verím že prvú 3. určite v danom ročníku testovali tiež..

a nebol ullrich takisto KO? ci to si s niecim pletiem?
Capulo:tak islo o vypovede por prisahou,a Lance im protirecil,ze nic take nebral,cize cely jeho tim dopoval,a on nie..takisto ich chceli vsetkych potopit,tak sa radsej vsetci priznali,tusim ti ludia jazdia doteraz,Garminaci a BMC
25.08.2012 - 11:00:40
00
ale taka vypoved pod prisahou ktoru aj keby povedali hocico tak nikto nikdy nedokaze bo napr nema vzorky to si mozu strcit, tuna maju vzorky tak nech ich uz konecne otestuju a ukazu a nesaskuju tu s vypovedami
25.08.2012 - 11:15:03
00
samozrejme,že výpovede nemôžu stačiť,to by mohli naozaj potopiť kde koho a dalšia vec udelenie prípadného trestu spadá pod národnú alebo medzinárodnú federáciu.usada nemá v tomto žiadne kompetencie.a za prvý dopingový prehrešok sa nedáva doživotný zákaz,ale max. 4 roky.
25.08.2012 - 11:23:13
00
ale taka vypoved pod prisahou ktoru aj keby povedali hocico tak nikto nikdy nedokaze bo napr nema vzorky to si mozu strcit, tuna maju vzorky tak nech ich uz konecne otestuju a ukazu a nesaskuju tu s vypovedami
praveze na nich mali,a keby svedcili krivo,end pic,takze asi tak,sami sa takto obhajili jedine jediny urputne sa braniaci s najlepsim byvalym Clintonovym obhajcom+mal ich dalsich 10, minul neskutocne prachy na nich a sa beohajil,kedze mali proti nemu nevyvratitelne dokazy,kebyze je nevinny tak sa bije dokonca,pozri sa na Mella,ten sa brani zubami nechtami :D,objednal si pravnika a vyzuje sa z kazdej vrazdy, sry za OT
ale tak skoda,aspon triatlon ktorym zacinal mu mohli dovolit

neda mi nenapisat jednu smutnu etapu zivota jedneho z TOP cyklistov tejto doby:
Pantaniho smrť doteraz nie je objasnená. Jedna verzia hovorí o samovražde bez cudzieho zavinenia, ďalšia že mu k nej niekto pomohol. Marco Pantani zomrel vo veku 34 rokov. Na pohreb sa s ním prišlo rozlúčiť 20 tisíc smútiacich fanúšikov. Jeho priateľka a bývalá manažérka Manuela Ronchiová im prečítala lístok, ktorý sa našiel v Marcovom pase:

Štyri roky trvajúce súdne procesy ma ponížili a stratil som túžbu byť ako ostatní športovci. Svet musí pochopiť, že skryté kamery v hotelových izbách cyklistov nás všetkých ponížili. Nie som podvodník. Veľmi ma to zranilo a všetci, ktorí mi veria, by mali prehovoriť. Ahoj. Marco
25.08.2012 - 11:24:06
00
cize v podstate si napisal ze henti ostatni dostali na vyber, bud povedia co od nich chcu alebo skoncili :), takze samozrejme kazdy povedal to co po nom chceli...
25.08.2012 - 20:54:40
00
http://www.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/exkluzivni-vypoved-byvaleho-profesionalniho-cyklisty-vitezove-nejsou-cisti?utm_medium=fbwall&utm_source=fbp


