To máš ťažké, keď jedna zo slovenských vlastností je okrem pohostinnej závisti aj štedrý komplex.
Inak s tým narážaní do nich pri zablokovaní bacha. Vinu by dali policajti aj tebe aj jemu. Podľa predpisov môžeš pri pravom okraji cesty pomalú alebo stojacu kolónu vozidiel obiehať, ale musíš byť obozretný a predvídať. Lebo dotyčný ťa nemusí iba zablokovať, ale môže otvoriť aj dvere spolujazdca, alebo náhle sa rozhodne, že odbočí. Je to také šalamunské rozsúdenie, keďže nie vždy sa dá určiť jednoznačne vina konkrétneho účastníka.

to narazanie ma vzdy len v zlosti napadne...ale naozaj by som to asi neurobil...este by sa nahodou nieco stalo bajku...a to nepotrebujem si ho znicit kvoli nejakemu magorovi...:-( mna by len zaujimalo komu by pripisali viny ked by som isiel po pravom kraji vozovky debilko sa iba predkoum auta natlaci na obrubnik ked siroko daleko neni odbocka do prava....co znamena ze to spravil naschval...len kvoli tomu ze by som ho nahodou mohol predbehnut... :-( hmm asi zvolim iny pristup a zacnem sprchovat celne skla jontakom....alebo ked bude mat otvorene bocne tak vodu do ksichtu....v zapche ma aj tak nedobehne... :-D rozpravat sa s nimi neda ked mozu tak vzdy radsej co najrychlejsie zdrhnu ked mozu....takze uz vazne netusim ako ich prevychovavat...:-(
20.08.2012 - 13:15:39
00
takmer-40-percent-cyklistov-na-hradzi-nafukalo

toto ja osobne nechapem. sportovat a sucasne pit alkohol. ale btw hradza nie je cesta, tam podla mna ziadne pravidla cestnej premavky oficialne neplatia. alebo? ;)
20.08.2012 - 13:33:46
00
tiez ma to napadlo. a pokuta 800€+ :o ved zato mam relativne slusny bike
20.08.2012 - 13:42:42
00
( hmm asi zvolim iny pristup a zacnem sprchovat celne skla jontakom....alebo ked bude mat otvorene bocne tak vodu do ksichtu....v zapche ma aj tak nedobehne... :-D rozpravat sa s nimi neda ked mozu tak vzdy radsej co najrychlejsie zdrhnu ked mozu....takze uz vazne netusim ako ich prevychovavat...:-(


Sklápaj im bočné zrkadlá, aj tak ich nepoužívajú a choď ďalej. Niektorý to možno pochopia čo si myslel týmto úkonom. Iným nepomôže ani ich uľamovanie.
20.08.2012 - 14:06:22
00
toto ja osobne nechapem. sportovat a sucasne pit alkohol. ale btw hradza nie je cesta, tam podla mna ziadne pravidla cestnej premavky oficialne neplatia. alebo? ;)


No aj keby neplatili čo asi nebude pravda, hrádza nevedie všetkým pred dom. Musia použiť cestu a chodníky čo je vlastne tiež zakázané, takže im zostáva iba tá cesta a tam už nie je na čo sa vyhovárať. Mne osobne je jedno, nech tá pokuta je aj desaťnásobok. Ja si dám ak vôbec max. radler a to človek vypotí pri športovej jazde za chvíľu. Na tomto aj tak najviac vykrvácajú cyklovýletníci, ktorý sa na desiatich kilometroch zastavia v troch bufetoch. Borci čo si dávame športovo-relaxačnú, alebo športovo-tréningovú jazdu nemajú čas na pivo. :D
20.08.2012 - 14:17:26
00
Tak tak, buď človek športuje alebo pivuje :)

Okrem toho, neviem či je pivo zrovna najvhodnejší nápoj na bicykel. Určite každý raz za život prežie miesto piva (a teda nad 1 promile človek z jedného piva nenafúka, ani keby ho lial do toho testera) kofolu :)
20.08.2012 - 14:22:22
00
mne dobre padne pivo :) kofola sa neda vzdy pit, kde idem cely den na bajk tak raz kofolu raz mineralku s dzusom ale aj pivo :), idealne je male pivo mala kofola pre mna. ale tak ked idem po normalnej ceste tak vacsinou nepijem nic, ale po cyklo si dam
20.08.2012 - 16:45:11
00
co sa stazujete stale na tych vodicov budme trochu sebakriticky :D
http://www.aktuality.sk/clanok/212459/bratislava-takmer-40-percent-cyklistov-na-hradzi-nafukalo/

mna by zaujimalo ako Genertel robil ten prieskum ;)
Vyplýva to z prieskumu poisťovacej spoločnosti Genertel
20.08.2012 - 17:02:06
00
Tipoval by som, že zbehli do nejakého bufetu pri hrádzi, kde dali fúkať ľudom pri stoloch. Teda tým, ktorí ich neposlali do... :)
20.08.2012 - 17:47:43
00
Chcelo by to s tymi vodicmi nieco urobit, lebo stazovanie sa tu na fore nikomu nepomoze... Sam neviem co by to malo byt, ale nieco by sme mohli vymysliet a zrealizovat. Myslim nieco seriozne, nie to co by clovek najradsej po "stretku" s vodicom urobil :-)
21.08.2012 - 12:28:04
00
Jediné, čo môže každý z nás spraviť, je začať od seba. Inej cesty niet.
21.08.2012 - 12:30:58
00
Ano, kazdy ma zacat od seba, teda jazdit po ceste tak ako sa ma. Mozno by preto bolo dobre urobit nieco na obidve strany, aby jazdili bezpecne a respektovali sa.
21.08.2012 - 12:36:09
00
tak funguje critical mass, ale to je niekedy skor drazdenie nervov vodicov nez na osoh
21.08.2012 - 13:28:46
00
tak funguje critical mass, ale to je niekedy skor drazdenie nervov vodicov nez na osoh

Neviem co si tym myslel. Mozes to vysvetlit blizsie?
21.08.2012 - 14:41:57
00
http://www.criticalmass.sk/
21.08.2012 - 14:44:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up