INTERSPORT Stupava trophy

28.07.2012 - 29.07.2012
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Reportáže, Foto, Výsledky
Zúčastnených bikerov (49)
_pali_66peter76tottiaJoNander13andyapoandywoodarmourBahnobonfobukoCraObsdakeyrasDomestikhirwilsiron.hidejamminjasopetoJohny1331kajus3KaskajaKefrinkenttaurKockakochhyluslMamutkomiloš.h636motiiMSHnomadoborpeter75PeterWPeto02Pulinorado.tilandysano.tSenorexp2000silvo824simon97sinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911xemanpetzuzu3011
Tieto šípky tam boli aj na pretekoch? Ja som si ich nevšimol :) Ale zrejme moja chyba.
06.08.2012 - 10:50:36
00
Ja som si ich nevšimol :)


nooo takych nas tu bude asi viac :$
ja som pre zmenu sledoval pred sebou pozadie nejakej bikerky z Kosic :angel:

tu fotecku som urobil az vecer ked som sa vracal zo Stupavy cez MH po modrej na BK...
06.08.2012 - 11:01:06
00
Pridávam sem linku, ktorú dal root do vlákna Horal a Horal Tour.
Myslím si, že je to zaujímavé a poučné čítanie pre "frflajúcich" účastníkov a aj pre (podľa mňa prehnane reagujúcich) usporiadateľov.
Ako vidno podobné problémy sú všade.
http://www.maniacpedals.cz/clenove/myslivec/



super, stoji to za to precitat to do konca... :nod:

Tieto šípky tam boli aj na pretekoch? Ja som si ich nevšimol :) Ale zrejme moja chyba.


ani ja.... hm.... a v sobotu pod BK sme nevideli ani jednu faborku ani nic.....toto sa mi nezda, ze by to bolo teraz z vikendu fotene, ze by to stale este nebolo odznacene.... :?:
06.08.2012 - 11:11:54
00
.....toto sa mi nezda, ze by to bolo teraz z vikendu fotene, ze by to stale este nebolo odznacene.... :?:


ani nikde nebolo spomenute ze to bolo teraz fotene... takze dobre sa ti zda...
v ten den po preteku to bolo fotene...

podla mna romanx myslel prave to miesto...teda este nizsie po modrej... tam to bolo aj tyzden po pretekoch... a podla vsetkeho este stale je...
06.08.2012 - 11:27:40
00
a.. tam to bolo aj tyzden po pretekoch... a podla vsetkeho este stale je...



Podľa mňa si záškodníci vstúpili do svedomia a faborky vracajú späť :D
06.08.2012 - 11:36:59
00
Značenie komplet odstránené nie je, ak neúradovali "neprajníci". Tým však nechcem kritizovať, len reagujem na buka. :-)

Tmax moze byt ze su tam este take useky... vcera sme s Deom napriklad zistili, ze odznacena a upratana este nebola cast z dlhej - modra znacka z Baby do Perneka. Sak na Babe sme sa tusim aj videli.. :)
Ak to tu nejaky organizator cita, tak snad uz by sa aj patrilo dat to prec... nech zase nie je zamienka na dalsie utoky.
inak nasiel som na tom useku aj cislo borca z dlhej, ak by sa tu nahodou nasiel majitel nech sa mi ohlasi, viem ze vela ludi to zbiera ako suvenir.. inak ho vyhodim.. ;)

Prílohy:

cislo.jpg
cislo.jpg 510.75 KiB thumb_up0thumb_down

06.08.2012 - 11:37:27
00
buko: hehe, tak to ste boli vy na Babe :-)
A boli nejake faborky pri zjazde z BK po modrej, po krizovatku so zltou. Neupozornujem, len reagujem na otazku kde boli.
06.08.2012 - 11:40:42
00
majitel nech sa mi ohlasi, viem ze vela ludi to zbiera ako suvenir.. inak ho vyhodim.. ;)


majitelovi asi nechyba...

