je to zbytocne tu zatazovat ludi vymenov nazorov, ktore nikomu nepomozu pri vybere svetla..kazdy zakaznik sa sam rozhodne, kde si kupi vyhliadnute svetlo...len pre ilustraciu som chcel poukazat na zavadzajuce tvoje tvrdenia, aby ten, kto hlada nejaku radu ako nakupit co najlacnejsie, nepodlahol tvojim dezinformaciam...ze mas vobec odvahu nieco take aj napisat!!!vsak ty nakupujes ten isty tovar, a kupujes ho Made in China, tak o com sa tu snazis nas presvedcit? tvojou vizualnou kontrolou nadobuda tovar inu kvalitu? a podobne aj tvoj vypocet marze ma vobec nepresvedcil, ale to uz kazdy si posudi sam, ako som pisal, zamerom tejto temy je uplne nieco ine....


Suhlasim,skoncime tuto nikam neveducu debatu :)

ulohou svetelnejposty je ponuknut alternativu pre ludi,ktory sa slobodne rozhodnu pre lokalny nakup aj so vsetkymi plusmi aj minusmi.

Suhlasis ?

Budme radsej konstruktivny.

Co by ste radi zmenili ?
Co Vam v eshope chyba?
Ake produkty prefeferujete?

Uvitam vsetky dobre podnety na vylepsenie.

dobre svetlo ... vasa svetelnaposta


Naposledy upravil svetelnaposta dňa 06.07.2012 - 19:16:27, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2012 - 18:50:40
00
Srsen sorry, ale porovnávaš dve neporovnateľné veci. ebay a kamenný obchod sú dva rôzne svety.
svetelnaposta sa snažil vysvetliť čo musí prirátať k nákupu (uniká mi síce pointa načo, lebo je to zbytočné ako celá táto debata) a ako vzniká cena. Boli by ste mnohí prekvapení obchodnými vzťahmi a ako to mnohokrát beží. To že niekto má vyššiu cenu ako druhý nemusí znamenať, že má na tom istom tovare väčšiu maržu.
Kto chce ten si to kúpi u neho (a nie je žiaden vôl, že mnavak), kto chce kúpi cez dealextreme.
(kupoval som svetlo aj v dealextreme, kupoval som rovnaké svetlo za úplne inú cenu v kamennom obchode v NR a bolo to ok v oboch prípadoch)
06.07.2012 - 18:58:41
00
svetelna posta: tymi srackami som myslel to, ze klames, ako sam vidis, rozobrali ta tu do srubky, si priekupnik co noname cinu obali haluskami, podobne svetlo je momentalne na ebay buy it now za 28USD, za tvoju cenu kupim 3 take


srsen

zareagujem na tvoje pichanie

podobne neni rovnake....ci ano?

lampas jak lampas?
auto jak auto?
bike jak bike?

asi mas aj motorku....sudim podla foto.

tankujes do nej benzin na pumpe,tam a vtedy ked potrebujes ?

Vies kolko stoji benzin v Kuvajte,Iraku?

Kolko tam places tomu pumparovi kym natankujes?
06.07.2012 - 19:01:31
00
pekne sa to tu zvrhlo, aj mojou vinou-priznavam, na druhej strane, kazdy tu ma dost informacii aby si utvoril vlastny nazor na jeden e-shop, cize podla mna to malo nejaky zmysel.
06.07.2012 - 19:30:48
00
posledny moj "nekonstruktivny" prispevok, skuste najst rozdiel:
http://www.svetelnaposta.sk/product/led-baterka-ultrafire-uf-c2-cree-led-xm-l-t6-1x18650/208733 AKCIA!!+postovne 6 eur alebo tu:
http://www.lightmalls.com/ultrafire-c2-cree-xml-t6-3-modes-memory-led-flashlight-1-18650
tak daju sa kupit tri za jednu, alebo nedaju?
tak prosim svetelnaposta, netahaj nas za nos, nestoji ti to za tu negativnu reklamu, co si tu robis....
06.07.2012 - 20:44:15
00
Sršeň - nemáš žiadnu vinu. Nick "svetelnaposta" viacnásobne za sebou porušil pravidlo č. 3 tohto fóra. A preto sa nesmie čudovať, že viacerí účastníci tohto fóra reagovali tak, ako reagovali.

Milvon - to je snáď každému od začiatku jasné. Myslím si, že je to jasné aj svetelnej pošte. V opačnom prípade je to tak akurát pre doktora Chocholouška.
06.07.2012 - 21:19:03
00
posledny moj "nekonstruktivny" prispevok, skuste najst rozdiel:
http://www.svetelnaposta.sk/product/led-baterka-ultrafire-uf-c2-cree-led-xm-l-t6-1x18650/208733 AKCIA!!+postovne 6 eur alebo tu:
http://www.lightmalls.com/ultrafire-c2-cree-xml-t6-3-modes-memory-led-flashlight-1-18650
tak daju sa kupit tri za jednu, alebo nedaju?
tak prosim svetelnaposta, netahaj nas za nos, nestoji ti to za tu negativnu reklamu, co si tu robis....


CELE ZLE.

Nekupis 3 za 1

Nekupis ani 2 za 1

neveris? vyskusaj.

porovnavate stale Cinu a Slovensko.

Moj tovar ma riadne zaplatene dane a clo.
Je prepusteny do obehu na obchodne ucely.

