Kellys Green bike tour

18.08.2012 - 19.08.2012
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Cestný beh
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
armourAskijkobluesmanbonfoDomestikdrifter_00Enemyhirwilshunt3riron.hidejamajkajanoheftyjjsanKaskajakenttaurkepoMagicMamutkomanik-zamariana88matts41maxxspmijatMikeemilsumobbymomusomotiioborpatooopatronpetkoBPeto02quoman1sano.tsinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911vlsuxemanpetyojozuzu3011
potrebujes striebornu ci ciernu?
Mam obidve. Len jedny su z XTR a druhe z Noirov (Truvativ/Sram)... a tusim su rovnake
17.08.2012 - 20:39:13
00
potrebujes striebornu ci ciernu?
Mam obidve. Len jedny su z XTR a druhe z Noirov (Truvativ/Sram)...

Akakolvek farba bude veeeelmi fajn :y:
Teraz tam mam cierne takze asi skor cierna ale hlavne nech nieco je a nie diera v prevodniku ;]
17.08.2012 - 20:42:44
00
Tak som sa pekne zasmial, to čo riešili chlapci na predošlej strane :-D

EDIT vpredu idem na bezdušovom systéme, dnes som kúpil za 1€ bezdušový ventilok, tak som ho hneď nahodil 8) zajtra to budú tým pádom frkoty :-)
17.08.2012 - 21:19:49
00
Vlastne áno, Ďurianová vrhla, tak nemôže...
17.08.2012 - 21:27:48
00
Fuu, tak dnes to bolo rychle a prasne. Novy Racing King nebola stastna volba, v zatackach mi to vobec nedrzalo a v jednej (este pred singlom na cervenej pre Kolibou) som si nakoniec aj ustlal :-( Ale inak sa mi pacilo, po Biely kriz som sa stale s niekym tahal a nakoniec cas o 9 minut lepsi ako minuly rok.
Inak oraganizacii nieje co vytknut. Znacenie v pohode, obcerstovacka v pohode, umyvanie bicyklov bez problemov a bageta ako kazdy rok. Pred zavodom som vyuzil aj servis. Jednu mensiu vyhradu mam k zabratiu celeho jedneho parkoviska pre oraganizatorov (pritom tam stali aj nejaki "VIP" bikeri)... mozno by stacilo len par miest, ale inak fajn. Jednoznacne je to najrychlejsi, najlahsi a pre mna tak najlepsi MTB maraton :-)
Posledny preteky serie Na bicykli detom tak stal zato a som rad, ze som absolvoval vsetky preteky bez vaznejsej ujmy na zdravi. Buduci rok si to cele urcite rad zopakujem.

PS: nieco som zacul o zaskodnickom preznaceni trate, ale ci to je pravda neviem...
18.08.2012 - 14:15:10
00
dnes to bola ozaj rychle. pouceny z minulych rocnikov na starte skor ako obycajne aby som startoval v startovom poli primerane ocakavanemu casu - mozno by naozaj nebolo zle spravit aspon na kratkej koridor pre xy ludi podla poradia z minulych rocnikov ( + nejake "divoke" karty) kedze ten uvod je taky ako je. v kazdom pripade znacenie na kratkej uplne v poriadku(teda az na jednu otocenu sipku pred 5bojarskou) obcerstvovacka tiez. zlepsenie casu nad ocakavanie. trat domaca a pekne pospajana.

vdaka organizatorom, o rok znovu :)
18.08.2012 - 17:32:26
00
Ako je možne, že sa človek zlepší o 25 minut (na 76km), pričom trať je úplne rovnaka, aj počasie je úplne rovnaké, ale umiestnenie je ostáva tiež stále rovnaké ako predošlé roky:)....asi ani "konkurencia" nespí:)
Páči sa mi konzervatívny prístup organizátorov, ktorí v podstate nič nemenia už pár rokov, ale to čo ponúkaju majú dotiahnuté .... Trať je skutočne strašne rýchla, netechnická, taka cesťácka, ale umiestniť sa v prvej 50-tke znamená ísť priemer cez 21km/h , čo na väčšine SK maratónov podobnej dĺžky stači aspoň na top 10, takže závod je vždy taký ťažký, aký si ho spravia závodníci:)
18.08.2012 - 17:45:14
00
ja som sa oproti minulemu roku zlepsil na kratkej o 23 minut:)
18.08.2012 - 17:59:03
00
no ja som hotová! =) dnes to bol môj prvý maratón v živote a som nad mieru spokojná!!! aj keď som ho išla dnes súťažne prvýkrát (skúšala som si trať 4x a 4x som sa stratila), bolo to skvelé! o rok idem určite tiež!


