Ani Paviel Rochnyak by to krajšie nepovedal.


.........kazdy si vytvara svoju digitalnu stopu,je len na nom aku ?

NA VULGARIZMY A PRISPEVKY BEZ VYPOVEDNEJ HODNOTY NEREAGUJEM!
06.07.2012 - 12:52:20
00
Takže vlastne týmto potvrdzuješ, že môj príspevok neobsahoval vulgarizmy a mal výpovednú hodnotu.
06.07.2012 - 13:05:59
00
Mna by zaujimalo ci je nejaky rozdiel medzi svetlom od svetelnej posty alebo inym (takym istym z ciny) sak aj on to musi brat odniekal ...a ta cena o skoro polovicu viac ...to radsej si objednam 2 a keby sa nahodou pokazilo budem mat hned 2he
06.07.2012 - 13:12:31
00
ahoj uwww

jasne to je dobry napad

ale,som s BA a chcem dnes vecer baterku,napriklad za 30€

Cesko 200km
Polsko 300km

cvrknem do nadrze za 50€ prejazdim pol dna a usetim 10€.

ked ju kupim na Slovensku usetrim palivo,cas ale preplatim o 10€, ale mozem si ju pred kupou fyzicky vyskusat

je na kazdom aby sa rozhodol

ked nebudeme podporovat domacich podnikatelov tak to tu mozme cele zabalit :(


nerozumiem, preco by som mal sa spravat ako male dieta, na obed si spomeniem, ze chcem baterku a vecer ju musim mat doma...to mi pripada ako slabe vysvetlenie vysokych cien niektorych obchodov, ktore maju takuto strategiu:"ak chces hned, tak zaplat"...strasit pripadnych zaujemcov o nakup z Ciny je velmi neprofesionalne, nakolko ak niekto trosku pozna ako to funguje, tak len s pokorou moze uznat kvalitu a obchodnicky talent cinanov, jednoducho nasi obchodnici na to nemaju a ani z pohladu velkosti trhu nemozu mat...sam dobre vies(ak ked nie, tak pri tej vizualnej kontrole si to mozes preverit), ze velka cast produkcie sa vyraba v Cine...budem s radostou podporovat domacich, ale aj to ma urcite hranice...sam musis uznat, ze platit vyrazne za to, ze ty mas nieco skladom nie je pre vela kupujucich rozhodujucim kriteriom a napriklad ak si mozem vybrat medzi dvoma obchodmi, tak ktory asi uprednostnim?:
http://www.svetelnaposta.sk/product/trustfire-li-ion-protected-14500-3-7v-900mah-2ks/210348 v cene 8 eur, alebo:
http://www.dealextreme.com/p/trustfire-protected-14500-3-7v-900mah-rechargeable-lithium-batteries-2-pack-26124?item=30 v cene 4,80 eur
pochop, ze to je naozaj priepastny rozdiel v cene a vyrobok je to uplne rovnaky, vyrobeny v Cine..jednoducho sa snazis len vyuzit nevedomost zakaznikov a "osklbat co to da"...no len rataj s tym, ze tych, co sa nechaju zdierat bude stale menej a menej...
06.07.2012 - 13:15:31
00
nerozumiem, preco by som mal sa spravat ako male dieta, na obed si spomeniem, ze chcem baterku a vecer ju musim mat doma...to mi pripada ako slabe vysvetlenie vysokych cien niektorych obchodov, ktore maju takuto strategiu:"ak chces hned, tak zaplat"...strasit pripadnych zaujemcov o nakup z Ciny je velmi neprofesionalne, nakolko ak niekto trosku pozna ako to funguje, tak len s pokorou moze uznat kvalitu a obchodnicky talent cinanov, jednoducho nasi obchodnici na to nemaju a ani z pohladu velkosti trhu nemozu mat...sam dobre vies(ak ked nie, tak pri tej vizualnej kontrole si to mozes preverit), ze velka cast produkcie sa vyraba v Cine...budem s radostou podporovat domacich, ale aj to ma urcite hranice...sam musis uznat, ze platit vyrazne za to, ze ty mas nieco skladom nie je pre vela kupujucich rozhodujucim kriteriom a napriklad ak si mozem vybrat medzi dvoma obchodmi, tak ktory asi uprednostnim?:
http://www.svetelnaposta.sk/product/trustfire-li-ion-protected-14500-3-7v-900mah-2ks/210348 v cene 8 eur, alebo:
http://www.dealextreme.com/p/trustfire-protected-14500-3-7v-900mah-rechargeable-lithium-batteries-2-pack-26124?item=30 v cene 4,80 eur
pochop, ze to je naozaj priepastny rozdiel v cene a vyrobok je to uplne rovnaky, vyrobeny v Cine..jednoducho sa snazis len vyuzit nevedomost zakaznikov a "osklbat co to da"...no len rataj s tym, ze tych, co sa nechaju zdierat bude stale menej a menej...


