Dufam,ze toto bola moja posledna sprava s negativnym podtonom :)




lacko,ty mas cas pozerat film s hodnotenim 14%.

tak neviem ci zavidiet alebo lutovat..


dlho ti to predsavzatie nevydrzalo.

A inac budem racej kukat film s hodnotenim 14% ako sa hadat s nekim kto sa mi snazi vsugerovat do hlavy ze musim kupit u neho jeho megalampicku na ktorej ma 100% marzu. :cash: :cash: :cash:

Cau svetelna posta idem kukat ten slahnuty fil (ked nenajdem neco lepse co bude mat v nadpise blbec) :party:
06.07.2012 - 22:57:31
00
No, s takým Forrestom Gumpom by som ťa zatiaľ určite neporovnával. To by si naň musel ešte dorásť. Musíš sa uspokojiť s tým, s čím ťa porovnávam teraz. Na vyššie hodnotenie zatiať nemáš. Ale verím, že to dotiahneš aspoň na ..., no uvidíme.

BTW: Tá zdrobnelina v oslovení svedčí o tvojom momentálnom citovom rozpoložení.


ano,som z vas styroch expertov total na mäkko.

lacko ja som mierumilovny clovek a aj obchodovanie robim priatelskym stylom,ale mam zdrave sebavedomie a pevne nazory.

Preto kvakanie typka co "nezna mapu" moje postoje nezmeni.
06.07.2012 - 23:08:48
00
uwww: Ten film radšej nepozeraj, v tom má svetelnápošta pravdu, že sa to pozerať nedá. Pri tej príležitosti som si však spomenul na jednu knižku, ktorú som pred niekoľkými rokmi čítal. Teraz však naozaj na nič nenarážam, tá knižka má fakt niečo do seba, aj napriek tomu provokatívnemu názvu.Viď príloha.

Prílohy:

001045.jpg
001045.jpg 33.21 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil laco dňa 06.07.2012 - 23:20:19, celkovo upravené 1 krát.

06.07.2012 - 23:14:20
00
dlho ti to predsavzatie nevydrzalo.

A inac budem racej kukat film s hodnotenim 14% ako sa hadat s nekim :cash: :cash: :cash:

Cau svetelna posta idem kukat ten slahnuty fil (ked nenajdem neco lepse co bude mat v nadpise blbec) :party:


o digitalnej stope som uz pisal....

neviem kde si prisiel k tomu placebo efektu,ze:"sa mi snazi vsugerovat do hlavy ze musim kupit u neho jeho megalampicku na ktorej ma 100% marzu."

kde ta kdo nuti?

ukaz mi to a dostanes jednu zadarmo!!!
06.07.2012 - 23:14:40
00
nekcem neprosim kupim z polska
06.07.2012 - 23:16:14
00
Svetelná pošta! Však ja sa len bavím. To nie v zlom. Chcel som sa iba odreagovať od vážnejších vecí. Pokiaľ si to bral vážne, tak sa ospravedlňujem. Je mi úplne jedno, čo a za koľko predávaš, tak ako tebe môže byť úplne jedno, čo a za koľko predávam ja. Skrátka išlo o srandu. Trošku som sa "vyřádil" a zase mám na určitú dobu pokoj. Vieš, je to taká moja úchylka, provokovať sebavedomých ľudí.

Edit: ... a vlastne je už aj dosť neskoro. Dobrú noc.
06.07.2012 - 23:29:07
00
Svetelná pošta! Však ja sa len bavím. To nie v zlom. Chcel som sa iba odreagovať od vážnejších vecí. Pokiaľ si to bral vážne, tak sa ospravedlňujem. Je mi úplne jedno, čo a za koľko predávaš, tak ako tebe môže byť úplne jedno, čo a za koľko predávam ja. Skrátka išlo o srandu. Trošku som sa "vyřádil" a zase mám na určitú dobu pokoj. Vieš, je to taká moja úchylka, provokovať sebavedomých ľudí.


Sebavedomy ludia sa asi pritahuju...bol som presvedceny ze to hras....lebo tebou predstierana idnetita hadam ani nemoze mat PC :)

Ako znak dobrej vole maju vsetci registrovaný ucastnici MTBiker fora automaticky aktivovanu zlavu 12% aj pri kupe 1ks tovaru.
06.07.2012 - 23:40:39
00
Škoda, že som sa tak skoro porúčal, mohli sme to dotiahnuť na vyššie percentá!

