INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Čo chcete od Blavákov ktorý chcú na vás len zarobiť a vyžmýkať Vás až do špiku.Arogancia zapadoslovákov nemá hraníc.Trebalo ísť do Málinca.

Alfireto... prosim... toto nie...
images1.wikia.nocookie.net
30.07.2012 - 22:27:10
00
Čo chcete od Blavákov ktorý chcú na vás len zarobiť a vyžmýkať Vás až do špiku.Arogancia zapadoslovákov nemá hraníc.

toto ma vzdy fascinovalo...ja by som sa nikdy v zivote nevedel takto verejne vyjadrit o napr. vychodoslovakoch...ale o "blavakoch" toho clovek najde na kila...(a ze tej arogancie na vychodnom Slovensku zazivam kazdy tyzden neurekom...bohuzial rovnako ako kdekolvek inde na Slovensku...)
30.07.2012 - 22:46:23
00
mozem sa spytat jednu vec - vedeli aspon ludia z okolia MK, ze v lese su aj pramene? minimalne ma napada ten na zelenej znacke nad Predpadlym, tam je pitna voda a viedla tade 76 a 105;
celkovo je mi luto pretekarov a dufam ze toto fiasko neupadne do zabudnutia
30.07.2012 - 22:48:29
00
toto ma vzdy fascinovalo...ja by som sa nikdy v zivote nevedel takto verejne vyjadrit o napr. vychodoslovakoch...ale o "blavakoch" toho clovek najde na kila...(a ze tej arogancie na vychodnom Slovensku zazivam kazdy tyzden neurekom...bohuzial rovnako ako kdekolvek inde na Slovensku...)

chlapy, neberte to tak vážne, myslím, že autor to sám tak nemyslel, ako sa mu to podarilo napísať
30.07.2012 - 22:54:49
00
autor je potom asi analfabet z východu keď nevie čo napíše...
btw:blavákmi,alebo paštekármi nazývame všetkých privandrovalcov ktorí v piatok poobede odchádzajú z bratislavy domov...
30.07.2012 - 22:58:05
00
Vychodňare neprepichiju pneumatyky v Blave na autách s vychodoslovenskými ŠPZ !
30.07.2012 - 23:12:27
00
Čo chcete od Blavákov ktorý chcú na vás len zarobiť a vyžmýkať Vás až do špiku.Arogancia zapadoslovákov nemá hraníc.Trebalo ísť do Málinca. Vľúdní ľudia , vody čo hrdlo ráči , ochota na občerstvovačkách perfektná , a hlavne bohatá aj za málo peňazí sa dá robiť perfektný maratón ,ak sa robí z lásky, nie pre biznis.


Vychodňare neprepichiju pneumatyky v Blave na autách s vychodoslovenskými ŠPZ !

Prílohy:

Bitch-Please.png
Bitch-Please.png 104.51 KiB thumb_up0thumb_down

30.07.2012 - 23:13:15
00
alfireto si od Prešova. Prečítaj si pozorne diskusiu k minuloročnému maratónu v Prešove. Boli tam nemalé púsery, ale nik (ani z "blavákov") si nedovolil nadávať na samotný maratón, nieto ešte zovšeobecňovať.
Toto je bikové fórum a keď máš národnostné alebo teritoriálne alebo iné problémy, tak si ich choď riešiť inam
30.07.2012 - 23:31:52
00
Asi tak, ako sa hovorí, alfireto si zabil :-D
30.07.2012 - 23:40:31
00
:tmi: vazeny.toto tu naozaj nemusite riesit.dakujem. takze,nebolo vsetko tip top. ale zalobu? treba trosku schladit emocie. :rock: alfireto. aj v ba a aj v ke je plno dickov. takze chill out.
edit... nie v ba a v ke ale na celom svk. btw,na presovcanov mam svoj nazor.cestvnimkam.
31.07.2012 - 00:21:25
00
mozem sa spytat jednu vec - vedeli aspon ludia z okolia MK, ze v lese su aj pramene? minimalne ma napada ten na zelenej znacke nad Predpadlym, tam je pitna voda a viedla tade 76 a 105;
celkovo je mi luto pretekarov a dufam ze toto fiasko neupadne do zabudnutia


