mas ho mat

svetelny postak mozem este jeden volakomu dat (zacina ma to bavit)
08.07.2012 - 08:27:20
00
jeej. Dakujeem :)
08.07.2012 - 09:51:16
00
neni zac
08.07.2012 - 09:57:51
00
jeej. Dakujeem :)


jogcar GRATULJEM :clap:

posli udaje,vyber prevedenie a cakaj svetelneho postara :o:

si z BA tak kludne aj osobne.
08.07.2012 - 09:58:37
00
nemozem este jedneho?
08.07.2012 - 10:17:03
00
svetelnaposta nepotešil si ma.Ja som reagoval na to čo máš pisane na stranke k tomu svetlu a to že má 1200 lum..Je to klamanie a zavadzanie zákaznika a to nie je pekné keď sa hráš na slušného podnikatela.Betty je iba jedna liši sa iba vykonom akumulátoruPreto som ti pisal čo si myslíš ked Betty ma reálnych 2600 lum pri 26° so 7 ledkami (merané vo svetelom tuneli nie spočitané ledky) a henta činska ***** s jednou 1200 lum nie? :fubar: Preto som ti navrhol svetelný tunel a bol by si veľmi prekvapený koľko to tvoje svetielko v reále svieti.Tot vsjo.
08.07.2012 - 19:59:33
00
svetelnaposta nepotešil si ma.Ja som reagoval na to čo máš pisane na stranke k tomu svetlu a to že má 1200 lum..Je to klamanie a zavadzanie zákaznika a to nie je pekné keď sa hráš na slušného podnikatela.Betty je iba jedna liši sa iba vykonom akumulátoruPreto som ti pisal čo si myslíš ked Betty ma reálnych 2600 lum pri 26° so 7 ledkami (merané vo svetelom tuneli nie spočitané ledky) a henta činska ***** s jednou 1200 lum nie? :fubar: Preto som ti navrhol svetelný tunel a bol by si veľmi prekvapený koľko to tvoje svetielko v reále svieti.Tot vsjo.


v mojom druhom pripevku v tejto debate som napisal,ze sa nechcem bavit o cislach pri lumenoch.

prave pre pre tieto dovody.

sam viem ze s lumenmi pri cinskych svetlach to nie je celkom koser.

Ja vsak nie som svetelny vedec so svetelnym tunelom a kalibrovanymi meracimi zariadeniami.

Nieje v mojich silach vyvratit tvoje tvrdenie.

preto este raz,s plnou vaznostou napisem,aby to bolo jasne...

SVETELNAPOSTA KONTUMACNE PREHRALA V SUBOJI CINSKA ***** vs LUPINE BETTY

pre uplnost,ale dodam ze porovnavane produkty maju jemnucko inu cenu a aj cielovu skupinu.

slovensky trh ma specifika.....

vidis sam,ako tu ludia idu druheho zozrat za 10€.

betty je individualitka....tiez nema kazdy bajk za 6000€....

rasto

zi a nechaj zit

urcite nemas vsetky produkty ktore pouzivas na urovni HIGH TECH lupine betty.

tiez si urcite niekde polavil a mas volaco aj LOW ENTRY.

a funguje to aj naopak

mam kamosa a zakaznika v jednej osobe,ktory strieda auta ako ponozky..no auta..rakety..

PORSCHE,BMW,MERCEDES,RANGE ROVER a kopu inych...vsetko FULLKY

keby mal take auto ako ty,tak mu z toho vyskocia vyrazky
vies ako by stebou vyzametal na slovakiaringu.ako by ti nalozil na sprintoch...co tam po tom ze jeho masina stala mozno 20x viac ako tvoja.



a na biku ma cinsku ***** od svetelnej posty s ktorou je bez vyhrad spokojny....lepsie a silnejsie svetlo v zivote nemal a ani ine nechce.

a prave pre tychto normalnych a nekonfliktnych ludi je spominany eshop urceny

som vdacny za tuto diskusiu....rad uvitam vase konstruktivne navrhy

dakujem za vas cas.....svetelnaposta

EDIT: tymto prispevkom som nechcel spochybnit vykon rastovej BETTYNY :cash: :muscle:

je to ako v znamom ceskom filme

"ja som tvoju bettynu nevidel ale verim ,ze svieti"


Naposledy upravil svetelnaposta dňa 09.07.2012 - 00:45:33, celkovo upravené 1 krát.

