INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
výsledky: http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/results/709?rid=900&eventid=3
28.07.2012 - 18:59:39
00
Nezvyknem tu komentovať maratóny na ktorých som sa zúčastnil a nehľadam chyby...veď sme len ľudia... ALE...
Dnes som bol na 105ke a musím povedať ze značenie bolo fakt HROZNÉ, sám som zablúdil...možno moja chyba že sa moc riadim značením :P ..., ale zablúdil kamarát, zablúdila kopa ľudi ako som počul....Hartl vraj tiež zle odbočil a šiel by od občerstvovačky nad Lozornom dole do Lozorna keby na neho nezakričali že má odbočiť....
Občertvovačka na BK bola super, ta na Kamziku bola možno trochu zbytočná, presunul by som ju do Limbachu pred stupanie na Babu ktoré som šiel "na sucho".
A o občerstvovačke na Babe je škoda hovoriť, sory ale za "dvacku" by som čakal aspoň niečo také ako na BK, keď som videl ten stolček s asi piatimi banánmi a slečnu ktorá mi v zápetí oznámila že nemá ionťák ani vodu skoro som sa rozplakal.
Ale počkal som si "5 minút" a voda prišla...veď je to len pretek...
Nad Lozornom voda tiež nebola...
Pred rokom vraj boli tiež problémy so značením...nechcem rýpať ale ak sa organizátori chcú zbaviť nálepky "tých čo to robia pre prachy" tak by sa malo niečo zmeniť.
Jediné čo cyklisti ktorí sa prihlásia chcú je (aspoň ja to tak vidím):
1. dobre označená trať
2. kvalitné občerstvovačky s dostatkom pitia
ak toto neni...potom neni o čom

A darmo tu bude niekto rozpisovať sumy ktoré organizátor musí zo štartovného zaplatiť, napr. GreenBike Tour je pekný maratón s veľkým zázemím na Železnej a stojí skoro o polovicu menej...
28.07.2012 - 19:06:51
00
môj prvý maratón a skončil som šiesty v kategórií, a 12ty celkovo :) paráda! super! :)

..a to všetko na polorozpadnutom bajku.. :D
28.07.2012 - 19:27:17
00
Podarilo sa mi nafotiť cca. 200 jazdcov zo 42km trate- modré štartovacie čísla tesne pred občerstvovačkou na Kolibe. Ale keďže som ku*va lenivá, nechce sa mi to nikam uploadovať. Kto chce, pošlite mi číslo z tabuľky, obratom pošlem fotku ak ju mám.
28.07.2012 - 19:33:38
00
Priklanam sa k absolutne zlemu znaceniu (105), nikdy som nic horsie oznacene nesiel a ze toho uz bolo dost, co som pojazdil, o tom, ze nebola nikde voda na obcerstvovacke, to povazujem este za horsie ako zle znacenie, ved bolo 33 v lese, na co by nam bola voda, ze ano, vseho vsudy mi to hodilo o 8 kmn viac ako som mal mat, ale tak hlavne, ze tam bol vrtulnik
28.07.2012 - 20:00:19
00
tento rok veľké mínus tomuto maratónu, so značením a občerstvovačkami to ide od 10-tich k 5-tim, ostatné netreba riešiť ak toto nie je zabezpečené
28.07.2012 - 20:02:07
00
taktiež.. prišiel som na kamzik.. nebola tam kvapka vody ani iontaku..
28.07.2012 - 20:08:49
00
pri všetkej úcte
na bielom kríži nebola obyčajná voda H2O,
za to totálne opytý potetovaný chlapík ponúkal tatranky
28.07.2012 - 20:23:17
00
simecek: o akom čase približne? keď som tam bol ja, tak tam voda bola. (ponúkali mi ju)
28.07.2012 - 20:34:26
00
no kamarát mi hovoril,že na kríži okolo druhej poobede už nebolo čo piť a vraj dosť vysušených bajkerov zamierilo do včelína...
inak pred piatou som v stúpaní smer pajštún dával protikŕčové tabletky nejakému nešťastníkovi ktrý bol už teda v pekných sračkách.Ja neviem načo bola tá zdravotná pomoc pod pajštúnom keď ja som takto neskoro stretol ešte dosť cyklistov ktorí išli smerom hore peši a mali teda dosť veľké problémy...poslal som tú štvorkolku smerom hore a jedného aj zviezli.

inak gratulujem opäť našim super eliťákom za skvelé víťazstvá...