na tvoje pocudovanie sa casto stava,ze zakaznik chce tovar ihned.
vtedy mu mozem rozpravat o cenach v Cine,Honkongu,Cesku,Polsku alebo Madarsku.....ani do senca nepojde ....
chce to hned,tu a zaraz.
Rad si priplati a ma po starostiach.
Cas venovany spekulovaniu na fore vyuzije na platenu pracu,nakupi a este mu aj zostane.

Mohli by sme tu prelinkovat cely internet ,vsetky tovary su niekde najlacnejsie.

milvon,navrhni cenu na tebou linkovane akumulatory na slovensku....taku co este neni "osklbavanie" ,ale tak aby obchodnik zarobil.
06.07.2012 - 14:31:03
00
myslim ze bolo velmi zlym krokom od teba vstupit do tejto debaty... lebo vlastne obhajujes to ze zarabas iba na tych voloch ktori to chcu teraz a hned!!! takze su ochotni si priplatit aj 100%. takym je vsak ovela menej ako normalnych poctivych zakaznikov ktory by ti 20-30% dali bez mihnutia oka, a toto si treba podla mna uvedomit:) keby mam vlastny biznis tak by som ho radsej zalozil na vacsich obratoch v kusoch a na spokojnych zakaznikoch. a nie cakanim na toho kto nevie o tom ze sa to da kupit inde alebo si na poslednu chvilu spomenul ze vecer chcce svietit...
06.07.2012 - 14:38:03
00
milvon,navrhni cenu na tebou linkovane akumulatory na slovensku....taku co este neni "osklbavanie" ,ale tak aby obchodnik zarobil.

ja myslim, ze cena niekde okolo 6 eur by mohla byt zaujimava aj pre teba a aj pre zakaznika(vsak napis aku mas marzu na spominanom svietidle ak ti to nerobi problem )...my nehovor, ze ty v ramci podpory domacich si ochotny zaplatit viac ako 40 percent za tovary a sluzby, ktore vyuzivas...neuverim, tiez sa snazis vo svojom podnikani lacno kupit a drahsie predat..len to tvoje drahsie je pre mna uz za hranicou, ktoru som ochotny zaplatit za tebou spominane vyhody(prezretie tovaru, zaruka, atd..), len prosim ta skus byt trosku ferovejsi a neprezentuj tu nepravdive veci o nakupoch cez e-shopy z Ciny,(je dost pravdepodobne, ze sam nakupujes tovar do svojho obchodu prave v Cine)resp. zahranicia(samozrejme nie vsetky obchody su bezpecne), ale prave na toto je taketo forum, kde sa daju vymenit si skusenosti...prispevky ake si tu odprezentoval su zalozene na tom, ze by si rad sam sebe "prihrial" polievocku, len asi musis skusit ine forum, lebo malokto ti tu uveri...
06.07.2012 - 15:20:21
00
milvon :handshake:
06.07.2012 - 15:50:51
00
ja myslim, ze cena niekde okolo 6 eur by mohla byt zaujimava aj pre teba a aj pre zakaznika(vsak napis aku mas marzu na spominanom svietidle ak ti to nerobi problem )...my nehovor, ze ty v ramci podpory domacich si ochotny zaplatit viac ako 40 percent za tovary a sluzby, ktore vyuzivas...neuverim, tiez sa snazis vo svojom podnikani lacno kupit a drahsie predat..len to tvoje drahsie je pre mna uz za hranicou, ktoru som ochotny zaplatit za tebou spominane vyhody(prezretie tovaru, zaruka, atd..), len prosim ta skus byt trosku ferovejsi a neprezentuj tu nepravdive veci o nakupoch cez e-shopy z Ciny,(je dost pravdepodobne, ze sam nakupujes tovar do svojho obchodu prave v Cine)resp. zahranicia(samozrejme nie vsetky obchody su bezpecne), ale prave na toto je taketo forum, kde sa daju vymenit si skusenosti...prispevky ake si tu odprezentoval su zalozene na tom, ze by si rad sam sebe "prihrial" polievocku, len asi musis skusit ine forum, lebo malokto ti tu uveri...


