyuzijem tento priestor na objasnenie faktov.

Neporovnavaj prosim cenu na internete v Cine a na Slovensku.
Preco?
Tak najdi par rozdielov :)

Nakup U anonymneho Cinana
Tovar neistej kvality s dobou dodania niekolko tyzdnov s adrenalinom co z pokrcenej obalky vypadne,ci to bude fungovat,co tam bude cybat,co bude doskriabane a neistou a nakladnou reklamaciou.Nezabudni na povinnost platit pri dovoze DPH a s tym spojenu administrativu.

Nakup v tebou linkovanom slovenskom eshope.
Kazde svietidlo prejde vizualnou kontrolou.
Kazde sviedilo testovane na funkcnost a kvalitu.
Doba dodania v BA ihned alebo kurierom zadarmo do 24 hodin kdekolvek na Slovensku.
Moznost si svetlo nezavezne osahat,vyskusat,vidiet na vlastne oci.Aj vecer,potme.
Danovy doklad a zakonna zaruka.
Korektne riesenie reklamacii.
Moznost vyuzit system progresivnych zliav az 12%.

Marinada,tvoje tvrdenie o dvojnasobnej cene je total blud,sorry.

to Rasto
vidim ze si z BA,tak ak mas zaujem rad ti tie lumeny predvediem :)

Sam jazdim celorocne na biku po BA a dobre osvetlenie je nutnost, s 0,5W bludickou na 2xAA je to o hubu :)

Sam pouzivam linkovane svetlo na biku a absolvovalo vyse 250 nocnych jazd za vsetkych podmienok bez viditelnych znamok pouzivania,aku pack po 50 nabitiach s rovnakou kapacitou,fakt toto svetlo odporucam....+jednu celovku s XP-G na prilbu a svetlo je vybavene :)

Tesim sa na vase reakcie

s pozdravom dobreho svetla......svetelnaposta

Prílohy:

bike beam.jpg
bike beam.jpg 103.74 KiB thumb_up0thumb_down

05.07.2012 - 23:07:58
00
Ono 1200lm z jednej xm-l nie je problém dosiahnuť, len k tomu treba trochu iné svetlo (väčšinou aj upravené) a nie niečo čo má základnú cenu od anonymného Číňaňa niekedy menšiu ako 35 dolárov :)

Rasťo určite vie ako svieti xm-l takmer naplno, ukazovať mu to netreba. Len chcel poznamenať, že reálne to 1200lm nebude mať. A 800lm by bola reálnejšia hodnota.
05.07.2012 - 23:17:14
00
ahoj samozrejme mas pravdu,bavit sa o cislach pri lumenoch je na dlhu debatu,co ale tvrdim je ze toto konkretne svetlo nestoji 35 USD(podobne este neznamena rovnake)a je to model s kvalitnym prevedenim aj povrchovou upravou.jednoznacne najlepsi pomer cena/vykon.
05.07.2012 - 23:34:15
00
No asi to bude niečo ako http://www.lightmalls.com/upgrade-bicycle-light-lm-cree-xml-t6-1200-lumens-bike-light-kit , neviem či je ešte niekde lacnejšie (asi teda bude, hlavne pri nákupe viac ks), ale cenovo to teda vyzerá byť medzi tými najlacnejšími a "originál kvalitnými" ako napríklad magicshine.
S tým najlepším pomerom cena/výkon by som bol radšej opatrný, keďže je na trhu veľmi veľa možností a každé majú svoje plusy a mínusy :)
05.07.2012 - 23:53:22
00
svetelnaposta: Vela stastia pri predaji, ale take sracky som davno necital.
06.07.2012 - 00:05:39
00
ahoj srsen

dakujem ti za tvoj drahocenny cas a analyzu mojich prispevkov.

vela dobreho svetla priatelu
06.07.2012 - 00:16:00
00
svetelnaposta: Vela stastia pri predaji, ale take sracky som davno necital.


ahoj srsen

precital som si este raz moje prispevky,ale tebou spominany material som tam nevidel.
Chyba bude asi medzi tvojim PC a stolickou.

Preto:""chlape,ta pocisti to ten monitor chytro od tych sr....k""

....a budeme mat vsetci prijemny den :)

Dobre svetlo ti Slovensko..
06.07.2012 - 07:20:25
00
dalsi podnikatel co tu ludi strasi ze z ciny im pridu tehly... uz som minul par stovak eur na nakupy z ciny a ked aj nahodou prislo nieco pokazene tak mi vratili peniaze alebo poslali nahradu. rekord pri nakupe z honkkongu od zaplatenia po rozbalenie mam 8 dni... takze ani s casom dorucenia to nie je take zle
06.07.2012 - 07:51:47
00
ahoj mnavak

nechcel som nikoho strasit a o tehlach uz vobec nie.

ano mas samozrejme aj ty pravdu,ale tebou popisovane skusenosti bohuzial nie su standardom.

osobne mam aj opacnu skusenost s cakanim na zasielku takmer 3 mesiace a s jej naslednym stornovanim.

dakujem pekne za taky nakup ked je medzicasom po sezezone:(

zazil som aj neuspesne a ekonomicky nevyhodne reklamacie,kde si naozaj nepomozes.

ked sa povia A malo by sa aj B

Stale sa ale chvalabohu najdu ludia ktory podporia domaceho podnikatela a uprednostia lokalny nakup s vyssie spominanymi vyhodami a bez rizika.




ale viac asi na sukromnych kontaktoch alebo po telefone(nechcem porusit pravidla prispievania)


blik blik

zdravi vas svetelnaposta
06.07.2012 - 08:39:11
00
ja by som rad podporil domaceho podnikatela, avsak niekedy by ma ta podpora vysla ovela drahsie ako je pre mna unosne. treba platit len cez paypal a davat si posielat zasielky len s tracking number a ziadne 3 mesacne cakanie sa nekona... ale kazdy ma svoju pravdu. nech sa v biznise dari.
06.07.2012 - 08:57:29
00
Ja by som povedal že práve svetlo na bike nie je žiarivý príklad toho čo sa oplatí kúpiť doma. Bohužiaľ, v tomto ohľade je Čína o krok vpred pred výrobcami z Európy (i keď už je to lepšie ako pred pár rokmi).
06.07.2012 - 09:03:52
00
mnavak Dakujem

a nezabudajme na ludi ktorym terminy ako PAYPAL,Tracking a podobne nahanaju husiu kozu.

mam feedback od spokojnych zakaznikov a preto viem ze svetelnaposta ide spravnym smerom za dobrym svetlom
06.07.2012 - 09:10:48
00
nechapem chlapci o com sa hadate, ja som z "CINY" objednal uz spolu asi 25 svetiel / pre seba aj pre kamosov/, standardna cena za svetlo o ktorom sa bavite je cca 45 dolarov, cize 36 eur, po pripocitani DPH je to 43,20, je tam aj clo myslim ze okolo 5%, cize plus 1,80 eur = 45 eur spolu, chlapik zo svetelna posta tam ma prirazku 41 eur za "vizualnu kontrolu" . je na kazdom aby sa rozhodol ci mu tych 41 eur stoji za to... ale myslim ze uz ked kupujes jedno svetlo tak sa ti oplati..
06.07.2012 - 09:12:58
00
keyboard_arrow_up