Chcem sa spýtat či sa môžu opotrebovat pružiny na spd pedáloch alebo nejak nastavit. Kufre na tretrách mám nové a na pedáloch mám zatiahnuté uplne do plusu cize, tvrdost mam maximálnu aká je možna a stalo sa mi už že ako som skočil normálne sa mi noha z pedálu vypla no nastastie som to ustál.
30.07.2012 - 19:32:55
00
samozrejme, pruzina moze "povolit". ale nemyslim si zeby k tomu doslo pocas zivotnosti pedalov. zalezi aj na znacke.
problem bude asi niekde inde. ak sa ti noha vypla pocas skoku, tak to treba riesit. skusil si "sedliacku metodu" - zasrubovat max do minusu, skusit, a opat do plusu?
30.07.2012 - 20:04:56
00
samozrejme, pruzina moze "povolit". ale nemyslim si zeby k tomu doslo pocas zivotnosti pedalov. zalezi aj na znacke.
problem bude asi niekde inde. ak sa ti noha vypla pocas skoku, tak to treba riesit. skusil si "sedliacku metodu" - zasrubovat max do minusu, skusit, a opat do plusu?

skúšal som aj to mám shimano tu vyssiu radu a pedále majú cca 6 rokov a 17tis km. Proste mi tie pedale nedrzia nohu pri najsilnejšom zatiahnutí. Je pravda ze som sa o ne nijak nestaral mozno tam bol problem. Ale tak uz maju aj svoj vek a tak asi kupim nové. Ja len keby nahodou niekto vedel v com je problem
30.07.2012 - 22:30:12
00
keyboard_arrow_up