mnohy teraz asi nepochopia,ale skusim vam trosku otvorit dvere do kuchyne

niekdo tu linkoval rovnake svetlo za cenu 58 USD

58 USD + Dph + Clo = 61 €

cena na zdieracskom sk eshope 86€

Jednoducho vyuuzijes zlavu 12%

Si na cene 75.68 €

75,68-61 = 14,68€

kurier 7,20€
obalka-krabica 1€

14,68€ - 7,2€ - 1€ = 6,48€

dane zo zisku zhruba 40%

6,48 - 40% dan = 3,88 €

Zo zisku 3,88 € este treba platit kopu veci(e-shop,reklamu,JCD,sklad a hlavne cas)

Dami a pani ,kto mi po tomto poste bude basnit o 100% marzi a prepalenych cenach uz asi nebude kompletny.

s pozdravom dobreho svetla vasa svetelnaposta
06.07.2012 - 16:32:19
00
Nehovor že to berieš za 58 dolárov :lol:
06.07.2012 - 16:43:30
00
v tom pripade som podla teba neni kompletny a stojim si za svojim :bow:


Naposledy upravil uwww dňa 06.07.2012 - 16:45:39, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2012 - 16:44:50
00
V tých vyšších cenových kategóriách sa mi celkom páči toto: http://www.dealextreme.com/p/cree-t6-dual-xpe-r2-3-mode-1800-lumen-3-led-white-bike-light-w-battery-pack-105489

Najviac ma zaujal ten battery pack, ktorý je rozoberateľný a tak sa dá hocikedy naplniť čerstvými batériami.
06.07.2012 - 16:45:21
00
Nehovor že to berieš za 58 dolárov :lol:


ano kupujem ju za cenu velmi podobnu 58 dolarom.nema vyznam klamat lebo vsetko je ihned overitelne.

...a platim regulerne vsetky spominane poplatky....a tym dam najest colnikom,postarom,spediterom,kurierom,adminovi eshopu......... a aj celemu statu na daniach.

Robme tak vsetci a budeme sa mat vsetci lepsie :)


Nejedna sa o ziadny pokutny predaj bez blocku na dobre slovo:(

Dakujem za pochopenie
06.07.2012 - 17:23:50
01
Ahojte Marinada,Rasto a vsetci MTBikeri


Neporovnavaj prosim cenu na internete v Cine a na Slovensku.
Preco?
Tak najdi par rozdielov :)

Nakup U anonymneho Cinana
Tovar neistej kvality s dobou dodania niekolko tyzdnov s adrenalinom co z pokrcenej obalky vypadne,ci to bude fungovat,co tam bude cybat,co bude doskriabane a neistou a nakladnou reklamaciou.Nezabudni na povinnost platit pri dovoze DPH a s tym spojenu administrativu.

Tesim sa na vase reakcie

s pozdravom dobreho svetla......svetelnaposta

je to zbytocne tu zatazovat ludi vymenov nazorov, ktore nikomu nepomozu pri vybere svetla..kazdy zakaznik sa sam rozhodne, kde si kupi vyhliadnute svetlo...len pre ilustraciu som chcel poukazat na zavadzajuce tvoje tvrdenia, aby ten, kto hlada nejaku radu ako nakupit co najlacnejsie, nepodlahol tvojim dezinformaciam...ze mas vobec odvahu nieco take aj napisat!!!vsak ty nakupujes ten isty tovar, a kupujes ho Made in China, tak o com sa tu snazis nas presvedcit? tvojou vizualnou kontrolou nadobuda tovar inu kvalitu? a podobne aj tvoj vypocet marze ma vobec nepresvedcil, ale to uz kazdy si posudi sam, ako som pisal, zamerom tejto temy je uplne nieco ine....
06.07.2012 - 18:22:03
00
svetelna posta: tymi srackami som myslel to, ze klames, ako sam vidis, rozobrali ta tu do srubky, si priekupnik co noname cinu obali haluskami, podobne svetlo je momentalne na ebay buy it now za 28USD, za tvoju cenu kupim 3 take
06.07.2012 - 18:40:54
00
keyboard_arrow_up