Prílohy:

Snímka.JPG
Snímka.JPG 18.86 KiB thumb_up0thumb_down

06.08.2012 - 12:05:43
00
Bolo by asi vhodné fotografa nebikera upozorniť na to, že sú podstatne zaujímavejšie úseky na trati ako cieľ a stúpanie, nehovoriac o tom, že fotka ako tlačím ma fakt nezaujíma...

To bolo prve co som mu povedal. Ze si nevybral najlepsie miesto, ze tu vsetci tlacia. Odpovedou mi bolo, ze vsetci nie a ze aspon stiha fotit.
06.08.2012 - 12:20:04
00
"aspon stiha fotit" tak to bol iny pan fotograf :lol:
06.08.2012 - 12:23:48
00
Ja som si na 42-ke nevsimol ziadny problem so znacenim. Maraton som si uzil, bol super, konecne za sucha, bez blata. Na BK som dostal melon, sice len slaba nahrada za vodu, ale vidno, ze sa organizator snazil, ako mohol a my pocas preteku sme necitili ziadne "negativne energie". Dojazd do ciela perfektny, jedlo tiez, na nic sa nemuseli stat hodinove rady. Uz sa mi stalo na inych maratonoch, ze som stal hodinu na wapku a to su chyby organizacie, ktore sa daju vytknut. Tu boli priam ukazkovo zvladnute. Pindo mi tiez vobec nevadil, ja mam jeho humor rad. Ale predsa vytknem jednu vec, ktora by sa mohla poriesit do buduceho roku, na ktory ak bude dobre pocasie, tiez urcite rad pridem a vsetci moji kamarati, ktori tu boli, tiez. Na maratony velka vacsina bikerov ide autom. Velka vacsina sme chlapi. Velka vacsina z nas lubi pivo. Velka vacsina sme si v cieli dopriavali nealko pivo. A to uz cca o 15:00 nebolo mozne zohnat ani v jednom stanku. A pit kadejake hnusne koly alebo podobne napoje, to sa neda... Myslim, ze by bolo vhodne, aby nealko pivo bolo capovane a bolo ho naozaj more. Urcite by slo na dracku.



Urcite nealko pivko v maratonskej dedinke posilnime. To je uplne, ale uplne najmansia starost...
06.08.2012 - 14:29:18
00
Palino99 neviem sa ti dovolať
Milan
06.08.2012 - 14:33:16
00
Na dnesnom vyjazde sme ciastocne kopirovali trasu dlhej trate Stupavskeho maratonu. Podla toho co som videl tak trat komplet ocistena ani jedna faborka, ani jeden obal na zemi.
Good job :y:
Inak v lese v porovnani s rozpalenym mestom perfektna klima hotovy balzam pre pluca odporucam :)


Komplet odznacenie bolo total uz vo stvrtok, den pred terinom a presne podla planu.
Ak sa neskor nahodou este objavy nejake nove akoze nase znacenie, tak to bude potom od ineho organizatora ineho Stupavskeho maratonu :-(
06.08.2012 - 14:34:05
00
K tomu vyhlaseniu a ospravedlneniu na webe, nemuselo to byt take stresove, keby sa to urobilo rovno po skonceni maratonu ale pred povedzme tombolou alebo vyhodnotenim vysledkov, myslim si ze ludia-bikery si to tam zasluzili, lenze na slovensku to nie je zvykom, takze sa je este co ucit.
Daniel



Hej Daniel, v tom mas pravdu ako som uz vyssie na tuto temu pisal. Urobili sme chybu. Poucili sme sa z toho.
06.08.2012 - 14:36:26
00
ze by tam este stale z tohto nieco ostalo?



Vlajka, kt. je na fotke bola ostranena este minuly pondelok 30.7. Ta fotka je z pretekov alebo z nedele, pripadne pondelka 30.7. do obeda.

Taktiez znacenie modra - BK islo kompletne dole


Naposledy upravil Pavol.Grujbar dňa 06.08.2012 - 14:50:16, celkovo upravené 1 krát.

06.08.2012 - 14:43:09
00
keyboard_arrow_up