Cyklopozitívnych 24 hodín

07.07.2012 - 08.07.2012
24-hodinovka
Poluvsie (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
Ako tak čítam, myslím, že o rok to skúsim, ak sa mi podarí postaviť team, pozeral som taktitu teamu Chevrolet, a zdá sa mi, že by som to mohol zvládnuť. A okrem toho ako zážitok to musí byť super! :-)
08.07.2012 - 21:28:55
00
wapku neviem či nebola obmedzená tým problémom s vodou (ale potok fungoval celý víkend tak pohoda..
ja jediné čo by som trati vytkol bolo 70% na lúke na slnku v 40° :D
08.07.2012 - 21:36:26
00
Zaťať zuby a ide sa. Ale to, že ma "spáli" dnes o 8:00 ráno som nečakal :D
Nedokážem udržať ani príbor v rukách, tak na rozsiahlejšie hodnotenie nemám chuť. Ale bolo super :)
08.07.2012 - 21:39:15
00

Som sa nenašiel :D :D :D
08.07.2012 - 21:59:01
00
ani ja ;)
08.07.2012 - 22:02:22
00
Tak nasiel som tak kompletny mancaft, dikes cyklomaniaci :-)

Kazdopadne chcel by som aj touto cestou podakovat vsetkym organizatorom za toto super podujatie. DAKUJEM! ;-)
08.07.2012 - 22:12:02
00
Tak toto bol brutalny pretek. Nase superenie s Divina Racing teamom asi vojde do historie. Natahovanie o sekundy, kde mal raz navrch jeden, potom druhy team a tak dokola nemalo konca kraja. Rozuzlenie nastalo az po cca. 9hodine rano, kde sme si vybojovali zhruba 10 min. naskok, ktory sme uz nepustili.
Nakoniec sme este takticky stihli nadelit jedno kolo.
Neskutocny pretek, stale sa sla hrana a miestami som mal pocit, ze na trati v skutocnosti superia a pretekaju len nase dva teamy. Konecny sucet: 560 km.
Slava vitazom a cest porazenym :-)

Tak ten náš súboj nemal obdobu. Od obeda do nedeľného dopoludnia remíza. Od polnoci do rána som v 4 kolách po sebe obehol na trati vašich jazdcov, ale vy ste nám to zase v ďalšom vrátili :D Museli sme ísť na 110% aby sme vám stíhali a po 20 hodinách preteku nám už neostali sily na záver, tak sme to už len dojazdili. Napriek tomu bol rozdiel medzi nami vlastne necelé kolo, keďže my sme naše posledné kolo ukončili o niečo skôr. Nepomohla nám ani novovymyslená taktika striedania pracovne nazvaná "štvorka obkročmo" :D Našou jedinou šancou mohlo byť, ak by Romana poslali na dopingové testy, jazdil ako stroj :D Ale najrýchlejšie kolo som mu vyfúkol ja :P Dúfam, že si takýto súboj zopakujeme aj niekedy nabudúce. A rozhodne nenecháme už nič na náhodu, ja sa už hádam nenadrbem v piatok na šialenej žúrke a hlavne celý tím poriadne prisypeme, veď ešte nevymysleli tréning, ktorý by nahradil sypačku :D
09.07.2012 - 07:11:43
00
Tak ja som jazdil len na 2 tabletkach BCAA, Red Bulle, Pepsi a bufete na obcerstvovacke. Odvdacilo sa mi to riadnym rosambom v zaludku. Nohy a telo islo, ale zaludok strajkoval.
Suboj sa mi ale velmo pacil a osobne som siel vzdy naplno, tak ako sa patri.
Inak zazemie bolo fajn, masny chlebik s cibulkou na obcerstvovacke super :-)
09.07.2012 - 08:12:11
00
o5 skvela akcia...kopec zabavy v piatok pri nutenom dopingu pocas burky v bufete :)
sobota horuuca az pekelna...trat skvela...tie luky potrapili ale stalo to za to....zjazdik najsamlepsi...tesil som sa kazde kolo...chrtom gratulujem.bolo to napinave sledovat .... obcerstvovacka vzdy zdvihla naladu....alenka a spol :) palec hore
v noci vyvar luxusny...dik aj servisakom za rychlu opravu lanka..radilo potom lepsie ako predtym:D
nedela uz trapenie ale boj o 4te miesto s demou sme ustali :)
dakujem vsetkym co prilozili ruku k dielu a pripravili skvely bikovy zazitok.... idem regenerovat
09.07.2012 - 08:33:08
00
teplo bolo bonusove, trat skvela- na lukach trapenie, v lese pohoda. len skoda ze som musel na noc odist domov z rod. dovodov.
organizatorom patri moja velka pochvala
09.07.2012 - 08:40:05
00
Moja prvá 24, ale úplne super. Trať pekne zvolená, hore dolu ako mám rád, len tých 36-37 stupňov na lúkach čo mi ukazoval tacháč bolo trochu moc. Časť v lese veľmi pekná, singlík ma potešil, také mám rád. A v noci po osliznutí rosou to riadne oživil. Škoda toho, že prvé dve kolá som bol po piatkovej akcií úplne hotový :D. Ešte, že v teame boli dvaja čo došli až ráno a vládali podstatne viac ako druhá dvojka :). Napočudovanie sme neskončili ani posledný a odniesli aspoň 17. miesto.

Rád som spoznal kopec super ľudí. 24 má úplne iný priebeh a svoje čaro oproti maratónom. Človek má čas pokecať s ľudmi naokolo, pozoznamovať sa.


Klobúk dolu pred výkonmi ľudí čo to jazdili na plno. Súbor DRT a Chevrolet niečo neskutočné, klobúk dolu aj pre sólistami a porciami km čo najazdili. Cyklopozitiváci vďaka a dúfam, že o rok znovu na nejakom dopredu neznámom mieste :).
09.07.2012 - 09:18:52
00
Musim pochvalit celu organizaciu, trat, obcerstvovacku, jedlo, pitie, proste vsetko. Som rad ze sme sa zucastnili a obhajili tretie miesto stvorice MIX. Bolo to tesne ale zvladli sme to :). dakujem vsetkym za super vikend a dnes dam aj dake to foto.
09.07.2012 - 10:05:25
00
jasné, ešte mám pripomienku k hudobnej produkcií (opäť raz), chcelo by to trošku viac heavy metalu (alebo aspoň rocku) :P (DJ to zachraňoval až v nedelu na finiš pred 12tou)
09.07.2012 - 11:22:33
00
Perfektný víkend za nami.Pre náš team premiéra na 24h.Na to že som mal stret zo zemou ešte piatok večer pred štartom a neboli sme kompletná štvorka to dopadlo nad naše očakávania.Organizačne to bolo super zvládnuté a výber trate na parádu.Už teraz sa Ne?Normal! tešía na budúci ročník.
Palec hore :y: všetkým jednotlivcom.
09.07.2012 - 11:35:17
00
Som sa nenašiel :D :D :D

ja az 1. vystaveny s posledneho kola :)
ludia pridavajte fotos .. nech mame nejaku pamiatku ;)
09.07.2012 - 11:49:55
00
keyboard_arrow_up