DEMA HORAL ALTO MTB maratón + HORAL TOUR

12.08.2011 - 14.08.2011
9. kolo - Cyklomaratónska séria
5. kolo - Inter Mountain Series
8. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Etapové preteky
Svit (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (48)
alena zdravotackaalfiretoAndobikerandrej25bukobykiviCraObsftakopyskhajtmanicemanivliizojazijfabjniJožoŠjurajko1975killergKroko21krtko333kubaslazik22ltomajjermajki666Mamelamartinantoni13martinko76matotopemike007miropesPajoncekPipikovicPupokRamolamRaverrichardleRichi2909Robert1RoboKRoflexromanxRudy79simon97Tomino115Yourselfzihadlo 5zuzu3011
Túto 3-dňovú dovolenku som si teda užil. :-) V podstate aj počasie vyšlo, len v sobotu trochu pršalo. Značenie a celkové zabezpečenie mi prišlo ako z inej dimenzie. Len raz som "zablúdil", keď som nedobrzdil do odbočky a zobral so sebou 2 ďalších. :-D Hold platničky umreli. Pokúsim sa čo najskôr zbúchať report.
13.08.2012 - 10:13:48
00
Nejaké fotečky nie sú? Videl som par ľudí fotiť. Na pamiatku z prvého môjho Horala by som bral :)
13.08.2012 - 12:26:31
00
Na Horalovi som bola prvy krat a som nadsena!!! Vedoma si toho ze ked je niekto nespokojny, hned sa ohlasi, ale ked vsetko ide hladko, malokto napise slova uznania, chcela by som sa tymto podakovat celemu organizacnemu timu. Super zasobene obcerstvovacky, vesela tlupa ludi na obcerstvovackach, paradne znacenie, regulovcici co povzbudzuju, a nadherna tatranska priroda. Vyhodnocovanie a tombola na urovni - moderator pekne povedal co berie vitaz. Ocenujem aj, ze oragnizator po tom co v sobotu naprsalo operativne zmenil trasu Cross Country, cim sa neslo tolko po mokrych smyklavych korenoch - v snahe zabranit zraneniam. Ja som bola prihlasena na etapak, ale prvy den som nestihala, 2. den som sla Senzi a ten 3. den - Cross Country - som tiez nepretekala, ale aspon som povzdbudzovala na trati. Toto bol len moj stvrty MTB maraton na ktorom som pretekala a zatial najlepsi. len tak dalej :)
13.08.2012 - 13:54:18
00
Takisto mam len pozitivne slova pre organizatorov, regulovcikov, moderatorov, zdravotnikov, jedlo, pitie... cely horal bol zvladnuty podla mojho nazoru velmi profesionalne po kazdej stranke. Bol som vo Svite prvy krat, hned som si dal Krejzi, co som asi na 60. km trosku lutoval ked na mna dolahla kriza sposobena malym poctom najazdenych km z mojej strany a dazdom, trosku nizsou teplotou vzduchu a blatkom na trati... nakoniec som to nejak zvladol a ten pocit v cieli po vyhrkani sa na korenoch v poslednom zjazde bol na nezaplatenie :D
Inac myslim, ze trat bola znacena velmi dobre :)

Urcite pridem aj o rok :)
13.08.2012 - 14:38:15
00
Prvý fotoalbum z HORAL TOUR 2012 (z Kráľovej hole) je na http://www.facebook.com/mtbhoral.
13.08.2012 - 16:19:26
00
Fajnova akcia :) Vdaka organizatorom a dobrovolnikom- boli ste super :) Nebudem sa tu zbytocne rozpisovat.

Jedine nad cim by sa organizator mal podla mna zamysliet pre buducnost je to ze sa telefonicky kontakt na zdravotnu pomoc nachadzal len na profile. Minuleho roku sa vysypal jeden chalan v zjazde do Sumiaca (volali sme 112- cez dispecig upovedomili sanitku co stala v dedine resp pretekari ktori sli okolo im dali vediet a za par minut boli hore)
Tohto roku sa cca 50metrov predomnou zrazili dvaja pretekari na asfaltke zhruba 2km pod vrcholom kralovky- jediny koho som mal z organizatorov v telefone ulozeneho bol Oldo- tak som volal jemu kedze obaja vyzerali relativne! v poriadku (nevolal som 112)- i ked predne kolesa mali napadrt a neboli pojazdni...

