takze na jednom obrazku je tma a na druhom svieti lampicka

co som vyhral?
07.07.2012 - 10:47:28
00
takze na jednom obrazku je tma a na druhom svieti lampicka

co som vyhral?


uwwww

GRATULUJEM TI K VYHRE v sutazi ktoru som nevyhlasil.

to bola iba otazka,nie sutaz....

nic to vsak nemeni na veci ze si skutocne vyhral !!!

za zmenu postoja :handshake:

Gratulujem...stal si sa stastnym majitelom univerzalneho,silikonoveho multifunkcneho drziaka LED baterky.http://www.svetelnaposta.sk/product/univerzalny-silikonovy-nastavitelny-drziak-na-bicykel/209784

Ako stastny vitaz si mozes vybrat ci v priamom alebo priecnom prevedeni.

tak sa rozhodni,posli udaje pre dorucenie vyhry a cakaj svetelneho postara :!:
07.07.2012 - 11:16:37
00
to je teda debata :lol: každopádne svetelnaposta týmto zrejme získal, predpokladám, že počet klikov na jeho stránku a tiež objednávok citeľne stúpne :clap:
sám mám lampáš s XML T6 Cree objednaný z DX a slúži perfektne, stál ma 38,06,- EUR. keby sa aj pokazil a totálone znefunkčnel ešte stále by som mal za cenu tvojho svetlenaposta ďalší nový z DX takže pre mňa nezmysel objednávať od teba, sorry. moralizovanie o podpore domáceho trhu na mňa nezaberajú, aj tak v konečnom dôsledku podporujem šikmookých.
no ale aby som nebol len čisto negativistický vieš mi zohnať rezervný battery pack k tomu svetlu? a v akej cene?
07.07.2012 - 11:37:52
00
... rezervný battery pack k tomu svetlu? a v akej cene?


Ja som si za cca 4 "evri" vyrobil taký vlastný univerzálny BATTERY PACK. Sérioparalelné zapojenie štyroch článkov 18650. Tie 4 € sú myslené samozrejme bez akumulátorov, s akumlátormi to vyjde na cca 15 €. Overené v teréne, funguje bezproblémovo.

http://www.dealextreme.com/p/7-4v-2-x-18650-battery-holder-case-box-with-leads-100997

Konektor dostať v hociktorej rádioamatérskej predajni.

Prílohy:

BatteryPack.jpg
BatteryPack.jpg 40.63 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil laco dňa 07.07.2012 - 12:35:43, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2012 - 12:27:02
00
astro

vsetko asi uz bolo povedane....ale treba si uvedomit dolezitu vec.

pri nakupoch ktore staviate na misku vah neberiete do uvahy poziciu v ktorej tu vystupujem.

proces nakupovania,preclievania,a viacnasobneho zdanenia pre tovar na obchodne ucely je vyrazne casovo aj financne ROZDIELNY!!!

Kdo si to skusil vie,kdo nie neuveri.

v diskutovani na fore nie som odbornik a tak sa snazim najst rozumnu mieru,kedy reagovat tak aby sa neporusovali pravidla.



ponuku na baterry pack ti poslem v sukromnej sprave...
07.07.2012 - 12:31:16
00
to je teda debata :lol: každopádne svetelnaposta týmto zrejme získal, predpokladám, že počet klikov na jeho stránku a tiež objednávok citeľne stúpne :clap:
sám mám lampáš s XML T6 Cree objednaný z DX a slúži perfektne, stál ma 38,06,- EUR. keby sa aj pokazil a totálone znefunkčnel ešte stále by som mal za cenu tvojho svetlenaposta ďalší nový z DX takže pre mňa nezmysel objednávať od teba, sorry. moralizovanie o podpore domáceho trhu na mňa nezaberajú, aj tak v konečnom dôsledku podporujem šikmookých.
no ale aby som nebol len čisto negativistický vieš mi zohnať rezervný battery pack k tomu svetlu? a v akej cene?


dovolim si este k tomuto postu malu poznamku

iste sa nebavime o rovnakom(identickom)svetle.

"objednávať od teba, sorry. moralizovanie o podpore domáceho trhu na mňa nezaberajú, aj tak v konečnom dôsledku podporujem šikmookých."

pri tebou spominanom systeme,ANO.
a este das 1x zarobit slovenskym colnikom a postarom
samozrejma ako gift,naco platit dph? clo?

ja podporim aj Cinana aj colnikov,postarov,kurierov.
+ zaplatim dane a clo
+ zaplatim odvody a dane z prijmu

prispejem na HDP a aj zarobim

z mojich dani mozu tvoje deti chodit do skoly
a prachy co zarobim mozno miniem prave v tvojom obchode

ale to vsetko tu uz odznelo,staci pozorne citat
07.07.2012 - 13:25:13
00
Gratulujem...stal si sa stastnym majitelom univerzalneho,silikonoveho multifunkcneho drziaka LED baterky.http://www.svetelnaposta.sk/product/univerzalny-silikonovy-nastavitelny-drziak-na-bicykel/209784



ale ne svetelny postak posli mi aspon ti baterky
07.07.2012 - 13:53:45
00
ale ne svetelny postak posli mi aspon ti baterky


bohuzial to nie je mozne

vyrhal si drziak a nie "ti baterky"

pokial vyhru nechces prijat,tak aspon rozhodi koho nou potesit.

posleme ju tomu koho ty vyberies.

suhlasis?
07.07.2012 - 14:03:58
00
suhlas












KTO CHCE DRZIAK NA LAMPICKU? PONUKAM ZADARA. NAJVYSSIA KVALITA OD SVETELNEHO POSTAKA.
JA TO NEPOTREBUJEM DRZIAK MAM. OHLÁSTE SA OBČANIA


Naposledy upravil uwww dňa 07.07.2012 - 14:12:08, celkovo upravené 1 krát.

07.07.2012 - 14:07:25
00
ja ja ja
myslim to vazne, zide sa
07.07.2012 - 14:11:57
00
Tu ked dakto pride po tyzdni, mesiaci alebo roku hladat info o osvetleni tak sa nebude stacit divit co za binec tu za poslednych par dni vznikol :D . Chodim sa sem smiat v poslednej dobe :D .
07.07.2012 - 14:14:30
00
z mojich dani mozu tvoje deti chodit do skoly

ou! :tmi:
a prachy co zarobim mozno miniem prave v tvojom obchode

neminieš, nemám obchod :lol:

ale nechcem to ďalej rozoberať ani sa vŕtať v tejto debate, svoje som napísal, čakám čo mi ponúkneš v ss
07.07.2012 - 14:16:52
00
ja ja ja
myslim to vazne, zide sa


Gratulujem !!!

posli udaje a cakaj svetelneho postara. ;)
07.07.2012 - 14:17:25
00
Gratulujem !!!

posli udaje a cakaj svetelneho postara. ;)


hej dockaj nemal som si vybrat ja?
07.07.2012 - 14:20:32
00
Ja som si za cca 4 "evri" vyrobil taký vlastný univerzálny BATTERY PACK.

konečne hodnotný príspevok, vďaka laco :y:
07.07.2012 - 14:22:11
00
keyboard_arrow_up