...to su veci,to su veci....ale po vacsine pravdive a pochopitelne.
26.08.2012 - 16:14:26
00
jj +1
tiez by som do seba nepchal steroidy, ale tak keby ma dusil kasel tak tie kvapky si dam a neriesim :)
26.08.2012 - 16:50:18
00
UCI uz viacmenej potvrdila ze suhlasi s odonratim titulov. Zatial nie je jasne ci ako vitazov napisu tych co boli druhi (dalsi sypaci :) ) alebo bude prve miesto neonsadene.
Ja som osobne presvedceny ze Armstrong (ako aj ostatni top v tej dobe) dopoval, avsak brat spatne tituly po tolkych rokoch je asi fakt blbost.
Dokazy od USADA by mali byt zverejnene v najblizsich 2 tyzdnoch. Tusim ze USADA ma pravo na akesi finalne slovo k pripadu. Armstrong totiz tym ze tresty akceptoval prakticky zrusil priamy sudny proces kde by boli dokazy verejne prezentovane a on by sa k nim mal pred porotou vyjadrit (preco sa toho boji a umyselne sa tomu vyhol vie iba on a jeho pravnici)
Tato cela kauza mozno zmetie so sebou aj vedenie UCI ktore Armstrongovej "cistote" asi vedome napomahalo (uz samotne spatne akceptovanie TUE na kortikosteroidy pri jeho pozitivom teste v roku 1999 je hrube porusenie pravidiel hry). Uvidime co sa objavi....
27.08.2012 - 00:02:34
00
http://m.ceskapozice.cz/byznys/podnikani-trhy/exkluzivni-vypoved-byvaleho-profesionalniho-cyklisty-vitezove-nejsou-cisti?page=0,0

deit:/ups,sry,del pls


Naposledy upravil canopus dňa 27.08.2012 - 16:58:06, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2012 - 11:14:59
00
o 2 príspevky vyššie to už je canopus
27.08.2012 - 15:39:06
00
ice uci určite nič nepotvrdila,tu ide o to,že usada ide nad rámec svojich právomocí...
k tomu smeruje aj dnešné vyjadrenie,usada,že ak bude armstrong spolupracovať tak mu päť titulov nechajú a zoberú mu len dva...vraj v takom prípade uplatnia 8 ročnú premlčaciu lehotu.
takže nič sa nekončí,tá lehota je platná bez ohladu ne nejakú spoluprácu či naopak.
myslím,že usada hodne prestrelila a postupne začne takýmito návrhmi akože ustupovať.prečo chcú odrazu kšeftovať keď tvrdia,že majú tvrdé dôkazy...
za tento návrh by mali celú usada rozpustť lebo toto už nie je o vine,alebo nevine,ale normálne vydieranie a turecký bazár je úplné hovno...
v podstate ide o to,že nič na teba nemáme,ale keď sa priznáš tak ti zberiem len dva tituly a ostatné ti necháme.
čo také sa zmenilo za dva dni,že im stačí zobrať len dva tituly??
nie doping,ale takýto politici cyklistiku úplne zničia.


http://sport.idnes.cz/armstrong-muze-ztratit-jen-dva-tituly-z-tour-fan-/cyklistika.aspx?c=A120827_131541_cyklistika_fil


Naposledy upravil triki dňa 27.08.2012 - 19:37:41, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2012 - 19:22:58
00
to su také drísty šefikov tej posratej us organizácie že ťažko počúvať
27.08.2012 - 19:31:38
00
triki to povedal úplne presne. Niet čo dodať.
27.08.2012 - 20:41:38
00
Profi cyklistika a doping su 2 nerozlucne veci /uz som to kedysi pisal :lol:/. Napokon .. dnes asi kazdy profi sport uz je pevne spriahnuty s dopingom. Kazdy v profi musi sypat, inak nema sancu. Obvykle sa ale sype v treningu a drina je potom este vacsia, pretoze ziadny doping nemoze nahradit odtrenovane. Ak by nikto nic nesypal, akurat by im klesli priemerky a vykon. Vdaka dopingu skor je mozne vyrovnat niektore handicapy jazdcov, a nakoniec ale vyhravaju ti, ktori na sebe najviac makaju. Zial, temna stranka tychto pripravkov je zdravie v neskorsom veku.
No a Triki to dobre napisal .. a to co robia je nechutne.
27.08.2012 - 23:47:02
00
myslím,že najviac sypú neprofesionáli...tým nehrozia žiadne kontroly.
nebezpečné je skôr to,že si niekto začína vykladať pravidlá podľa toho ako mu momentálne vyhovujú a to je koniec.neexistuje aby bol niekto žalobcom a sudcom zároveň.
podľa mňa je toto neudržatelná pozícia...

Prílohy:

travis-tygart-2012-61176.jpg
travis-tygart-2012-61176.jpg 7.49 KiB thumb_up0thumb_down

Urvalek.jpg
Urvalek.jpg 9.95 KiB thumb_up0thumb_down

28.08.2012 - 00:01:01
00
keyboard_arrow_up