Jeden je aj pri ceste do Limbachu,myslím že sa volá Tomášov prameň.
cca 3 km od Limbachu (alebo pred z pohľadu maratónu)
31.07.2012 - 01:17:10
00
A jeden pramen je uprostred toho stupania na Kamzik . Ale predpokladam , ze tam nikoho nenapadlo , ze hore vody nieto :)
31.07.2012 - 06:23:38
00
Inak teraz ma napadla jedna vec z historie.
Pred 2 rokmi na Greenbiku bol pekny vypek, organizator mal tusaka a umiestnil este jednu dodatocnu obcerstvovacku s vodou a bananmi na zaciatku stupania do Medvedieho udolia. Pomohlo to vtedy bohovsky a na zaklade kladnych ohlasov, tam tu obcerstvovacku (uz bohatsiu) ponechali aj v nasledujucom rocniku.
To len na ukazku, ako to asi ma s organizaciou a zabezpecenim na trati fungovat, ked to robia bikeri pre bikerov.

A k tym pramenom: v zapale pretekania ti ani nahodou nenapadne nacapovat si vody v studnicke. To mi ver.
Citam aj celu diskusiu na stranke organizatora a je mi na zaplakanie. Utahovanie si moderatora zo zahranicnych ucastnikov, panov v rokoch, sexisticke narazky na pubertacky...vedel som ze ma Pindo primitivny "humor", ale veril som, ze suteren este nedosiahol. Zda sa, ze uz ano. Zlaty Roman Barenyi.
A zaraza ma jedna vec. To ticho zo strany organizatorov. Ziadna reakcia, vyhlasenie, nic. Asi si myslia, ze to vyhnije. Ani si neuvedomuju, ze touto pasivitou skodia v prvom rade sebe. :doh:


Naposledy upravil romanx dňa 31.07.2012 - 09:32:23, celkovo upravené 2 krát.

31.07.2012 - 08:20:12
00
Ja osobne som s vodou na obcerstv. nemal problem, ale pocul som od znameho ktory prisiel na 42km trati za mnou, ze na druhej obcerstvovacke nemali vodu. Keby som ja vystihol, ze by pre mna na obc. nemali vodu, tak by som velmi zle dopadol.. Stazoval sa aj na to, ze nemali nic na jedenie.. Znacenie veru trosku pobiednejsie, ale ziadna katastrofa.. Raz som zle odbocil (nevsimol som si faborku - dik chalanovi co siel za mnou a zakrical mi, ze sa mam vratit), nakolko som nemal sosovky a dost zle sa mi slo cez tmavsie useky.

Co ale nasralo mna, kedze mam aj deti, ktore mi startovali v nedelu na cyklomaratoniku, boli sme aj na vyhlaseni vysledkov a tombole. Ta slecna co "losovala" detsku tombolu nam pekne liezla na nervy! Kto to videl, tak vie o com hovorim a da mi isto za pravdu. Pozerat si na drzovku na podiu pred davom vsetkych ludi v priamom prenose zlosovacie ciselka, vyberat, preberat, znova vkladat spat a vytahovat dalsie, sak to bolo az smiesne! Ak to ale nahodou nerobila umyselne, tak potom musela byt s nervami pekne na krajicku..
31.07.2012 - 08:35:27
00
...a umiestnil este jednu dodatocnu obcerstvovacku s vodou a bananmi na zaciatku stupania do Medvedieho udolia. Pomohlo to vtedy bohovsky

jaaaaj ta obcerstvovacka mi vtedy zachranila zivot (resp. anderovi), pretoze v zjazde z Baby som stratil flasu a zacali sme si poziciavat jednu ktoru mal Ander (a ktoru som mu nasledne znarodnil :) )...cize tato voda "navyse" bola uplne skvela...

A zaraza ma jedna vec. To ticho zo strany organizatorov. Ziadna reakcia, vyhlasenie, nic. Asi si myslia, ze to vyhnije. Ani si neuvedomuju, ze touto pasivitou skodia v prvom rade sebe. :doh:

minuly rok im tiez trvalo cca 4 dni kym sa vyjadrili k chybajucemu regulovcikovi v Borinke...takze mozno si len davaju nacas...
31.07.2012 - 09:03:42
00
keyboard_arrow_up