Inak, svetelnápošta, ja túto svoju identitu predstieram na tomto fóre asi 6 rokov. Pritom som v skutočnosti úplný blbec a primitív. Dokonca sa neviem ani vyjadrovať a veľmi chabo ovládam pravopis. To, že by som niekedy niekomu radil v sekcii o GPS, je úplná blbosť. Skrátka, ako prirodzene inteligentný človek, si ma dobre odhadol. Jednoducho to predstieram. Preto aj keď sa niekomu moje poznámky zdali akokoľvek logické, nech si uvedomí, že sú to poznámky a dedukcie iba predstieranej identity.

Som presvedčený, že aj ty, svetelnápošta, si svoju identitu iba predstieral. Takto mi to pripadá normálnejšie.

Edit: Keď už sme predtým zabŕdli do sveta filmu, odporúčal by som film "Bol som pri tom" z roku 1979 (Peter Selers). Alebo ešte lepšie by bolo prečítať si rovnomennú literárnu predlohu (Jerzy Kosinski).

A teraz naozaj: Pokiaľ ako predstieraná identita nedáš pre členov tohto fóra predstieranú zľavu aspoň 25 %, viac sa s tebou predstierane nebavím!!!
07.07.2012 - 00:00:05
00
Škoda, že som sa tak skoro porúčal, mohli sme to dotiahnuť na vyššie percentá!

Inak, svetelnápošta, ja túto svoju identitu predstieram na tomto fóre asi 6 rokov. Pritom som v skutočnosti úplný blbec a primitív. Dokonca sa neviem ani vyjadrovať a veľmi chabo ovládam pravopis. To, že by som niekedy niekomu radil v sekcii o GPS, je úplná blbosť. Skrátka, ako prirodzene inteligentný človek, si ma dobre odhadol. Jednoducho to predstieram. Preto aj keď sa niekomu moje poznámky zdali akokoľvek logické, nech si uvedomí, že sú to poznámky a dedukcie iba predstieranej identity.

Som presvedčený, že aj ty, svetelnápošta, si svoju identitu iba predstieral. Takto mi to pripadá normálnejšie.

Edit: Keď už sme predtým zabŕdli do sveta filmu, odporúčal by som film "Bol som pri tom" z roku 1979 (Peter Selers). Alebo ešte lepšie by bolo prečítať si rovnomennú literárnu predlohu (Jerzy Kosinski).


si fajn chalan ...bodaj by Vas bolo viac

mas bike?jazdis aj v noci?mas nejake svetlo?
07.07.2012 - 00:12:29
00
Jazdím aj v noci. Viď skrínšot tapety z môjho mobilu.

Prílohy:

Screenshot_2012-07-07-00-18-30.png
Screenshot_2012-07-07-00-18-30.png 458.85 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2012 - 00:22:30
00
Jazdím aj v noci. Viď skrínšot tapety z môjho mobilu.


PALEC HORE.

tak ty ma asi nepotrebujes...ty mas svetla na rozdavanie :)
07.07.2012 - 00:26:35
00
Jazdím aj v noci. Viď skrínšot tapety z môjho mobilu.


Casto dostavam otazku-naco? naco ti je preboha svetlo na bicykel?

Naco???...aby som sa nezabil,ani ostantych..... nato :)

porovnaj tieto dva obrazky....a najdi aspon jeden rozdiel

Prílohy:

nepotrbujem-nekupim.jpg
nepotrbujem-nekupim.jpg 27.2 KiB thumb_up0thumb_down

potrebujem-kupim.jpg
potrebujem-kupim.jpg 103.74 KiB thumb_up0thumb_down

07.07.2012 - 07:50:58
00
rozdiel je v tom ze na prvom obrazku je nefunkcna zelena kontrolka na BIKE LIGHT Cree X-ML T6.
vyhral som nieco?
:D
07.07.2012 - 09:28:33
00
lampicku zadara :party:
07.07.2012 - 10:12:15
00
rozdiel je v tom ze na prvom obrazku je nefunkcna zelena kontrolka na BIKE LIGHT Cree X-ML T6.
vyhral som nieco?
:D


matvej11 bohuzial nie,tvoja odpoved nie je spravna :(

nezvazujes vymenu monitora :tmi: ?
07.07.2012 - 10:28:30
00
keyboard_arrow_up