Cyklopozitívnych 24 hodín

07.07.2012 - 08.07.2012
24-hodinovka
Poluvsie (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Výsledky, Foto
volodaj, aspoň si zistil, že máš nevhodný cipikel ;)


Máš pravdu, na tieto preteky ozaj nevhodný. Ale keď človek jazdí do roka 3-4 takéto akcie a zvyšok niečo úplne iné, tak sa mu dva moc neoplatí mať. Ale ľutujem predaj HT Haibiku, na takéto akcie bol super.

K jedlu: kurací rezeň som mal v sobotu na obed, bol ešte výborný. V nedeľu som si dal klobásku, tiež mi chutila. S občerstvovačkou som nemal najmenší problém, široký výber a veľká ochota. Chlieb s lekvárom ráno na raňajky potešil, inak som hltal hlavne melóny, syr bol tiež fajn. Jonťák ozaj moc silný v prvom kole, potom som už pil čistú vodu, tak neviem zhodnotiť.

Bicykel mi stihol umyť parťák kým som šiel posledné kolo na jeho, ja som sa už umýval v potoku, lebo v žľaboch voda nešla. Nemal som s tým najmenší problém, aspoň sa nebolo treba tlačiť.

Kemp na dobrom mieste, trať sa mi veľmi páčila nebyť toho tepla. Obsahovala všetko čo má mať zábavná trať. Rýchlej zjazdy, jeden dlhší trochu technickejší výjazd, rýchle lúky aj pekné pasáže lesom hore-dolu. A nakoniec potešil pekný singlík, ktorý ešte okorenilo blato.
11.07.2012 - 09:09:51
00
U mna spokojnost so vsetkym. Umyval som sa zasadne v potoku. Vodu vzdy doniesol niekto iny z teamu a jedno wapkovanie som este stihol :).

Jedina vyhrada su tie mini chlebove kocky na obcerstvovacke. Clovek tam potom zabil 3-4 krat viac casu ako bolo treba.

Zvlast pochvala pre baby z obcerstvovacky co ma prisli zobudit s vyvarom a makovnikom o piatej rano. Rezervujem si rovnaku posadku obcerstvovacky aj na buduci rok 8)
11.07.2012 - 10:16:18
00
Pozor, NON STOP občerstvovačka a výdaj teplej stravy je rozdiel. Čo sa týka pálenia záhy, väčšinou už každý má odskúšané čo môže pokombinovať, aby to jeho žalúdok zniesol.
Čo sa týka toho výberu na NON stop občerstvovačke konkrétne.
Mali sme: čerstvé melóny, banány, jablká, pomaranče, sušené brusnice, sušené slivky, sušený ananás, sušené hrozienka, glukopurový komprimát, bebe suché keksy, čokoládové napolitánky, makovník, orechovník, FITky tyčinky, tvrdý syr, saláma, chlieb s masťou, rožky s roztierateľným syrom, cherry paradajky, chlieb s maslom a jahodovým jamom, cukor, soľ, kurací vývar, jonťák, voda.
Čo je dôležité do budúcnosti doplniť?


Vyber bol dostatocny Alenka. Clovek co hladal nieco na doplnenie energie, tak to urcite na obcerstvovacke nasiel. Mne tam len chybal vacsi vyber zeleniny (nejake tie uhorky, papriky,...). Boli tam len paradajky, aj tie som si vsimol az v nedelu (neviem ci v sobotu boli vobec vylozene). Ale inak spica !!!
11.07.2012 - 10:28:24
00
Vyber bol dostatocny Alenka. Clovek co hladal nieco na doplnenie energie, tak to urcite na obcerstvovacke nasiel. Mne tam len chybal vacsi vyber zeleniny (nejake tie uhorky, papriky,...). Boli tam len paradajky, aj tie som si vsimol az v nedelu (neviem ci v sobotu boli vobec vylozene). Ale inak spica !!!


paprika je tazko stravitelna pre zaludok, to nejec pred ani pocas preteku!!! :tmi:
11.07.2012 - 10:53:49
00
paprika je tazko stravitelna pre zaludok, to nejec pred ani pocas preteku!!! :tmi:


Tak ani chleba s mastou clovek nestravi na pockanie. :o) Myslim si, ze clovek by mal jest to na co je zvyknuty. Dik za radu, ale zatial som s paprikou ziaden problem nemal...
A byva na kazdej 24rke v Cechach, takze az take kriticke to s jej travenim nebude...
11.07.2012 - 11:01:39
00
Tak ani chleba s mastou clovek nestravi na pockanie. :o) Myslim si, ze clovek by mal jest to na co je zvyknuty. Dik za radu, ale zatial som s paprikou ziaden problem nemal...
A byva na kazdej 24rke v Cechach, takze az take kriticke to s jej travenim nebude...