Nejedna sa o ponuku typu "na mail mi nepiste a cislo je vymyslene"

a co sa tyka negativnej reklamy,vdaka za nu,taky uspesny obchodny den este svetelnaposta nemala :)

PS: toto si porovnaj
http://www.svetelnaposta.sk/product/led-baterka-ultrafire-uf-c8-cree-led-xm-l-t6-1x18650/209377
http://www.iled.sk/ultrafire-c-64/ultrafire-c8-xm-l-t6-p-326

toto podla mna asi nerozdychas
06.07.2012 - 21:44:58
00
S tou "negatívnou reklamou", za ktorú ďakuješ, si podľa mňa na omyle. Toto funguje u takej Paris Hilton, alebo v našich podmienkach u nejakej Nory Mojsejovrej. Skrátka, máš to celé pomýlené. Ak by som ti napísal, že si už otravný, som si istý, že by si to nepochopil. Preto ti to nenapíšem.

Edit: Vyhodíš dverami, vlezie oknom?
06.07.2012 - 22:00:20
00
S tou "negatívnou reklamou", za ktorú ďakuješ, si podľa mňa na omyle. Toto funguje tak u Paris Hilton, alebo v našich podmienkach u nejakej Nory Mojsejovrej. Skrátka, máš to celé pomýlené. Ak by som ti napísal, že si už otravný, som si istý že by si to nepochopil. Preto ti to nenapíšem.


Laco ty si fakt vytrvaly :)

stale vo svojich prispevkoch spominas
Paris Hilton,Noru Mojsejovu,Choholouska,Paviela Rochniaka

ci ty nesedis moc pri telke?
ci tam nerobis chybu?

V konecnom dosledku som aj rad ze sme my dvaja nenasli spolocnu rec.
06.07.2012 - 22:11:41
00
Ani nie vytrvalý. Jednoducho ma baví komunikovať s ľuďmi, ktorí majú o svojom egu vysokú mienku.
06.07.2012 - 22:18:45
00
CELE ZLE.

Nekupis 3 za 1

Nekupis ani 2 za 1

neveris? vyskusaj.

porovnavate stale Cinu a Slovensko.

Moj tovar ma riadne zaplatene dane a clo.
Je prepusteny do obehu na obchodne ucely.


toto podla mna asi nerozdychas


no je to zle, ale v tomto pripade skor pre tvoj obchod, ktory si tu takto nestastne odprezentoval...ja ti fakt neverim uz ani slovo, uz to mam davnejsie vyskusane a tie nakupy funguju,takze mna nepresvedcis, ja mam tiez splnene vsetky zakonne podmienky nakupu tovaru v zahranici(nastastie do 22eur nevyplyvaju ziadne dodatocne naklady pri dovoze tovaru) :) ...takze zelam vela spokojnych zakaznikov, radu respektive podnet na vylepsenie obchodu ti mozem dat len jednu: ak chces pouzivat slusne povedane "obchodne triky" tak musis mat vzdy minimalne vedomostne nepatrny naskok pred kupujucim, inac to dopadne ako v tejto diskusii a moze ta to usvedcit z pouzivania nepravdivych argumentov...
06.07.2012 - 22:19:15
00
My, čo robíme chybu tým, že sedíme moc pri telke, vieme o čo ide.
06.07.2012 - 22:33:19
00
no je to zle, ale v tomto pripade skor pre tvoj obchod, ktory si tu takto nestastne odprezentoval...ja ti fakt neverim uz ani slovo, uz to mam davnejsie vyskusane a tie nakupy funguju,takze mna nepresvedcis, ja mam tiez splnene vsetky zakonne podmienky nakupu tovaru v zahranici(nastastie do 22eur nevyplyvaju ziadne dodatocne naklady pri dovoze tovaru) :) ...takze zelam vela spokojnych zakaznikov, radu respektive podnet na vylepsenie obchodu ti mozem dat len jednu: ak chces pouzivat slusne povedane "obchodne triky" tak musis mat vzdy minimalne vedomostne nepatrny naskok pred kupujucim, inac to dopadne ako v tejto diskusii a moze ta to usvedcit z pouzivania nepravdivych argumentov...


najvyssi cas aplikovat porekadlo

"MUDREJSI USTUPI"

milvon mas pravdu,je to tak ako hovoris.

Len prosim ta,neobvinuj bezdovodne ludi ktorych vobec nepoznas,za to ze nechapes suvislosti.

Dufam,ze toto bola moja posledna sprava s negativnym podtonom :)
06.07.2012 - 22:38:32
00
My, čo robíme chybu tým, že sedíme moc pri telke, vieme o čo ide.


lacko,ty mas cas pozerat film s hodnotenim 14%.

tak neviem ci zavidiet alebo lutovat..
06.07.2012 - 22:48:21
00
No, s takým Forrestom Gumpom by som ťa zatiaľ určite neporovnával. To by si naň musel ešte dorásť. Musíš sa uspokojiť s tým, s čím ťa porovnávam teraz. Na vyššie hodnotenie zatiať nemáš. Ale verím, že to dotiahneš aspoň na ..., no uvidíme.

BTW: Tá zdrobnelina v oslovení svedčí o tvojom momentálnom citovom rozpoložení.


Naposledy upravil laco dňa 06.07.2012 - 22:59:15, celkovo upravené 2 krát.

06.07.2012 - 22:56:53
00
keyboard_arrow_up