08.07.2012 - 22:51:36
00
Nema to chybu, daj este daco :rock:
08.07.2012 - 23:27:47
00
svetelna pošta cele zle,celé zlé :-) mne je úplne jedno kto čo má premnazamna nech si na rajdy dá aj svetojánsku mušku,nech lieta po Sloviakiaringu aj na reaketopáne ja som ťa len upozronil na to,že to čo máš v popise je celé zlé a zavadzajuce.(Betty bola spomenuta kvoli lum ,tak isto to mohla byť aj Wilma a Piko alebo HOPE.)Bohužial alebo bohu dik LOW ENTRY doma nemám hanbim sa za to :-)
09.07.2012 - 07:26:00
00
svetelna pošta cele zle,celé zlé :-) mne je úplne jedno kto čo má premnazamna nech si na rajdy dá aj svetojánsku mušku,nech lieta po Sloviakiaringu aj na reaketopáne ja som ťa len upozronil na to,že to čo máš v popise je celé zlé a zavadzajuce.(Betty bola spomenuta kvoli lum ,tak isto to mohla byť aj Wilma a Piko alebo HOPE.)Bohužial alebo bohu dik LOW ENTRY doma nemám hanbim sa za to :-)


ahoj rasto

mam pre teba naozaj ferovu ponuku.
aby sme tento spor ukoncili a aby si mal dusu na mieste.

zober 25 dolarov,kup si tu *****,zabehni do svetelneho tunela,zober samozvaneho asistenta svetelnej posty UWWW,on ti podrzi merak.

co namerate budem akceptovat a vysledky publikujem na eshope aj s ospravedlnenim.

napr.....vazeny priatelia svetla s radostou Vam oznamujem,ze nasa oblubena ***** presla expertiznym skumanim a podrobila sa dokladnemu testu.vysledky su sokujuce!!!vyrobcom deklarovanych 1200 Lumenov bohuzial nedosahuje.Vdaka clenom a expertom z fota MTBiker pod vedenim rasta s asistentom uwww, Vam oznamujem ze dosahuje .....lumenov.

alebo tak nejak,to uz bi sme doladili..suhlasis?


ak nie kupim od teba vagon bettyn.ferove nie?
09.07.2012 - 09:00:34
00
Nič netreba testovať ani merať. Zdravý sedliacky rozum hovorí, že keď niekde na čínskom webe napíšu, že lampička osadená ledkou XM-L T6 dáva množstvo viditeľného svetla 1200 lumenov, tak je to podobné, ako keď si ľudia v roku 1990 húfne kupovali na Mexikoplatzi kazeťáky, lebo bolo na nich napísané 150 W. Boli spokojní, však aj tak im to hralo len v kuchyni a za tie peniaze to účel splnilo. Akurát niektorí si furt mysleli, že majú 150-watový zosilňovač.

Do prílohy dávam data sheet ledky XM-L T6. Mne z neho vychádza, že pre studené biele svetlo pri teplote 25 stupňov a maximálnom možnom prúde 3 A je to nejakých 910 lumenov (pri 700 mA je to 280 lm, čo je 100% --- pre 3000 mA je to 325%, teda 910 lm). A keď sa to strčí do nejakého púzdra za nejakú optiku, tak z tých cca 900 lm ostane koľko? 600? 700?

Ja sa takto pozerám na údaje uvádzané na čínskych weboch a weboch im podobných. Ale na druhej strane, keď je to za babku a dobre to svieti, je mi jedno, či tam napíšu 1200 alebo 7000 lumenov. Hlavne, že to svieti relatívne dobre. Však za takú cenu? Čo by sme chceli!
09.07.2012 - 10:21:16
00
Nič netreba testovať ani merať. Zdravý sedliacky rozum hovorí, že keď niekde na čínskom webe napíšu, že lampička osadená ledkou XM-L T6 dáva množstvo viditeľného svetla 1200 lumenov, tak je to podobné, ako keď si ľudia v roku 1990 húfne kupovali na Mexikoplatzi kazeťáky, lebo bolo na nich napísané 150 W. Boli spokojní, však aj tak im to hralo len v kuchyni a za tie peniaze to účel splnilo. Akurát niektorí si furt mysleli, že majú 150-watový zosilňovač.

