Kellys Green bike tour

18.08.2012 - 19.08.2012
5. kolo - Na bicykli deťom
MTB maratón
Cestný beh
Bratislava - Partizánska lúka (Slovensko)

Propozície, Výsledky, Reportáže
Zúčastnených bikerov (47)
armourAskijkobluesmanbonfoDomestikdrifter_00Enemyhirwilshunt3riron.hidejamajkajanoheftyjjsanKaskajakenttaurkepoMagicMamutkomanik-zamariana88matts41maxxspmijatMikeemilsumobbymomusomotiioborpatooopatronpetkoBPeto02quoman1sano.tsinko8888stawosteve25SueTomino115Tommy911vlsuxemanpetyojozuzu3011
Na lúke na Malinskom som ešte nejakých stretal, Pár aj smerom na BK. Ale potom už len sem tak. Taká skoro sólo jazda :)
20.08.2012 - 09:51:44
00
aká tlačenica, od Baby som videl tak 5 pretekárov a od BK som išiel úplne sám. až v poslednom zjazde som jedného stretol. Nerozumiem o čom sa tu bavíte :P


Ja som od BK videl iba štyroch pretekárov, tiež som nikde netlačil, ani nič podobné a tiež nechápem, čo sa tu rieši :-P
20.08.2012 - 10:12:11
00
Čo sa týka štartu, prišiel som na dlhú trať 4 min pred začiatkom s tým, aby som bol tradične na chvoste a nikomu nezavadzal. Posledný som nebol, lebo za mnou stáli už pretekári z krátkej trate a očividne aj predo mnou, lebo na samotnom štarte som musel kľučkovať medzi tri rady cyklistov, ktorý skočili na trať, aby chytili najlepšie pozície.

Čo sa týka radenia do koridorov. Beh Devín-Bratislava mal radenie na základe výsledkov z predchádzajúcich rokov. Čo z toho, keď sú ľudia ako kolegovia z práce, ktorí sa drbnú do druhej línie zo 4-och, len aby boli ako partia.

Každopádne skvelá akcia za fantastického počasia. Organizátorom patrí veľká vďaka :clap: . Podarilo sa mi nalákať dvoch známych a ich slová, že o rok pôjdu určite znova, hovorí za seba.
20.08.2012 - 12:18:30
00
ja som mal na starte tentokrat len ten problem ze sa dost jazdcov pri starte dlhej zacalo pchat z boku kde nebolo to zabradlie...v tom vidim asi najhlavnejsiu chybu spravil sa lievyk a dost ma to pribrzdilo...kamarat to stihol predomnou mna uz zacali zatvarat a musel som zastat... :( keby sa tam netlacili ty chumaji z boku tak by ten start dlhej bol podla mna uplne v pohode :)

to co pise matthaus ze pred nim a okolo neho boli jazdci kratkej je podla mna dost velka drzost od tych doticnych..lebo zavadzali jazdcom dlhej pri starte..nemali co hladat medzi nimi...ked chcu dobre miesta nech sa tam zacnu hrnut az po starte dlhej a nie ze stoja medzi jazdcami dlhej a pri starte blokuju...

a ako som uz pisal celo sa celkom natiahlo a na asfalte oddelilo od pomalsich takze v prvom stupani som nezaregistroval ze by niekto niekomu zavazdal...(netusim ako to bolo medzi pomalsimi co isli az zamnou...)

moja mama so sestrou sa po tomto podujati tiez zacali zamyslat ci by buduci rok nesli skusit aspon kratke trate Zupneho pohara...kedze su hobby jazkine tak dlhsie by nezvladli...ale organizacia sa im pacila a uvidime mozno buduci rok nauzaj budu stat na starte :)