chlebik s mastou, no kto by odolal :D ale s paprikou sa to neda porovnavat, paprika je tazko stravitelna a nemas z nej takmer ziadnu energiu co sa s chlebom neda porovnat. Tak ci tak treba jest pri 24hodinovke aj take veci co zlepsia moral, ked chuti a nerobi zle tak je to OKa ;)
11.07.2012 - 12:13:51
00
milos21:
negativa asi vnima kazdy a je dobre, ked ich vytiahne na svetlo. Konstruktivna kritika moze priniest len pokrok. Ono ide o to, v akom pomere su negativa/pozitiva.
Ja som to vsetko pozoroval z ineho uhla a videl som obrovske usilie organizatorov, ktore vyvinuli pocas niekolkych dni doslova na holej luke.

Nepochopil si ma, ja vravím, že nie každý vie tie negatíva postrehnúť a vyjadriť sa k nim. Pola som pochopil tak, že on si myslí, že tu nikto nekritizuje zo strachu. Ja som skoro nič nepostrehol, ale možno to bude tým, že buď som bol na trati alebo som spal. Aj ten silný ionťák som si tiež nevšimol, keďže už 3 roky viem, že ak si nechcem dodrbať sliznicu v ústach, tak vždy na občerstvovačkach riedim pol na pol. A keďže aj viem čo je to centralizácia obehu pri stresovej záťaži a čo spôsobuje sympatikus, tak ani "chudobnejšiu" občerstvovačku nemôžem hodnotiť negatívne lebo mi plne postačovala.
11.07.2012 - 16:11:53
00
;)
11.07.2012 - 16:16:26
00
milos:
chapem :y:

Mirko:
ten záverečný zjazd po tom daždi v blate tiež nebol ideálny..

...prave ten bol idealny pre tvoju zelenu masinu ;)
11.07.2012 - 21:21:07
00
Ale nebol, hneď v úvodnom kole som ho v tom zjazde dal :lol:
11.07.2012 - 21:39:54
00
:lol:
12.07.2012 - 00:02:41
00
Tak napisem aj ja zopar postrehov kedže sa mi vsetko ulezalo v hlave. Prostredie uplne krasne, depo na tej luke bolo parada akurat som mal obavy ako by smne sa odtial dostali autami po nejakom vydatnom dazd,i kedze sa v tom svahu smykalo aj na suchej trave. Voda, teda sprchy daleko. V tej horucave by bodlo po kole male osviezenie ale nechcelo sa mi tam trepat ( uz niesom najmladsi setril som kazdy kusok energie :-) )WC boli pouzitelne. Trat ciastocne totozna s prvym rocnikom uplne parada - pekne jazdenie. Obsluha a sortiment na obcerstvovacke vyborna. Dievcata mi urobili co mi na ociach videli :-)Akurat bujon bol nejaky riedky ten mi nechutil. Jedlo kuraci rezen OK, gulas OK, bravcovy rezen nem OK. Chvalim pristup organizatorov k naprave drobnych nedostatkov ako skomolene meno alebo absencia listkov na stravu. Vyriesenie promptne aj s bonusom - dakujem. Celkovy dojem vyborny a rad pridem aj na dalsi rocnik. Pre mna je to udalost roka.
12.07.2012 - 01:05:50
00
:tmi: 8)
https://plus.google.com/u/0/photos/114540136239677419457/albums/5763784959303127473?authkey=CLLm_9CHmuC43wE
12.07.2012 - 07:05:58
00
...prave ten bol idealny pre tvoju zelenu masinu ;)

v tom blate to teda nebolo nič moc :) za sucha bez kolají by to mohla byť paráda.. a vzhladom na nájazd za posledný rok som šiel slušne povedané na istotu :lol:
12.07.2012 - 07:24:18
00
S odstupom času ešte nejaké hodnotenie trate. Musím povedať, že sa mi celkom páčila. Rýchly začiatok po lúkach, kde sa šlo pekne cez 40 km/h. Potom pekná pasáž v lesíku okolo chát a nakoniec celkom jazdivý zjazdík. Jediné šťastie, že nás obišiel v sobotu dážď, inak by bol ten záverečný zjazd pekne o hubu. Bolo super, že po prvom brode organizátori preznačili trať. Ráno som tam v tom blate pekne zapadol a 10 minút som len čistil bajk. Obchádzka po lúke by bola ďaleko lepšia aj keby tá cesta po brode bola suchá.
12.07.2012 - 07:25:13
00
keyboard_arrow_up