Už som myslel, že tento rok rekord nebude, ale...5 Magúr za týždeň :)

co je to za rekord ked si to dal opat znova, znova a znova ...??? Ani neviem ci sa ti mam vysmiat alebo plakat od ubohosti!!! :fubar: Nic v zlom, ale je to uz otravne donekonecna citat o MAGURe (ja sem tiez nepisem ze som bol "125 x" na Vendeline, Sutku, Plesine, Rovni, Baske, Velke luky, 4Chotaroch, Remate, Sklennom, Velkej Fatre, sedla pod Magurou "Martinuxovom sedla" ... alebo ze som siel "125 x" z Tren. Teplic do Bojnic cez sedlo Cierneho vrchu ...). Uz konecne pochop, ze ak jazdis neaku trasu casto ( velmi casto, furt do nekonecna ), tak straca punc vynimocnosti. Ak nemam cim pozitivnym prispiet alebo prinies uzitocne info o neakej trase ( pre uzivatelov ) tohto fora, tak sem radsej nepisem nic.
05.08.2012 - 22:22:35
00
Tak toto sa mi zda prilis tvrde. Niekto chodi na dovolenku stale to iste miesto,lebo sa tam citi ako doma, niekto vzdy na ine, aby spoznal nove. To plati aj tu. Aj ked sa asi osobne s Martinuxom nepoznam, predpokladam, ze to bolo pisane s pocitom vlastnej radosti a uspokojenia s prekonanim svojich hranic. A ze ma pisatel kamaratov, ktorych to zaujima, vidno z inych reakcii. Aj pre mna ta informacia bola uzitocna. Ak sa budem niekedy chystat na Maguru (aj ked som tam uz parkrat bol), budem sa mat koho na trasu opytat, to mozno plati aj pre inych bikerov. A po tej technickej stranke porovnavat Sutko, Sklenne atd s Magurou o 500 m vyssou tiez nevyznelo dobre.
05.08.2012 - 23:21:13
00
co je to za rekord ked si to dal opat znova, znova a znova ...??? Ani neviem ci sa ti mam vysmiat alebo plakat od ubohosti!!! :fubar: Nic v zlom, ale je to uz otravne donekonecna citat o MAGURe (ja sem tiez nepisem ze som bol "125 x" na Vendeline, Sutku, Plesine, Rovni, Baske, Velke luky, 4Chotaroch, Remate, Sklennom, Velkej Fatre, sedla pod Magurou "Martinuxovom sedla" ... alebo ze som siel "125 x" z Tren. Teplic do Bojnic cez sedlo Cierneho vrchu ...). Uz konecne pochop, ze ak jazdis neaku trasu casto ( velmi casto, furt do nekonecna ), tak straca punc vynimocnosti. Ak nemam cim pozitivnym prispiet alebo prinies uzitocne info o neakej trase ( pre uzivatelov ) tohto fora, tak sem radsej nepisem nic.

Edo zle si sa vyspal, či?
Len sa snažím zlepšovať ako ty pri Rakytove, keď ten úsek prejdeš každý rok o trochu viac v sedle, toť vše.
Hmm ale ok, už viac nebudem písať o Magure aby ťa to zbytočne neiritovalo.
Ale ako pozerám bikovanie v TN, tam máš tiež jedného komika aby si mal do koho rýpať :D
05.08.2012 - 23:43:51
00
Tak toto sa mi zda prilis tvrde. Niekto chodi na dovolenku stale to iste miesto,lebo sa tam citi ako doma, niekto vzdy na ine, aby spoznal nove. To plati aj tu. Aj ked sa asi osobne s Martinuxom nepoznam, predpokladam, ze to bolo pisane s pocitom vlastnej radosti a uspokojenia s prekonanim svojich hranic. A ze ma pisatel kamaratov, ktorych to zaujima, vidno z inych reakcii. Aj pre mna ta informacia bola uzitocna. Ak sa budem niekedy chystat na Maguru (aj ked som tam uz parkrat bol), budem sa mat koho na trasu opytat, to mozno plati aj pre inych bikerov. A po tej technickej stranke porovnavat Sutko, Sklenne atd s Magurou o 500 m vyssou tiez nevyznelo dobre.

preco by to malo byt tvrde, krute??? Ja neporovnavam narocnost Sutka a Magury(cesta z Magury smerom na Pansky haj a razcestie pod Plesinou sa ide takmer stale po sirokej zvaznici 99,9% ) ale pocet prejdeni danym bodom. Ak prejdem niekade 52 kraz za rok tak viem naspamat kde je ktory kamen a kde mam ako natocit volant tak je naivne tvrdit ze ide o technicky narocnu trasu. Nehovoriac o istej situacii (priamo na hrebeni cervenej TZ), kde Martinux prechadza 52 krat rocne a opyt sa kde sme :rofl: :rofl: :rofl: Este otazka: V com bolo pre teba prinosne a uzitocne info, ze bol Martinux tento tyzden 5x na Magure???


Naposledy upravil kocnere dňa 06.08.2012 - 00:53:36, celkovo upravené 3 krát.