Sobotne podujatie ako celok bolo podla mna zvladnute vazne super :)
20.08.2012 - 12:50:56
00
Este jedna vec .. Aj ked to tu asi nebudu citat rodicia malych deti, ale otazka na nich. Drbe vam nacisto ? Zaverecny zjazd a tych par metrov do ciela po asfalte je skutocne idealne miesto, kde nechat deti na bicykloch a ist povedla nich v protismere, naco su tam tie zabrany a pasky ?
20.08.2012 - 13:14:38
00
http://www.biketeamjuhasky.com/clanky/novinky/finale-zupneho-pohara.html
20.08.2012 - 13:25:58
00
moja prva ucast a tomto maratone a hned musim podakovat organizatorom za skvelu pracu maximalna spokojnost z tratou ako aj bezchybneho znacenia a obcerstvenia nie ako na stupavskom maratone.jedine co by som organizatorom poradilje zeneboloby zle ak byzabezpecili aj strazene parkovisko/miesto na odlozenie bicykla/ ako to bolo na stup.maratone myslim ze velaludi by ocenilo mat svojho draheho tatosa uschovaneho aby mohli v pokoji vychutnat atmosferu po preteku bez obavy odcudzenia.predsa len vidiet jazdcov z bikom skoro az na wc je trosku komicke ale samozrejme beriem kedze clovek da zan partisic eur.
20.08.2012 - 14:42:08
00
Milan, ja som tiež od lúky na Malinskom vrchu išiel prakticky sám, no asi nie sme reprezentatívna vzorka :-)

Po druhom prejazde BK sa samozrejme začali objavovať jazdci z krátkej, no keď som zakričal (slušne), vždy bez problémov uhli.(aj v singláči)



na Tvoje stastie si nesiel za Zimovou. ta sa rozhodla neuhnut za kazdu cenu. bolo jej jasne ze ked ju dame na tom singlaci tak to ani super stupanim nedobehne...
20.08.2012 - 14:53:16
00
No hej, ta sa mi pacila aj s jej partakom na starte s S-Worksom :-) Sa tam predomna zboku natlacili ako keby isli vyhrat, este ze som ich oboch predbehol hned na zaciatku :-D Ked som pocul tie reci ako tazky je ten kopec na Malinci a ze ho skoro nevyjde, tak sa mi prekrucovali oci. Trosku sice preruzovana a inak fajn ;-)
20.08.2012 - 16:42:04
00
kajus3 by to tu mala citat :D
20.08.2012 - 17:36:56
00
http://www.biketeamjuhasky.com/clanky/novinky/finale-zupneho-pohara.html


"Aj napriek tomu, že trať poznám, netrafím singel, ktorý nejaký dobrák musel preznačiť..."

Ja som isiel par minut po nej a ta odbocka bola riadne znacena dlhou pasovinou aj sipkou, vid. video v case 6:32 -> http://youtu.be/Kvw-LCW1PT8?hd=1&t=6m32s

Ale verim, ze to v tej rychlosti mohla prehliadnut, kedze hlavna ide vlavo ;-) Keby som tu odbockuminul ja, tak si to dalej prasim na cervenu a na povodnu trasu by som sa napojil po singli, kedze tam nebol ziadny regulovcik.... mozno by to bolo aj rychlejsie :-D


Naposledy upravil Peto02 dňa 20.08.2012 - 18:14:52, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2012 - 18:08:29
00
No hej, ta sa mi pacila aj s jej partakom na starte s S-Worksom :-) Sa tam predomna zboku natlacili ako keby isli vyhrat, este ze som ich oboch predbehol hned na zaciatku :-D Ked som pocul tie reci ako tazky je ten kopec na Malinci a ze ho skoro nevyjde, tak sa mi prekrucovali oci. Trosku sice preruzovana a inak fajn ;-)


to nevieš že cudzie reči sa nepočuvaju ? ;)
20.08.2012 - 18:13:03
00
ked sa niekto 3x v priebehu 15 minut spyta kolko je este casu do startu a pritom ma na svojom superbiku velky tachometer Polar CS500 tak sa to proste nedalo, uz mi to liezlo na nervy...


Naposledy upravil Peto02 dňa 20.08.2012 - 18:18:05, celkovo upravené 1 krát.

20.08.2012 - 18:17:10
00
a ešte taky doplnok.. podla času z konca videa usudzujem že si mal čas cca tak 1:40 :) tak sorry.. nabuduce sa postavim kusok za teba ked som prišiel o 4 minuty neskor :)
20.08.2012 - 18:17:57
00
oki, koncim diskusiu na nepodstatnu temu ;-) len som od pretekarov v dresoch cakal lepsi vysledok, ked uz sa nahrcili dopredu a boli tu reci o blokovani... ale v pohode aspon som sa tych 30 minut nenudil :-)

EDIT: uz som ti aj chcel povedat ten cas, ale radsej som to nechal tak


Naposledy upravil Peto02 dňa 20.08.2012 - 18:25:48, celkovo upravené 2 krát.

20.08.2012 - 18:21:13
00
keyboard_arrow_up