Inac spokojnost- v sobotu som si sahol az na dno fyzicky ale hlavne psychicky a velmi som sa tesil ze som dokoncil (este aj s osobnym cielom pod 5 hodin :) :) ). V nedelu skvela trat (velke plus miernej uprave okruhu na ktorom bolo nejazditelnych len asi 5 metrov). Tesim sa na fotky a na videjko :)

Joj a to som sa nechcel rozpisovat :D
13.08.2012 - 17:00:45
00
Aj ja sa skláňam pred Ivanom a jeho ľuďmi. Pusté pole tradične pokľudná atmosféra a za pomoci slniečka aj krásny výšľap. Len mi je ľúto tých, čo si to bikovanie neužili o nejakú tú hodinku naviac spolu so mnou. Ubytoval som sa v piatok v kempe na plavárni. Milé tetušky ochotné pomôcť hneď pomohli nálade. V sobotu s trochou únavy v nohách a nečakane hlavne v rukách som hravo zvládol 73 aj keď môj tachometer ma presviedčal o 78 a teda aj plánovanie síl celkom nevyšlo. V nedeľu som sa šiel len povoziť. XC a hlavne po koreňoch nie je pre mňa to pravé orechové. Ospravedlňujem sa týmto všetkým ktorým som počas tých mojich 5 kôl zavadzal, alebo som ich zbrzdil napriek tomu, že som sa snažil byť tolerantný. Nesmiem zabudnúť na všetkých, ktorí ma povzbudzovali napriek tomu, že im bolo viac než jasné, že idem nad svoje možnosti.
PS: Po tak kladných ohlasoch, ako tento rok sa o budúce ročníky neobávam. Všetkým organizátorom a aj nám štartujúcim pripomínam: Nebojte sa požiadať nás o pomoc, a mi sa nebojme organizátorom ju ponúknuť.
13.08.2012 - 17:45:50
00
Tak mame za sebou moj prvy HORAL....aj ked iba sobotnajsia "73ka"
Slogan na plagatoch nesklamal, proste ZAZITOK ZARUCENY :)
Taky zaprsany pretek som este nezazil, hadam po dvoch km som na strkovej zatacke hodil tigra:) samozrejme nove gripy v prdeli a prehadzovacka rozladena jak das,potom zacal dazd ktory uz neprestal,odniesli si to brzdove dosticky cize ten posledny zjazd po mokrych korenoch som isiel s malou dusickou....po prichode do ciela som sa citil ako triatlonista co prave vysiel z plaveckej casti:D...Maratonik ale paradny....cela organizacia na vysokej urovni, asi najlepsia na SK....trat pekna...hadam si ju dam o rok aj za sucha:D takze este raz vdaka organizatorom za pekny pretek
13.08.2012 - 19:17:34
00
Ahojte, pridavam fotky z HORAL TOUR 3 etapa (Nedeľa)
link: https://plus.google.com/photos/109688008742382315305/albums/5776098394944204753?authkey=CJCapourwJaU3QE
13.08.2012 - 20:50:51
00
Neviete ci tento cyklokrosar dokoncil preteky :lol: lebo ak hej tak je to borec :muscle: :clap:

Prílohy:

Horal1.jpg
Horal1.jpg 126.26 KiB thumb_up0thumb_down

Horal2.jpg
Horal2.jpg 141.45 KiB thumb_up0thumb_down

13.08.2012 - 21:09:57
00
noo ja sa este tesim na tie videjka aspon dva tam mali head kamery :)
13.08.2012 - 21:24:11
00
Neviete ci tento cyklokrosar dokoncil preteky :lol: lebo ak hej tak je to borec :muscle: :clap:


Ano, dokoncil videl som ho v cieli, je borec:-)
13.08.2012 - 21:34:26
00
No hej, nejake zaznamy mam, len kym to spracujem tak to potrva. K tomu som si dal v 1.etape kameru naopak a zabudol aj na vysoku kvalitu (1080p) takze okrem kratkeho zaznamu (2 hod. po zjazd z Kralovej, som pomaly...) ho mam aj dole hlavou :( Ale druhu (baterka dosla 3km pred cielom 43km) a tretiu etapu mam dobre :-) Uz to len zostrihat...
13.08.2012 - 21:35:09
00
jop dokončil to :) ako som fotil pozeram či vidim dobre :O
13.08.2012 - 21:54:36
00
Ano, dokoncil videl som ho v cieli, je borec:-)

Potvrdzujem, dokoncil. Zaverecne korene s problemami, ale dal ich :-)
13.08.2012 - 21:55:09
00
keyboard_arrow_up