Do prílohy dávam data sheet ledky XM-L T6. Mne z neho vychádza, že pre studené biele svetlo pri teplote 25 stupňov a maximálnom možnom prúde 3 A je to nejakých 910 lumenov (pri 700 mA je to 280 lm, čo je 100% --- pre 3000 mA je to 325%, teda 910 lm). A keď sa to strčí do nejakého púzdra za nejakú optiku, tak z tých cca 900 lm ostane koľko? 600? 700?

Ja sa takto pozerám na údaje uvádzané na čínskych weboch a weboch im podobných. Ale na druhej strane, keď je to za babku a dobre to svieti, je mi jedno, či tam napíšu 1200 alebo 7000 lumenov. Hlavne, že to svieti relatívne dobre. Však za takú cenu? Čo by sme chceli!


laco

3 odstavce,3 x pravda,3 x hura!

absolutny suhlas :handshake:
09.07.2012 - 10:59:34
00
svetelna pošta ja nevediem žiaden spor iba dávem vecom prave meno a moja duša si už 40 rokv pekne žije spokojne. Škoda 25 dolárov ja nepotrebujem nič testovať presne viem ako to svieti mal som tú možnosť.Za tu cenu kto chce fajn kupa svieti v pohode ale nie to čo uvádzaju na to stale naražam.Ty si sem prišiel obhajovať niečo čo nekorešponduje zo skutočnostou.Vieš,že zavadzanie zákaznika nie je fér.Čo z toho vyplýva je už na tebe.
Čiže keď si kupiš auto a pozeráš aj na deklarovanu spotrebu (ktorá samozrejme lieta od štýlu jazdy vodiča) tak je ti jedno či to v skutočnosti žere toľko alebo raz toľko že? Nuž tak potom je všetko v pohode a nech sa darí.
09.07.2012 - 11:13:39
00
svetelna pošta ja nevediem žiaden spor iba dávem vecom prave meno a moja duša si už 40 rokv pekne žije spokojne. Škoda 25 dolárov ja nepotrebujem nič testovať presne viem ako to svieti mal som tú možnosť.Za tu cenu kto chce fajn kupa svieti v pohode ale nie to čo uvádzaju na to stale naražam.Ty si sem prišiel obhajovať niečo čo nekorešponduje zo skutočnostou.Vieš,že zavadzanie zákaznika nie je fér.Čo z toho vyplýva je už na tebe.
Čiže keď si kupiš auto a pozeráš aj na deklarovanu spotrebu (ktorá samozrejme lieta od štýlu jazdy vodiča) tak je ti jedno či to v skutočnosti žere toľko alebo raz toľko že? Nuž tak potom je všetko v pohode a nech sa darí.


dakujem

spory su posladna vec co ma zaujima.

ja sa priznavam ze neviem presne lumeny.
ale ked naskladnim lampu s deklarovanymi max 1200 lumenmi,tak ju tak aj budem predavat.
tak to proste chodi.
ja som obchodnik a nemam kompetenciu ani vedomosti na to aby som dane hodnoty upravoval.
preto som ta vyzval....dodaj mi cislo a ponuku upravim.

vsetko co tu odznelo malo vyznam a bolo pre mna poucne a pospesne pre spravne smerovanie spominaneho eshopu.
09.07.2012 - 11:50:25
00
takze kdyz si tu lampu koupim, necham zmerit a realita bude polovina tech 1200lumen, pak v klidu muzu prohlasovat ze prodejce je lhar a podvodnik?

jinak za tu cenu fajn svetlo, ale to co si muze dovolit nalhat cinan by seriozni obchodnik delat nemel
09.07.2012 - 12:29:05
00
keyboard_arrow_up