Naposledy upravil jamajka dňa 25.03.2019 - 10:52:55, celkovo upravené 1 krát.

18.08.2012 - 18:21:24
00
u mna zlepsenie o 53 minut :D ... kazopadne nabuduce musim na takyto povrch zmenit plaste ... vynasanie v zatackach a podobne veci ....
18.08.2012 - 18:26:35
00
Dnesna kratka trat bola naozaj kratka, ale zato pekne zaprasena :tmi:
Islo sa mi celkom dobre nastastie bez padu a bez defektu :P
Hned za BK som videl jedneho sediet so zakrvavenou tvarou,
snad to nebolo nic vazne.

Organizator nesklamal, obcerstvovacky OK, wapky OK, az na to
cakanie na vyhlasenie vysledov a na tombolu.

Skoda, ze Dynatom nesiel dlhu, aspon by som sa posunul o jednu
priecku vysie :P :angel:

Blahozelam vitazom :clap:
18.08.2012 - 18:36:40
00
Výsledky: http://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/713
Dnes to bolo extra rychle a prasne, islo sa mi fajn, skoda len ze pár km pred koncom predomnou jeden pacient v rýchlosti znicoho nic zabrzdil a bol som v nom, odnieslo si to koleno, snad nic vazne.
Znacenie pre mna bezproblemove, obcerstvovaciek dost, rad sa zucastnim aj nabuduce ;)
18.08.2012 - 18:45:42
00
Hehe, ja som čakal že kto s tým začne :-D No dynatom podá hlásenie. Takže, na dlhú trať juniorov chodia chalani, čo chcú byť na bedni. Ja nemám záujem s nimi pretekať, je to trápne. A zvlášť, keď mám na 34-ke Mateja Fačkovca, čo je veľmi silná konkurencia. Obo je "pekné" prejsť dlhú, no čo by som mal z toho, žeby som vyhral? Nič, takto som mal motiváciu dupať, lebo mi išlo o každý bod, keďže niektorí chalani so ŽP juniorov šli dlhú. Toľko vysvetlenie, kto sa nad tým zamyslí, pochopí, prečo som naozaj šiel krátku, o rok idem dlhú :-)

Dnes som šiel najrýchlejší MTB pretek v živote s priemerkou cez 26km/h už sme skoro ako v ČR :-P Škoda technických problémov - zlomenej špice a následnej strate cca 2,5min, lebo nohy mali taký ťah, ako nikdy. Čistý čas 1:18:12, hrubý čas 1:20:53.

Inak organizácia úplne super, zázemie na celej trati! :-)
18.08.2012 - 18:45:58
00
Trat pekna, prasilo sa snad aj za ostatne maratony, to ako sa dupalo, stale tomu nejak neverim, pocasie vyslo paradne, v lese prijemne. Oproti minulemu toku zlepsenie na dlhej o 74 minut :lol:

Romanovi gratulujem k tretiemu miestu, pekny vykon.

Na maratone netreba nic menit, taka stara dobra klasika se vsim-vsudy bezproblemovo. Od par ludi som pocul, ze boli rozhadzane klince ( pripinacky ) v zjazde z Baby do Limbachu.

Pri takom pocte ucastnikov by nebolo od veci volit nejaky koridorovy system startu ( podla vysledku z minuleho roku, prip. podla poradia v Zupnom pohari ), potom niektori uz v prvom stupani nadavaju, ze kam sa kto ponahla a preco ich predbieha hned na zaciatku, ale to je o ludoch, nie o organizacii maratonu.

Pekny den

Peto02 Race King drzal pekne, az teda na jednu zatacku kde mi smyklo predne, ale inak som s nim nemal najmensi problem :)
18.08.2012 - 18:46:59
00
Samozrejme ku gratulácií romanx-ovi sa pripájam aj ja. 3. miesto v mužoch je veľmi pekné :-) Už teraz sa vidím, ako si o rok budem vážiť každú bedňu, no o to je cennejšia! :-)
18.08.2012 - 18:55:06
00
keyboard_arrow_up