INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
na zle sa :o: zabudne


Ano .. opakuje sa to iste takto napr. kazde volby .. problemy sa maju riesit, nie zabudat na ne a dufat, ze to bude nabuduce lepsie. Pripadne povedat, sak my do toho nevidime, tak co /ako tmax/. Prepac, ze som reagoval na Teba, ale nahrala si mi :lol:
02.08.2012 - 12:01:10
00
SS nie je "moja" firma to po prve a po druhe ten moj prispevok nijako neurazal, neobvinoval, nekritizoval ziadnu osobu a ani Tvoju firmu Maraton. V podstate to islo cele mimo podujatia ale nehnevaj sa ked prispievatel tohoto fora napise, ze SS "doj***va" mieco s cim nemame nic spolocne tak je vysvetlenie na mieste. Nikdy som nemala nic proti ani som si nemyslela nic negativne a zle o stupavskom maratone ani o nikom z ludi co to robia tak tu zo mna prosim ta nerob nejakeho zaskodnika co utoci na vas maraton resp. na tvoju osobu. Dakujem.


OK
02.08.2012 - 12:15:47
00
tiez mi to prebehlo myslov ten tmaxov napad pojazdit v noci a spojit prijemne z uzitocnym. aj ked mne preteky nic nevravia na taketo nieco mozete aj so mnou pocitat. ;)
02.08.2012 - 12:17:15
00
Zaujímavé. Len škoda, že pre nás, ktorí nevidíme do čachrov-machrov na všetkých stranách, sú to všetko len "tvrdenia". Ako tu už odznelo, bez dôkazov dnes nič nefunguje... (občerstvenie a značenie dôkazom bolo, zvyšok je mimo obzory pretekárov)

Chcel som však napísať iné. Ak povinnosti pri nasledujúcom ročníku dovolia a náhodou sa nerozhodnem pretekať, hlásim sa na nočnú jazdu po trati - stráženie.

PS: Ututlávať problémy ("veď to možno zvládneme...") je zlé a nevypláca sa to. To ste už zistili. Snáď si z toho vezmete ponaučenie do budúcna, ak by sa náhodou ešte niečo stalo, čo vám neprajem. Väčšina ľudí sa snaží maskovať prúsery, či už rozbitú vázu alebo niečo väčších rozmerov. Je to bežné, bohužiaľ.


Mas absolutnu pravdu. Neslo o tutlanie ale o nespravne rozhodnutie a neskusenost. Nikdy sme nieco podobne nezazili.
02.08.2012 - 12:20:42
00
tiez mi to prebehlo myslov ten tmaxov napad pojazdit v noci a spojit prijemne z uzitocnym. aj ked mne preteky nic nevravia na taketo nieco mozete aj so mnou pocitat. ;)


Budeme ta pred akciou kontaktovat... Nocne hliadky na bajku by bolo vhodne riesenie.
02.08.2012 - 12:23:43
00
Ano .. opakuje sa to iste takto napr. kazde volby .. problemy sa maju riesit, nie zabudat na ne a dufat, ze to bude nabuduce lepsie. Pripadne povedat, sak my do toho nevidime, tak co /ako tmax/. Prepac, ze som reagoval na Teba, ale nahrala si mi :lol:


V pohode, ale myslene to bolo tak, ze my ako bezni bikeri mame zabudnut na to zle, a organizatorom ostava len do buducna sa podobnemu vyvarovat, a ked to minule roky bolo v pohode co sa tyka obcerstvovaciek, bude aj na buduce.... oznacovanie a preznacovanie, to by sme my ako ludia a "ti ostatni" museli vstpupit do seba preco to robia, a ci im to prinasa skutocne take neskutocne potesenie....asi neprisli este na to, ze potesenie prinasaju ine ako veci ako prave preznacovanie trate, ci kradnutie znacenia....Hold kazdy ma nejaku svoju uchylku :nod:
02.08.2012 - 12:35:54
00
tiez sa rad pridam do tej nocnej hliadky

Prílohy:

night_watch_2004.jpg
night_watch_2004.jpg 322.82 KiB thumb_up0thumb_down

02.08.2012 - 13:35:02
00
tiez sa rad pridam do tej nocnej hliadky

Práve čítam knihu :lol:
02.08.2012 - 13:39:34
00
prazdne obcerstovacky su velmi velky pruser, myslim, ze organizatori precitia dostatocne aky az velky. chapem vsetkych. uplne prazdnu obcerstvovacku v druhej polovici dlhej trate, navyse s blbymi komentarmi, som sam zazil na maratone v slovenskom raji a nikto ma tam uz nedostane. ozrateho regulovcika, ktory ma poslal do navyse kola som zazil v Partizanskom. chybajuce faborky su skoro na kazdom maratone. ok. ale ZNICENE ZNACENIE NA NIEKOLKYCH KILOMETROCH, MAILY NA PARTNEROV MARATONU (podpisane), ZAUJATY PRIBLBLY KOMENTAR SPRAVCU MESTSKEHO MAJETKU - to registrujem len pri Stupave 2012. baviacim sa prajem prijemnu zabavu. mna to napriklad nebavi vobec - vo vsetkych vyznamoch slova bavit.
02.08.2012 - 13:41:01
00
tiez sa rad pridam do tej nocnej hliadky

Vdaka
02.08.2012 - 13:44:31
00
...akurát,že koľkí z vás sú tak vyzbrojení ako na tom obrázku. :rofl: V prvom rade si treba uvedomiť,že je viac ako isté,že v tom nočnom lese dojde aj na konflikt a som velice zvedavý kto z vás má na to reálne aj odvahu sa do niečoho s niekým možno ozbrojeným ,(ak to bude naozaj polovnícka lúza),sa aj pustiť.
Polovníci su dnes legálna a zákonom chránená mafia,v lese možu všetko a sem tam aj po sebe strieľajú,pravidelne pytlačia...
Kuťka nehovorí pravdu,že sukromník môže rozdrbať les lktéčkom a nechať to tak.To vôbec nie je pravda,všetky cesty musia dať do pôvodného stavu.Takáto anarchia zas v lesoch nefunguje.Ťažba dreva v lese je presne popísaná ako sa musí vykonávať.To,že na to každý drbe a sa to nekontroluje je druhá vec.To,že ML sú totálne zničené po ťažbe je jeho vizitka.,žiadna ťažba nemože vyzerať ako po páde meteoritu.


Naposledy upravil triki dňa 02.08.2012 - 13:54:00, celkovo upravené 2 krát.

02.08.2012 - 13:45:43
00
triki ale no :) nestras nas :D ved polovnici sa staraju o zvieratka.
02.08.2012 - 13:49:19
00
...ale ja ťa vôbec nestraším,len vy si to predstavujete ako v knihe o troch pátračoch.
ja polovníkov dobre poznám,je tam strašne veľa bývalých fízlov a pod.prominentov.neťahal by som sa s nimi za prsty,jedine,že by ste mali nejakého zo sebou.
02.08.2012 - 13:56:15
00
triki :y:
02.08.2012 - 14:03:10
00
Konečne nejaká téma, kde triki hovorí k veci. :rofl: ...len podpichujem.
02.08.2012 - 14:05:40
00
keyboard_arrow_up