05.08.2012 - 23:58:59
00
Edo zle si sa vyspal, či?
Len sa snažím zlepšovať ako ty pri Rakytove, keď ten úsek prejdeš každý rok o trochu viac v sedle, toť vše.
Hmm ale ok, už viac nebudem písať o Magure aby ťa to zbytočne neiritovalo.
Ale ako pozerám bikovanie v TN, tam máš tiež jedného komika aby si mal do koho rýpať :D

Ale ja to tu stale nevesiam a neustale to tu nezaplnam spamom. Divo je tema sam o sebe THE END
06.08.2012 - 00:18:49
00
Nenazval by som to spamom.. je to proste fórum o cyklistike a nikde nie je napísané, že sem človek nemôže prispieť, ak sa to čo i len trochu týka bikovania v regióne!! Myslím si, že je to solídny výkon a je každého vec, kto čo jazdí ;) Ak ťa to tak irituje, tak to proste nečítaj a ignoruj.. finito!
06.08.2012 - 00:53:33
00
Este raz a slusne by som sa chcel vyjadrit k poslednym prispevkom. Podla mojho nazoru toto forum nebolo zalozene na riesenie puncu vynimocnosti ale skor na vzajomne informovanie o cestach a necestach vhodnych na bike a hlavne o ludoch, ktorych na nich mozme stretnut. Ak ma niekto radost z toho, ze ide na nejaku trasu aj dvakrat za den, nikto nema pravo mu to brat a ak sa mu nepacia jeho prispevky -spamy, nemusi ich v ramci demokracie citat a moze si zalozit vlastne foruma citat si ho sam. Toto nie je pracovna platforma, ktoru schvaluje generalny riaditel. Dufam, ze Martinux a dalsi prispievatelia budu mat dostatok asertivity, aby sa nedali odradit a pisali dalej. A najma kazda avizovana akcia s dodatkom vstup volny bude prinosom a tiez info po jej skonceni o jej zjazdnosti a smerovani niekomu pomoze.
06.08.2012 - 01:08:40
00
Od Kocnere:Este otazka: V com bolo pre teba prinosne a uzitocne info, ze bol Martinux tento tyzden 5x na Magure???
Tak na toto som uz odpovedal:Aj pre mna ta informacia bola uzitocna. Ak sa budem niekedy chystat na Maguru (aj ked som tam uz parkrat bol), budem sa mat koho na trasu opytat, to mozno plati aj pre inych bikerov. A prinosom pre mna to bolo aj v tom, ze ak tam niekto isiel za tyzden 5 krat, tak mi vychadza, ze to nie je narocna trasa a ja tam pojdem 6 krat. :) :muscle:
A doplnim :Ako sam hovoris, Martinux tam pozna kazdy kamen a strom. Asi ako miestny znalec moze byt niekomu uzitocny. Mozno horskej sluzbe, ked tam pojde hladat nejakeho dolamaneho bikera, mozno cestovnej kancelarii, ktora raz bude organizovat v nasej oblasti cyklovylety pre cudzincov a bude potrebovat sprievodcu alebo niekomu, kto tam bude robit cyklomaraton. Utopia? Mozno iba zatial.
V kazdom pripade, citat Martinuxove pripevky v tomto dobrovolnom fore nikto nie je povinny a prikazovat mu, kde ma jazdit a kolkokrat a dovolovat, ci moze o tom napisat, nikto nie je opravneny.
Hor sa do dalsieho spolocneho cyklistikovania :beer:
06.08.2012 - 01:54:28
00
Edo, včera sme sa míňali pri Vendelíne...ja som funel smerom nahor a ty si dole prefrndžal :-)))aspoň myslím, že si to bol ty...myslel som, že to bude v lese suchšie, ale opak bol pravdou...dneska ma čaká umývanie :-)
06.08.2012 - 10:14:46
00
Ano, moze byt. Ja som naopak ocakaval podstatne viac blata ako bolo. Siel som 90% po strkovych zvazniciach takze pohoda. Najviac blato bolo medzi Vendelinom a Sutkom.
06.08.2012 - 10:22:49
00
Napodobne ako edo blata bolo relativne malo, a jedine ku koncu zjazdu medzi sutkom a vendelinom. Dneska sa uz bude zas prasit, kedze prazi ako dive od rana :-/
06.08.2012 - 13:41:28
00
Čítam túto debatu a poviem k nej len toľko. Mám doma syna o niečo mladšieho ako je Martinux a keby namiesto sedenia za počítačom, vyšiel na tú Maguru aspoň raz, tak to sem od šťastia napíšem!!!
Ale teraz o inom. Šiel niekto z Vás bikom zo Šumiaca na Kráľovú hoľu??? Koľko je to asi km a asi koľko to trvá priemernému cyklistovi ako som ja??? Mám v pláne tento rok tento výjazd spolu s Čiernym váhom.
06.08.2012 - 15:40:21
00
Vlado, v sekcii Vaše cyklotrasy je samostatné vlákno Kráľova hoľa pre všetkých, tam by si mal nájsť odpoveď na svoje otázky, ale čo som to ja zisťoval na mape Cykloserveru, tak je to asi 12,5 km. Tento rok tam boli nejakí chalani z T. Teplíc a jeden z M.Čause, mne sa už neušlo miesto v aute a samému sa mi nechcelo ísť na aute (nikoho som nenašiel, čo by sa podelil o náklady na cestu)
06.08.2012 - 18:32:26
00
KH sme šli pred 3 rokmi tuším a s Brayennom nám to trvalo 1:45 (od stanice v Červenom kameni). Tempo pohodička, fotenie....
06.08.2012 - 19:47:26
00
Už som medzitým našiel niečo na nete. Tam písali tri hodiny, čosa mi zdalo strašne veľa. Chcel by som ísť niekedy koncom augusta, alebo v septembri, no chcem vymáknuť super počasie, ako keď som bol vlani v snilovskom sedle. Ak by mal niekto záujem mám nosič na tri až štyri bajky.
https://picasaweb.google.com/117255856458229372985/SnilovskeSedloKrizavaMalaFatra
06.08.2012 - 20:38:37
00
keyboard_arrow_up