Zdravím, kto má skúsenosti s BGfit na Slovensku ? poprípade Česku.
Zatiaľ som si našiel bike-centrum, a bikepro... bol tu niekto na bgfit v spomínaných obchodoch ? najviac sa mi zatiaľ páči bike-centrum mám to aj neďaleko domu len neviem ako je to u nich s kvalitou nastavenia posedu. Nie každý "fitter" je dobrý :)
22.08.2012 - 09:23:22
00
bol som v BikePro na BGfit. Bolieval ma chrbát na cestáku, už nebolí, a veru že vela zmien bolo treba spraviť na cestáku. Dostaneś taký papier kde sú všetky dlzky popísane a vieš si potom aj druhý bike podla toho nastaviť, upravil som si podla toho aj horský /ten som mal OK až na výšku sedla/
22.08.2012 - 10:35:09
00
no neviem,ja som si sam nastavil bajk a nemam bolest nicoho :D,ronzon prijdi a nastavim ti ho zadara
az na posunuty kuferik,co som si vsimol ked som si ho menil za miernej spolocenskej indispozicii hehehe
22.08.2012 - 10:44:43
00
bol som v BikePro na BGfit. Bolieval ma chrbát na cestáku, už nebolí, a veru že vela zmien bolo treba spraviť na cestáku. Dostaneś taký papier kde sú všetky dlzky popísane a vieš si potom aj druhý bike podla toho nastaviť, upravil som si podla toho aj horský /ten som mal OK až na výšku sedla/

Skús prosím Ťa vymenovať tých veľa zmien (okrem zmeny predstavca, nastavenie predo-zadnej polohy sedla a výšky sedla ma už toho moc nenapadá :-) )
22.08.2012 - 10:54:54
01
no presne to co si napisal :D je toho vela nie :D nový kratší predstavec, výska sedla, predozadna poloha, mam kus ploche nohy tak tie ich vlozky myslim modre my odporučili, tam ti to zmerajú tak som si kupil aj tie lebo aj v teniskach nosim take podobne. a ešte som mal riaditká myslím široké tak aj riaditka sa nové kupovali... ale kompletne tam pomeraju aj teba aký si ohybný, odporučia ti cviky aby si zlepšil to v čom si málo ohybný a tak... mne sa to velmi páčilo, a ako vravím chrbát bolel a už nebolí takže sa to jednoznačne oplatilo :)

ed/ trvá to asi 4 hodiny a vsetko ti tam pekne vysvetlia kazdu vec co robi a upravuje, meria ti vysvetli naco preco ..


Naposledy upravil tomco3131 dňa 22.08.2012 - 11:09:55, celkovo upravené 1 krát.

22.08.2012 - 10:59:19
00
ak vies ako tak po anglicky tak citaj http://www.stevehoggbikefitting.com/
myslim, ze ti to da viac ako nejake BGfit
22.08.2012 - 11:03:30
00
no presne to co si napisal :D je toho vela nie :D nový kratší predstavec, výska sedla, predozadna poloha, mam kus ploche nohy tak tie ich vlozky myslim modre my odporučili, tam ti to zmerajú tak som si kupil aj tie lebo aj v teniskach nosim take podobne. a ešte som mal riaditká myslím široké tak aj riaditka sa nové kupovali... ale kompletne tam pomeraju aj teba aký si ohybný, odporučia ti cviky aby si zlepšil to v čom si málo ohybný a tak... mne sa to velmi páčilo, a ako vravím chrbát bolel a už nebolí takže sa to jednoznačne oplatilo :)

ed/ trvá to asi 4 hodiny a vsetko ti tam pekne vysvetlia kazdu vec co robi a upravuje, meria ti vysvetli naco preco ..

ja viem čo sa tam robí - mal som to grátis pri kúpe biku, len ma zaujala tá Tvoja veta: "a veru že vela zmien bolo treba spraviť na cestáku", tie vložky sú ok, aj ked Ti merajú šírku sedla, ale kvôli tomu nemusíš podstúpiť celé meranie-to Ti zmerajú v každej Spešláckej predajni zadarmo :)
22.08.2012 - 11:21:59
00
.... s big footom je to tazke :D zevraj ho uz videli len nepovedia kde :D
inak je to v bratislave myslim kaktus bike v BB este aj v DK som to zaregistroval proste vsade tam kde predavaju spesliky ....
22.08.2012 - 15:03:56
00
ale uz to robia aj na trznici v Nitre :D
30.10.2013 - 16:11:54
00
Ja som bol v Kaktus Biku v Ba, nastavili mi a skontrolovali na stavenie Stumpjumpera FSR. Som spokojný.
31.10.2013 - 08:34:49
00
bol tam velky rozdiel ako si to jazdil pred tym?
01.11.2013 - 11:11:05
00
keyboard_arrow_up