Naposledy upravil triki dňa 28.07.2012 - 22:05:05, celkovo upravené 1 krát.

28.07.2012 - 20:38:13
00
pri všetkej úcte
na bielom kríži nebola obyčajná voda H2O,
za to totálne opytý potetovaný chlapík ponúkal tatranky



ten bol ozraty uz 10:30 :D
28.07.2012 - 20:45:48
00
no lol to bol teda maraton
ale aspon ste si mohli nastudovat poriadne trasu, ked uz ste to isli (aspon ti co su z okolia MK)
ja nie som nijaky velky bajker, ale aj tak viem naspamat trasu tej 105
28.07.2012 - 21:15:44
00
Uhh, slapalo sa celkom fajne, hoc teplo bolo aj v lese riadne. Este ze som naplnil camel doplna, pretoze by ma rozladilo, ked by mi nedostalo vody na Kamziku a stihol som ju iba tesne na BK. Regulovcici veru mohli stat aj castejsie - vyhlo by sa zlemu znaceniu ... ved regulovcika ziadnu 'dobrak' nepremiestni. Mozno trosku organizacne ubrat na sterte/cieli a venovat to trati - znaceniu, obcerstvovackam >>> a bolo by to fajn. Lebo takto to trosku pokulhavalo. Avsak v kazdom pripade fajn zajazdenie a gulyas s radlerom v cieli :-)
28.07.2012 - 21:31:09
00
Katastrofalne znacenie a tie obcerstvovacky, k tomu sa neoplati ani vyjadrovat. Budem silno premyslat, ci o rok pridem.
Mili organizatori, ***** vam vas vrtulnik a 10 metrovu obrazovku, ked nie je zabezpecene to najzakladnejsie. Tu ste nadherne ukazali, ze pretekari su pre vas az na poslednom mieste.
28.07.2012 - 21:34:30
00
to iron.hide: trasu som si pozrel. A karpaty poznam. Ale jednoducho si nezapamatas vsetky odbocky na dlhej trase. Ja som zle odbocil 3x, co sa mi este nikde nestalo. 1x som presiel odbocku z cervenej pri mariinom prameni. cca 30 metrov a po mne dalsich par bikerov. Nastastie ma napadlo, ze tam mala byt odbocka a obzrel som sa.
Druhy krat zase na zjazde z cervenej znacky pred Kozim chrbatom (tiez cca 50 metrov). Potom sme viaceri stali na tom objazde hrebena a rozmyslali, ci sme uz nezisli z trasy, lebo dlhsi cas neboli ziadne faborky. A posledny bol ten zjazd nad Lozornom. Tam sa niekde odbocovalo ale odbocku som prehliadol. A boli tam dve skupiny bikerov, spolu tak 15 ludi. Viaceri slapali naspat do kopca, ja s dalsimi som zbehol dole, lebo som uz bol z toho znacenia trochu dost nastvany.

A pritom stacilo trochu vapna a kriz na ceste. Ked idem rychlo sledujem stopu a nie nieco rozvedane po kandelabroch.

A k vode fakt nemam slov. V takom teple fakt nepotrbujem jontak, ktory ma zasoli ale potrebujem vodu na chladenie. Ja som na to narazil v Lozorne.

Toto je hadam najdrahsi maraton na slovensku. Znacenie a obcerstvovacky. Chcem toho vela ?
28.07.2012 - 21:38:22
00
keyboard_arrow_up